Jump to content
Dogomania

Kraków - Mira od 1998 roku w schronisku... stał się CUD, ma dom i morze miłości!!!


Jagienka

Recommended Posts

AAAAAAAAAA bylabym zapomniała! Mirunia już chyba całkiem ok.....o zabiegu myśle...chyba już nic nie doskwiera bo apetycik ma KOŃSKI....gdybym była odpowiednio przyprawiona to też chyba skończyłabym w pyszczku tego kudłaczka:evil_lol: Gapcia musi szybciutko opróżniać michę bo seniorka pochłania wszystko co wywęszy w zasięgu pyszczka....i mówię Wam moje drogir ...jak nie dam czegoś smakowitego to mnie jeszcze geritrycznym szczekiem opiórkować potrafi:lol: Diablica jedna:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Witam SZANOWNE PANIE! Kochana Pani Beatka ma racje ..cierpię na chorobliwy brak czasu! kładę sie ok.2 w nocy a wstaje o 6 i to jak mam na popołudnie do pracy bo jak mam na rono to o 4.20 POBUDKA!!!! ale dosyc już o mnie ...Mira...piekne imię i piękna jego wlaścicielka! Mirusia jest juz po drugim zabiegu - mam tu na myśli czyszczenie ząbków oraz usuwanie zgniłych i to już będzie chyba koniec z zabiegami bo przy drugiej narkozie Mira miala kłopoty z serduszkiem .Tak więc remont generalny mamy już za sobą, teraz tylko cieszyc się życiem! Mirusia przybrała nieco na wadze, kradnie jedzonko Gapci (oczywiście tylko wtedy gdy nikt tego nie widzi bo tak wogóle to ANIOŁEK:angel:) Gapciuch do tej pory dzielnie znosił ten niecny proceder ale teraz czeka aż Mirusia zje swoje i dopiero podchodzi do miseczki , a Mircia po zjedzeniu swojego bierze się za Gapcine. Gapcia wydaje z siebie wtedy takie ponutre MMMRRR a Mirusia ma to pod ....ogonkiem!!! Rozbisurmanila się pannica! Dziewczyny gryzą też kosteczki z wapniem ...no i tu objawila sie druga twarz (pyszczek????) Miry:evil_lol:...wystarczy że Gapcia spuści z oka swoja kosteczkę to Miruta łaps i już leży na legowisku z dwoma kosteczkami!:razz: Niedawno moje osobiste dziecko zameldowało mi zaaferowane że Mira spala na legowisku zupelnie na grzbiecie z łapkami do góry - obok na drugim tak samo spala Gapa.Panienka uwielbia przu dobrej pogodzie wypady na skalki... podskakuje radośnie , piszczy kiręci "koła" ogonkiem - niucha wtedy nowe zapachy np. przedwczoraj zaintrygował ją zapach lasu....pociągala noskiem , węszyła a jak doszłyśmy do polany to nosa od ziemi nie odrywala.Odkryłam pewnego razu ze zdziwieniem że Jejmość robi sobie sama manicure (a może to pedicure????:roll:) otóż wieczorną porą po spacerku i kolacyjce Mirusia kladzie się na legowisku i zaczyna zajmować się w sposób bardzo konkretny swoimi pazurkami , liże sobie też futerko zupełnie jak kotek!!!! Jeszczeraz bardzo przepraszam za tak długie milczenie ale szczerze mówiąć nie sądzilam że tu do Mirusi ktoś jeszcze zagląda. Serdzecznie WAS Cioteczki pozdrawiamy i o wybaczenie prosimy ! Do zobaczenia!:Dog_run::Rose: To dla WAS CIOTECZKI!

Link to comment
Share on other sites

Pani Kasiu! My czytamy wszystko, może tylko mniej piszemy. A ja zawsze jak czytam, co w tym domu wyprawiacie to tylko popłakuję ze szczęścia. Tak bardzo mi ostatnio barkuje tych szczęśliwych, radosnych wpisów na dogo.
Pozdrawiam Panią od Mani, która jest teraz w DT u Pani Ani. Przygotowujemy ją do operacji łapeczki. Wiem jak przypadła Pani do serca, dlatego proszę trzymać kciuki za szczęśliwe zakończenie i adopcję Mani.

