Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='Lucky.']hah. ja też jestem fanką tych seriali!
chociaż czasami głupota ludzka nie zna granic, niestety takie rzeczy na prawdę dzieją się w dzisiejszych czasach..[/QUOTE]

:cool3: [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]owszem ale poziom tego jest zniewalający...gra 'aktorska' w tych programach zasługuje na oskara, jeden bohater lepszy od drugiego, podpisy pod imionami i teksty narratora typu '30 letni bezrobotny mechanik poszedł na przystanek ...' :evil_lol::evil_lol::evil_lol:


[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Hej :loveu:
Ta modelka i tak miała dużego farta że nie widać jej twarzy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Zdrówko całkiem dobrze, kolano nadal ograniczone ruchowo ale coraz mniej. W piątek kolejna wizyta u ortopedy, ciekawe co powie. Chciałabym już normalnie funkcjonować bo męczy mnie to kuśtykanie. Wkurza mnie że poza pracą siedzę w domu i wkurzam się kiedy mam gdzieś wyjść i wiem że będę powłóczyła nogami jak zombie.
Kolana to jednak głupie narzędzie...jak się raz popsuje to do usranej śmierci ma się problem.


Zdradzę Wam małą tajemnicę ... jestem fanką 'Trudnych Spraw' i 'Dlaczego ja?'. Zawsze to z przyjaciółką oglądałyśmy żeby się pośmiać bo to jest tak durne że aż rozbraja a teraz w weekendy jeszcze leci nowy serial 'Pamiętniki z Wakacji' i muszę powiedzieć że to mistrzostwo. :roflt::roflt::roflt:

[/B][/COLOR][/FONT][video=youtube;0jq60yTYNPQ]http://www.youtube.com/watch?v=0jq60yTYNPQ&feature=related[/video][/QUOTE]

:roflt::roflt::roflt:

a tak serio to za co mam płacić abonament TV ...za ogladanie goowna w kiblu ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']:roflt::roflt::roflt:

a tak serio to za co mam płacić abonament TV ...za ogladanie goowna w kiblu ??[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Prawdziwe życiowe sprawy a nie jakieś tam sajens fikszyn :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[COLOR=olive][B][FONT=Georgia]
***
Wiecie co u mnie na podwórku mieszka chłopiec, myślę że ma max 12 lat i posiada on pieska od w sumie niedawna...jeszcze chyba roku nie ma ta suczka. Sunia jest ciut wyższa od Salsy i równie szczupła, ma krótką sierść białą w brązowe łaty...ogólnie wygląda jak ostro skundlony whippet, taką ma charcią budowę ciałka mimo że ciut potężniejszą i ryjek taki charci...jest bardzo ładna ale to najmniej istotne. Sunia problemy sprawiała już od szczenięcia, ujadała na inne psy i podgryzała je jak na moje oko zbyt natarczywie ale w końcu był to szczeniak więc pewnie właściciele myśleli że to normalne. Teraz gdy podrosła zrobiła się okropna i ten chłopiec sobie z nią w ogóle nie radzi, ledwo jest w stanie ją utrzymać na smyczy jak wyrwie do Salsy bądź innego psa to ciągnie go za sobą bez większych trudności. Na początku Rudą jeszcze można było nakłonić do spokojnego przejścia obok ale jakiś czas temu suczka chłopcu się wyrwała i doskoczyła do Salsy, poszarpały się ale z racji tego że ja miałam Salsę na smyczy to opanowałam sytuację szybko... jednak od tamtej pory Salsa nie pozostaje dłużna, zdrowo się nienawidzą. Moja sąsiadka ma sukę malamuta (Sara) która od zawsze nienawidzi innych suk...toleruje jedynie Salsę i to też tylko jak grzecznie idzie i na prawdę strach pomyśleć co się stanie jak ta suczka mu się wyrwie do Sary ... ale to jeszcze nie jest najgorsze.
Przeraża mnie najbardziej to że ten pies gryzie tego chłopca kiedy on odciąga ją gdy wpada w taki amok...gryzie go po rękach ale nie tylko bo staje na tylnych łapach i próbuje gryźć wyżej a jak tak stoi to nie jest wiele niższa od niego.
Zastanawiam się czy rodzice wiedzą o tym że pies się tak zachowuje, przecież to jest niebezpieczne....pies jest młody ale coś mi się wydaje że będzie tylko gorzej. Chłopiec kompletnie sobie z tą suką nie radzi ale żal mi go bo widać że kocha tego psa...non stop biega z nią po podwórku i się bawi.
Moja mama zna babcię tego chłopca więc chyba poproszę ją żeby porozmawiała z nią na ten temat...może chłopiec nie powiedział w domu co pies robi bo boi się że oddadzą ją :roll:
[/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Oj, chyba lepiej pogadać z rodzicami chłopaka. Aż strach pomyśleć, co może być później... A to teraz to się myślę da jeszcze spokojnie opanować u młodego psa.

