Jump to content
Dogomania

Schronisko w Katowicach - POMÓŻMY IM ZNALEŹĆ DOMY !!! Ruszył wolontariat!


Recommended Posts

Dzwoniła do mnie przed chwilą znajoma, która często chodzi na Dolinę Trzech Stawów - dostała informację żeby nie chodzić absolutnie z psami po płycie lotniska, jest rozrzucona trutka, na wszelki wypadek bardzo proszę o umieszczenie na forach, podobno to sprawka modelarzy, nie wiem co jest prawdą co nie, bo nikt nikogo za rękę nie złapał, ale uważajcie na swoje psy, Ja bardzo często chodzę na Muchowiec z psami...


proszę o nagłośnienie, lepiej być zbyt ostrożnym niż się sparzyć!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']Dzwoniła do mnie przed chwilą znajoma, która często chodzi na Dolinę Trzech Stawów - dostała informację żeby nie chodzić absolutnie z psami po płycie lotniska, jest rozrzucona trutka, na wszelki wypadek bardzo proszę o umieszczenie na forach, podobno to sprawka modelarzy, nie wiem co jest prawdą co nie, bo nikt nikogo za rękę nie złapał, ale uważajcie na swoje psy, Ja bardzo często chodzę na Muchowiec z psami...


proszę o nagłośnienie, lepiej być zbyt ostrożnym niż się sparzyć![/QUOTE]

mąż koleżanki jest modelarzem, czasem go widywałam na Muchowcu. Popytam, może coś będzie wiedział.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Dziewczyny , czy jest szansa z waszej strony na jeszcze jakiś głos na schroniskow w Szczecinku ???
[url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13065&p=95965#unread[/url][/QUOTE]

Dziewczyny - czas jest do jutra - dajcie proszę szansę Szczecinkowi!

Link to comment
Share on other sites

ponawiam moja prosbe, wyslana juz na google... do wszystkich, ktorzy byli na akcji - jakie psy byly (najlepiej imiona, zdjecia, wiek, albo link do picasa) koty (wystarczy imie, wiek, chyba, ze macie rowniez foty) dobrze by bylo, abym tez wiedziala, ktore znalazly dom, potrzebuje info do zmontowania filmiku, jesli go nie dostane, ta osoba juz nigdy nic dla nas nie zrobi, a szkoda by bylo, zle, aby musiala sie prosic o info :(
ponawiam moja prosbe rowniez o logo fundacji, do dzis nic nie mam, a sprawa jest dosyc pilna, jesli ktos ma prosze wyslac na maila ([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL])

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Mamy szczeniaczka ze złamaną łapą, który jest w schronie i pilnie potrzebuje dt.
[B]
Kto (z wolontariuszy) mógłby skontaktować się z tą panią i zrobić wizytę? [/B][/QUOTE]
Dziewczyny potem moze mnie nie być. Pani jest też mobilna, tylko pies musi ją złapać za serce.
Podam maciaszek na pw tel i email
Pani wie, że skontaktuje się ktoś z Katowic.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=red][B]PILNA SPRAWA !!! Ogromna prośba o pomoc! [/B][/COLOR][/SIZE]
Od Amikat.
[B]7 siedmiodniowych szczeniaków boksera, kruszynek maleńkich szuka NA JUŻ jakiegoś kochającego lokum. Ich mama zmarła, one zostały...[/B] Amikat zapewnia wyżywienie, czyli mleko, ale potrzebny BARDZO jest ktoś, kto się zajmie maluchami. Jest szansa, że 3 pojadą na dt do Bydgoszczy, zostałyby 4.
Proszę rozejrzyjcie się, porozsyłajcie info dalej.
Kontakt (telefoniczny, bo amikat dziś poza kompem): [B]722 394 982 [/B](amikat) [B]lub 722394522 [/B](Jarek, mąż amikat).


Druga sprawa.
Domu, po śmierci właściciela, szuka 5-letni jamnik szorstkowłosy, z rodowodem. Więcej info u amikat: [B]722 394 982[/B].

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...