Jump to content
Dogomania

Kocie maluchy z krakowskiego osiedla


mama_Alfika

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mamo_Alfika = współpracujecie  z Panią Prof.??

Współpracujemy to za dużo powiedziane. W ubiegłym roku fundacja pomogła nam w adopcji 5 maluchów i 3 dorosłych kotów. Dwa maluszki przygarnęła Togusia i znalazła im domek.

W tym roku zawiozłyśmy do Pani Profesor 3 dorosłe kocice do sterylizacji, i dziś tego malucha do M1.

Link to comment
Share on other sites

Pani Anna bardzo skuteczna jest. Jesuu, na tych aukcjach w M1 wysiedziałam sobie tyłek do imentu. Dawne czasy.

Co niedziela, albo co sobota.

Podziwiam te dziewczyny. Cały weekend poświęcony kotom, po tygodniu pracy. Ja czekam na sobotę jak na zbawienie, żeby wreszcie móc coś zrobić w domu i choć na chwilę się zatrzymać.

 

Pani Klaudia przysłała zdjęcie Feliksa, przyłapanego na igraszkach w pierzynie :)

 

20141115-_DSC0430.jpg

Link to comment
Share on other sites

Feliks to cudowna kocinka :) jednak muszę się baaardzo nagimnastykować żeby zasłużyć na jego zaufanie :) wymaga ogromnej cierpliwości i jeszcze więcej miłości :D niestety to co przeszedł bardzo na niego wpłynęło ale ciężko pracujemy i każdego dnia jest coraz lepiej :D

Link to comment
Share on other sites

Feliks to cudowna kocinka :) jednak muszę się baaardzo nagimnastykować żeby zasłużyć na jego zaufanie :) wymaga ogromnej cierpliwości i jeszcze więcej miłości :D niestety to co przeszedł bardzo na niego wpłynęło ale ciężko pracujemy i każdego dnia jest coraz lepiej :D

Witamy tymczasową panią Feliksa :)

Link to comment
Share on other sites

Witam :) aż szkoda, że tylko tymczasowa ... Kotek charakterny, jeszcze się nie daje pogłaskać a już zdobył moje serce :D mam nadzieję, że trafi do cudownego domku bo szkoda żeby się taki Pieronek kochany zmarnował :) jutro - o ile Feliks pozwoli- postaram się zrobić mu sesję i pokazać wszystkim jaki jest uroczy :D

Link to comment
Share on other sites

Witam :) aż szkoda, że tylko tymczasowa ... Kotek charakterny, jeszcze się nie daje pogłaskać a już zdobył moje serce :D mam nadzieję, że trafi do cudownego domku bo szkoda żeby się taki Pieronek kochany zmarnował :) jutro - o ile Feliks pozwoli- postaram się zrobić mu sesję i pokazać wszystkim jaki jest uroczy :D

 

Ciekawa jestem, jak ten dzikusek zachowa się u weta :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Feliks zignorował aparat- wolał drzemać pod łóżkiem w zabawkach :D w środę mamy weterynarza i konsultację z behawiorystą - proszę trzymać kciuki za kocurka :D dzisiaj rano uroczo zabierał mi myszkę z ręki - nie potrafi się oprzeć ;)

 

Powiedz mi, jaki jest behawiorysta od kotów w Krakowie?

Link to comment
Share on other sites

To nie jest poważna mina... czaił się kocurek na aparat :D normalnie biega po domu z myszką w zębach ;) ale kotek ma takie mądre i cudne oczyska, czasami faktycznie wygląda jak 6 latek a nie 6 miesieczny chlopak :) mam jeszcze jedno fajne zdjęcie ale nie może się załadować :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A oto wieści z domku Feliksa:

 

"kocurek już się na dobre zadomowił :) lubi wylegiwanie się na kanapie, tarmoszenie zabawek, pcha się na blat jak robię obiad, je ze mną śniadania. Okazało się, że jest prawdziwym telemaniakiem :)  ciągle szuka zaczepki i drepta za mną po całym domu jak sprzątam :) ostatnio włączył mu się pieszczoch i coraz częściej domaga się drapania- jak do niego mówię ciepłym głosem to zaraz gaduła się robi i biegnie do mnie :) a mruczy jak stary traktor :D nawet dotknal noskiem mojego tuląc sie do mnie co uznałam za wyróżnienie :) bardzo lubi popisywanie się i bycie w centrum uwagi ;) zdarzają mu się drapnięcia ale taki urok dzikuska- staramy się tego Feliksa oduczyć ;) zaczął się strasznie ocierać - musimy go szybciej wykastrować dopóki nie znaczy jeszcze swojego terytorium :) ogólnie coraz fajniejsze z niego  Domownik :)"

 

Chłopak wygrał los na loterii

 

Feliks1.jpg

 

Feliks2.jpg

 

Feliks3.jpg

 

Feliks4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...