Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]aj tam majciochy...podtuczyć trzeba tego chudzielca ;)


zdjęć nie mam ale za to mam filmiki z dzisiejszego popołudnia :p

[/B][/COLOR][/FONT][video=youtube;j-K9G-2Kts0]http://www.youtube.com/watch?v=j-K9G-2Kts0[/video]

[video=youtube;bkJfCdj3pCw]http://www.youtube.com/watch?v=bkJfCdj3pCw[/video]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Jak szczeka kiedy jej się coś nie podoba to czasami jest to nieco bardziej konkretny dźwięk ale mimo wszystko nieadekwatny :evil_lol:
Najgorsze dźwięki wydaje z siebie podczas zabawy z innym psem albo kiedy szczeka na patyka....tragedia :shake:

Marchewkę lubiła zawsze ale zjadała kawałek i miała dość, jak pojawił się Teodor to zmieniło się jej zapotrzebowanie na marchew...mogłaby zjeść kilogram tylko jest jeden warunek, musi być to marchewka ukradziona z klatki albo tak jak na filmiku Teodor musi być obecny i też dostawać. Podobnie jest zresztą z innymi warzywami, które królik dostaje.... Ruda potrafi mu seler zabrać albo natkę pietruszki bądź koperek :stupid:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Witam :)

Teodor ogólnie jest przeze mnie faworyzowany dlatego pewnie Ruda jest zazdrosna i zabiera mu praktycznie wszystko ;)

Salsa już znacznie lepiej...pije i sika w normalnych ilościach. Humorek też jej dopisuje, właśnie gania zająca po pokoju także myślę że choróbsko pożegnane.
No i co się żeście uczepili tak jej głosiku :evil_lol: Przecież jest fantastyczny ;)

Zdjęć nie mam :eviltong:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...