Jump to content
Dogomania

Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.


BooBC

Recommended Posts

Sonia cieszę się bardzo :)

rwpb - film nie będzie bo nie chce się wgrać ;) . Jak sie wgra to będzie ... a jak nie to były foty ;) . Mogę wstawiać tory ... jeśli chcecie ... Dominika & Lucky już są na youtube ;) .

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sonia - Kika ustawia nie tylko szczeniaki. :evil_lol: Ogólnie nie przepada za psami większymi od siebie, bądź zbytnio natrętnymi. Szczeniaka mojej babci temperuje nawet gdy jego hiperaktywność uwidacznia się w stosunku do stołu, krzesła (biega w kółko). Nie trzeba jej prowokować - sama podchodzi, szczeknie/warknie, jak trzeba pacnie łapą. Ale spokojne psiaki i szczeniaki traktuje z szacunkiem i chętnie by się zaprzyjaźniła. ;)

Również dobijam o zdjęcie "młokosa". :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Zdjęci dam jak tylko dostanę płyte z jej zdjeciami, bo ma porobione, ale kolezanka mi zgrywa je na plytke :p bo swoim aparatem robiła.

Małgosia- mi chodzi glownie, zeby Kika pokazała jej kto w stadzie rządzi bo sobie na zaduzo pozwala, i nie jeden szkoleniowiec mi to powiedzial ;) musi byc to zdecydowanie pies/suke STARSZA, dominująca, i nie tolerujaca natretnych szczeniakow :p dzień w dzien jestem na telefonie z Dianą od Musli (BC) i obie musimy stosowac metody wychowawcze tz. "Bo..." na seminarium frisbee Diany hodowca wytłumaczy wszystkim co to za metoda, mi sie baardzo przydaje ;)

No a teraz co do tematu- kiedy spotkanie ???? :razz: bo sie tak zastój z data zrobił :evil_lol: ja moge po wystawie, bo Zuzu juz bedzi epo dwoch szczepieniach i odrobaczeniach itp.

[B]Krolino!!!- [/B]mozesz na youtube wstawić film Vigockiego??? jak masz oczywiscie ;) bardzo bym cie prosiła :grins:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][LEFT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black]Wysłałam zaproszenia i chcę je kierować do wszystkich zainteresowanych w tym wątku (jest tu zawarta informacja dotycząca kiedy itd. ):[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/LEFT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][SIZE=5][COLOR=Red]
Agilitowe spotkanie III !!![/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][SIZE=5][COLOR=Red] [SIZE=4][COLOR=DarkGreen]A więc dn. 29 czerwca 2008 (niedziela) planowane jest kolejne agilitowe spotkanie (prawdopodobnie od godziny ok.10-11 do ok. 18-19) !!![/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][SIZE=5][COLOR=Red][SIZE=4][COLOR=DarkGreen]Chciałabym serdecznie zaprosić Cię na III agilitowe spotkanie ! :loveu: .[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=RoyalBlue] _________________________________[/COLOR][/FONT]
[/CENTER]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=RoyalBlue]
Prosiłabym Cię o odpowiedź czy jesteś zainteresowana (najlepiej na pv) ;-) .

Więcej informacji:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76262"]>>LINK DO TEMATU<<[/URL]

[COLOR=Purple]Kontakt:
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
gg: 5752190
pv: palma
[/COLOR] [/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Comic Sans MS][COLOR=RoyalBlue][COLOR=Orange]_______________________________________

Lista chętnych [B]tylko[/B] w poście numer 1 !!!
[/COLOR][/COLOR][/FONT][/CENTER]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=RoyalBlue][COLOR=Orange]

Pozdrawiam
Karolina & Boogie[/COLOR][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

ja jestem jak najbardziej za :diabloti: Aż poszłam się upewnić czy to nie czwartek,ani sobota :eviltong: (ten kurs w psim ranczu ;)). Odrazu przestrzegam przed Luckim,który w ostatnim czasie zrobił się trochę zadziorny do innych psów (mozliwe,ze przechodzi ten wiek :shake:). W każdym razie przywiążemy go gdziwś pod drzewkiem :eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze jest. Mama się zgodziła. :cool3:
Myślę, że tata też się zgodzi --> perspektywa pływania na wind surfingu jest kusząca. :razz:

[b]Dynamique[/b] - chodzicie na kurs dla początkujących na PR? My też! Między innymi dla tego odpada 26 i 28. ;) Będziecie w ten czwartek? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...