Link to comment
Share on other sites

MANIUTA!!!! kochane psisko....mamuśku kochana ja zauroczyłam się manią od pierwszego wejrzenia!!!! Gdybym tylko miala domek Mania już byłaby u mnie:-( Ta psinka przyniesie duuuuuużżżżooooo miłości i radości osobie która ją adoptuje! Potrafi być wierna i ma WIELKIE SERDUCHO w małym ciałku!!! oby wszystko się udało!!! A właśnie....czy Mania była konsultowana po raz drugi u innego weterynarza???? Jaki to będzie zabieg? (amputacja????)

Link to comment
Share on other sites

Pani Kasiu!
Mowy nie ma o amputacji. Dr.B. u którego Pani a z nią była nawet niew zrobił zdjęć, wiec moim zdaniem nie miał prawa wypowiadać się, że nic się nie da zrobić.
Mania ma zrobione zdjęcia nóżki u innego weta, zrobiłam badania krwi, moczu.
Ma cudowny DT, ludzie poświecają się dla niej niesamowicie. Noszą ją na rękach na trzecie piętro w starej kamienicy w Rynku Głównym, już ją kochają. Ale musimy poczekać do czasu polepszenia wyników wątrobowych u Mani, bo będzie to długa operacja. Strasznie się też martwię, jak ona to zniesie, nie jest przecież młoda.
Ale może św. Franciszek pomoże, da jej szansę na godne, długie życie. Ja też ją strasznie kocham i mam nadzieję, że będę się już niedługo cieszyć jak przejdzie szczęśliwie operację i znajdzie dom. Jak Pani się domyśla, będę cholernie wybredna w jego wyborze, niech czeka dłużej ale za swoje serce i miłość do ludzi należy jej się dom wyjątkowy.

Link to comment
Share on other sites

Na Paluchu jest suczka Ewa, ktora podobnie jak Mira juz od 10 lat przebywa w schronie...:-( Serce mi pęka z żalu... Prosze Was bardzo o pomoc w szukaniu domku chociaz tymczasowego dla niej:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=86071[/URL]

[IMG]http://i29.tinypic.com/2ns5lhw.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY ŻYCZĘ WSZYSTKIM CIOTECZKOM I ICH RODZINOM ZDRÓWKA , SPOKOJU , SZCZĘŚCIA I RADOŚCI !!!! NO I WYTRWAŁOŚCI W NIEUSTANNEJ WALCE O LEPSZY LOS WSZYSTKICH BIDUL PRZEZ LUDZI POKRZYWDZONYCH.MOC BŁOGOSŁAWIEŃSTW BOŻYCH DLA WSZYSTKICH LUDZI WIELKIEGO SERCA ŻYCZY CAŁE NASZE STADKO:loveu: A EWUNI....DOMKU KOCHAJĄCEGO ŻYCZYMY!!!! ..........JAK NAJSZYBCIEJ EWULKA DO DOMKU BIEGNIJ KOCHANIE TY MOJE!!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

pani Kasiu witam i prosze sie nie martwc to że nie jestem na dogo to nie znaczy że nie pomaga zwierzeta ,działam intensywnie ale czasu brak i dla mnie nie jest ważne żeby wszystkie adopcje opisywac bo szkoda mi na to czasu ,ważne że pies znalazł dom./ Mimo wszystko dziękuję że sms i za troske .Pozdrawiam dziewczynki kochane.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Witam Szanowne Ciocie! Moje kochane dziecie z okazji rozpoczetych wakacji wywlekło mnie nad wodę. Pojechały z nami również dwie kudłate dziewczyny.....zrobiłam parę zdjęć z wycieczki ...przesłałam je pani Beatce na skrzynkę , bo ja mam problemik z wklejaniem:placz:Ide na noc do pracy więc obejrzę dzieło pani Beatki jutro....PANI BEATKO! DZIEKUJE PIEKNIE I DUŻO WYTWAŁOŚI W POMAGANIU BIDULKOM ŻYCZĘ!!!!! JEST PANI WIELKA!!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...