A co do tych seriali - dzisiaj oglądałam z braku innego zajęcia "DLACZEGO JA" i było o babce-sąsiadce która nie dawała jednym lokatorom mieszkania pod nią żyć. I... Jakbym widziała swoją sąsiadkę z dołu z poprzedniego mieszkania. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Oj, chyba lepiej pogadać z rodzicami chłopaka. Aż strach pomyśleć, co może być później... A to teraz to się myślę da jeszcze spokojnie opanować u młodego psa.

A co do tych seriali - dzisiaj oglądałam z braku innego zajęcia "DLACZEGO JA" i było o babce-sąsiadce która nie dawała jednym lokatorom mieszkania pod nią żyć. I... Jakbym widziała swoją sąsiadkę z dołu z poprzedniego mieszkania. :lol:[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]
Pytanie tylko co chłopiec ten jest w stanie sam zrobić, raczej nie sądzę żeby mógł sam to ogarnąć. Z tego co mi wiadomo mieszka on z babcią i mamą, które pracują i chłopiec jak na moje oko jest trochę pozostawiony sam sobie. Może jestem w błędzie ale wydaje mi się że te kobiety mają takie nijakie podejście do zwierząt - dzisiaj jest, jutro może nie być.


Sąsiedzi to fajny gatunek ogólnie...ja na sąsiadów ze swojej klatki nie mogę już narzekać. Chociaż na poddaszu pomieszkuje warszawiak, który ma problem z Salsą ale na szczęście wpada tutaj tylko kilka razy w miesiącu.


[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Bleeeeeeeee, gówniany filmik obrzydliwy[URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203F9.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203DF.gif[/IMG][/URL]
A z chłopcem to Ty pogadaj, bo szkoda suczki młodej, jeszcze można ja nawrócić;-)





[URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Przychodze w odwiedziny, żeby se pogadać od rana o fajnych rzeczach, a tu coooo....gu...no:roflt:. Normalnie szok!!!!! Jakieś paskudy na zdjęciach:nerwy:, aż się wystraszyłam:crazyeye:. Nie wiem czy chcę jeszcze pogadać:niewiem::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Jak będą jakieś fajne fotaski to pogadamy:bye::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Hej :loveu::multi:
No u nas też dzisiaj pochmurno i deszczowo było...przynajmniej jak szłam do pracy :mad:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Weekend zamówiłam pogodny ale zobaczymy co z tego wyniknie.
Ogólnie to jestem niepocieszona nieco bo mam wolne teraz trzy dni i napisała do mnie koleżanka że robi domówkę jutro i żebym wpadała...ucieszyłam się bo daaaawno nie wychodziłam w celach bardzo rozrywkowych. Po powrocie z pracy do domu zrobiłam rozeznanie i jak na złość okazało się że nikogo w sobotę nie będzie....ciocia o 5 rano wychodzi do pracy i raczej nie sądzę żeby chciało jej się jeszcze przed wyjściem z Rudą wychodzić. Musiałabym wrócić na noc do domu a oni wszyscy z Gdyni są i szczerze mówiąc nie chciałabym sama wracać w środku nocy do domu, w dodatku z przesiadkami tak więc muszę odpuścić. No cóż życie... ale nie zmienia to faktu że to właśnie taki moment kiedy uświadamiam sobie że pies to jednak spore zobowiązanie i niekiedy kłopot.




[IMG]http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201110/1318968837_by_pires_500.jpg[/IMG]

Przeglądałam przed chwilką demoty i natknęłam się na ten...przypomniał mi się dzisiejszy klient w pracy....
Gostek lat 50-60, łysy, brzuchaty ale ubrany w przylegające do ciałka polo i powycierane dżiny. Jaskrawym złotem był obwieszony calusieńki... miał na szyi dosłownie z 20 kajdanów z wielkimi wisiorami, na łapach też po kilka łańcuchów + zegarek ze złotą tarczą... na każdym palcu (bez wyjątków) wielki sygnet na niektórych nawet dwa, w uszach też jakieś złote ścierwo...wyglądało to przerażająco.
Mało tego kiedy przyszło do płacenia odbyła się pokazówa czyli wyjął cały plik setek i wertował je żeby znaleźć środek....miał do zapłacenia 22zł z groszami więc pytam czy ma tą końcówkę a on takim kpiącym tonem do mnie 'takie drobne to do skarbonki syna wrzucam'... no i tym samym kopara mi opadła, byłam szczerze zażenowana jego głupotą. Czy to kryzys wieku średniego czy choroba psychiczna? :shake:
A no i nie był to cygan...polak! :)
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Znam te momenty, jednak życia bez psa nie wyobrażam sobie. :)
O Matko, są tacy?![/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Ja też nie...pies w domu musi być ale gdyby chociaż Ruda lęku separacyjnego nie miała to byłoby o niebo łatwiej.

Unikaty na wymarciu ale są! :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...