Jump to content
Dogomania

Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.


BooBC

Recommended Posts

[quote name='ewelinabuck'][B]no dobra moge nie przychodzic do was ale i tak mi nikt nie zabroni isc na stadnine a prosic nie zamierzam bo prosi to sie prosie ..skoro tak podchodzisz do sytuacji..uwazam ze kazdy na takie spotkanie ma wstep wolny..no ale coz chyba sie myle.:p[/B][/quote]

Nie o to chodzi. Zgłaszasz się i nie przychodzisz, a później bez żadnej informacji postanawiasz, że będziesz i już. Na stadninę owszem sobie możesz przyjść ... ale dlaczego, uważasz że masz wstęp wolny na czyjeś przeszkody ? Chodzi mi o zwykłe zapisanie się na listę, a nie, że jak będę to będę. A czy na trening w klubie, masz wstęp wolny ? Po prostu napisz na forum, że będziesz i później bądź, a nie tak jak ostatnio :) .


Aga, no szkoda, że tak wyszło, a ogólnie co u Gosi :) .

A ja, Marysia i Sonya znowu jutro będziemy w Świnoujściu :loveu: Diana jest kochana, że sie z nami chce tam męczyć :lol: ;) :eviltong: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chodzi o to, że Ewelina się zgłasza i stwierdzam, że jest już odpowiednio dużo osób, a później pojawia się tylko połowa. I chodzi o to, żeby napisać tu w temacie, bo ja nie chodzę po wszystkich galeriach i później nie wiem ... w tym przypadku chodzi ile zrobić dyplomów.

A Paulo ja będę sobie podchodzić do sprawy jak sobie chcę :lol: . Głupio to robi Ewelina pisząc, że będzie (MY NA NIĄ CZEKAMY - tracąc czas, a transport się denerwuje, że długo to trwa) po prostu mam taki zwyczaj, że jak gdzieś się zgłaszam to jestem, a jeśli mi coś wypadnie to informuję o tym, bo ja zawsze na wszystkich zgłoszonych czekam . :)

Bursztynka, busa masz na pewno, nie wolisz jechać z dziewczynami ? Ze Szczecina trochę ich jedzie :) .

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi, ale zniknęła mi edycja postu, ale dlaczego nie będziesz, przecież spokojnie Ewelina może przyjść, może to napisałam zbyt drastycznie (byłam zła na co innego), ale muszę wiedzieć ile tych dyplomów ma być ;) .


Pozdrawiam.
Karolina & Bogulcowa.

Link to comment
Share on other sites

ja bym bardzo chciala, ale tak jak mowie musze wziac 2 psy! nic na to nie poradze... nie wiem, czy robienie mini zawodow, i calego spotkania dla 2 osob... :cool1: moze moglabym zabrac sie z Marysia, ale nie wiem... jeszcze sie zobaczy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście zapraszam !

Wiecie co to zróbmy tak ... jeśli zbierze się 6 osób (ze mną) (z czego 4 z poprzednich spotkań), to wtedy zrobimy, a jeśli nie to przeniesiemy tak żeby wszyscy byli.

Sonya, a może Zu-zu do torby czy cuś :lol:

Zobaczcie ile nas było:

SPOTKANIE I :

1. Gosia & Kika
2. Agnieszka & Figo
3. Ewelina & Chaps
4.Paula & Goofi
5.Edyta & Waluś
6.Dominika & Lucky
7. Karolina & Boogie


SPOTKANIE II :

1. Marysia & Pysia
2. Dominika & Lucky
3.Karolina & Boogie
4. Beata & Aidi
5.Sonya & Vigo


SPOTKANIE III :

1. Gosia & Kika
2. Marysia & Pysia
3.Edyta & Waluś
4.Agnieszka & Figo
5.Dominika & Lucky
6. Karolina & Boogie
7. Sonya & Vigo

Link to comment
Share on other sites

u mnie jeszcze jest problem typu "mama" mianowiecie nie chce mnie puscic przez moja reke, zmasakrowana z poprzedniego spotkania :cool1: mowie jej ze Luckiego nie bedzie, i ze nie bede trzymac zadnego psa na lince, a ona dalej swoje... :watpliwy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...