Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='agaga21'][URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05313640x480.jpg[/URL]
widzę że salsa, tak jak moje kundle też lubi opalać się w domu
modlący teodor jak zwykle uroczy :evil_lol:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Na dworze nie ma czasu na opalanie ... przecież samo się nie pobiega i nie powariuje ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Alicja']nakleiłaś mu miarkę wzrostu na ścianę :hmmmm:
[URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05441640x480.jpg[/URL]

jAMENt :diabloti:
[URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05404640x480.jpg[/URL][/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: modli się żeby nie skończyć jako pasztet [/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Lucky.'][URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05418640x480.jpg[/URL]
ale ona ma pozycje do spania :P
ten filmik z kotek i bullowatym jest genialny. :loveu:
chociaż myślałam, że w pewnym momencie kota nie będzie :P zadziora mały :P[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]
też miałam wrażenie że kotek głowę straci zaraz na początku [/B][/COLOR][/FONT];)

[quote name='YxNinaxY'][URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05390640x480.jpg[/URL] że to jest niby ta wygodna pozycja do snu? Mnie by bolał kark :D
A modlący się królas uroczy :>
Ty to się masz dziewczyno z tym kolanem. Kuruj kolanko bo 11 tańce pewnie jakieś będą ;)[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]
To pies guma ;)
Tańców nie będzie bo nie będzie wesela jako takiego tylko jakiś poczęstunek po uroczystości i tyle. Ogólnie tylko garstka najbliższych osób będzie.
Poza tym nawet gdyby to mi nie wolno tańczyć, jakiś czas temu będąc na imprezie też mi chrupnęło kolano z tym że lajtowo ale to jest zbyt ryzykowne jest, podobnie zresztą wiele innych czynności.[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='FredziaFredzia'][URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05362640x480.jpg[/URL] O taka jestem skromnisia. :)[/QUOTE]

[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]udawaczka :)[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='Kashdog']Matko, ile zamieszania z tym kolanem. I do tego jeszcze ta nasza służba zdrowia...maskara jakaś.

[URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05418640x480.jpg[/URL]
Skąd ja to znam :cool1:[/QUOTE]

[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Aj tam...przecież jest fantastycznie :loveu::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='fioneczka']wiesz co ... Rudzielec jest piękny !!!
jej sylwetka i spojrzenie mnie na łopatki wywalają

a kicaj jest przesłodki taki pusssysssty[/QUOTE]

[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Dziękować :)
Kicaj aż za bardzo puszysty, jego puszystość jest wszędzie. Psie kłaki są cięższe i szybciej opadają, królicze niestety się unoszą w powietrzu więc w buzi i nosie też się ma co chwilę z tym do czynienia:mad:



***
Rudej dzisiaj zrobiłam salon piękności. Została wykąpana, wyczesana, przycięte pazurki, wyczyszczone uszy i ząbki :) Jest śliczna, pachnąca i delikatnie obrażona :evil_lol:

[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Rudej dzisiaj zrobiłam salon piękności. Została wykąpana, wyczesana, przycięte pazurki, wyczyszczone uszy i ząbki :) Jest śliczna, pachnąca i delikatnie obrażona :evil_lol:
[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

hehehe ostatnio Monica też była

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]W końcu dziewczęta muszą pachnieć ;)
Lubię jak białe znaczenia u Rudej są na prawdę białe a poza tym sierść po kąpieli jest jeszcze milsza w dotyku :p

Oglądałam na animal planet jakiś program o kotach i odkryłam istnienie rasy Nebelung...zakochałam się :loveu: Cudowne kizie-mizie, mieć nie będę ale powzdychać można. Ah ten ogon :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[IMG]http://www.photomazza.com/IMG/jpg_Nebelung_c_Giuseppe_Mazza.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Nigdy o takiej rasie nie słyszałam, ale piękne koty z tych nebelungów[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Ja do dzisiaj też nie słyszałam, jest to odmiana niebieskiego ruska które uważam że są też piękne ale jednak dłuższa sierść u kota to jest to :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Ja to mam dziś szczęście, gdzie nie wejdę to na foty trafiam:multi:
A Twoje zwierza na foto wychodzą rewelacyjnie:loveu:
Filmik tez obejrzałam - cudo:loveu:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:cool3: wiedzą że muszą się postarać do zdjęć bo inaczej jedzenia nie będzie
[/B] [/COLOR][/FONT]
[quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]Fajna kicia. Kiedyś myślałam nad devon rexem ale nie wiedzieć czemu nikt nie podzielał mojego zachwytu nad jego pięknym pyszczkiem :shake: Jakoś go od nietoperzy wyzywali :evil_lol:[/FONT][/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]
Sprawdziłam sobie w googlach bo nie słyszałam też o tej rasie i kurde muszę przyznać że faktycznie trochę taki nietoperz :evil_lol: Uszy ma zabójcze i w sumie uroczy, oczy piękne bo wielgachne :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]


[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]***
W poniedziałek przyleciała na tydzień moja siostra, brzuszek ma już całkiem spory...leci jej 6 miesiąc :cool3: Dzisiaj jadę z nią na USG więc zobaczę pewnie Kacperka :multi:
Przysłali do mnie wczoraj odpowiedź z NFZ także dzisiaj jadę do przychodni po zwrot części pieniążków :cool3: Szczerze nie spodziewałam się że tak szybko to dostanę.
W przyszłym tygodniu chciałam wrócić do pracy, na początek chcę pogadać żeby robić po 6h bo kolano jeszcze nie daje się wyprostować i czasami pobolewa jak przesadzę z używaniem.
Poza tym jest szansa że zmienię pracę na normalną. Koleżanka mojej siostry poszukuje kogoś do pracy w magazynie (z kosmetykami)...jeszcze nic konkretnego nie wiem bo wczoraj wysłałam CV ale podejrzewam że chodzi o robienie paczek z zamówieniami i rozsyłanie ich do sklepów. Zobaczymy co z tego wyniknie.
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Ogólnie kocury o urodzie takiej właśnie orientalnej są urocze...dość brzydkie ale przez to słodkie :) no i mają zazwyczaj piękne duże oczy a kocie oczy ja kocham :loveu:

ZuzoFruzka do nas zaglądnęła :multi::multi::multi:Hej! :)


***
Wczoraj wieczorem moja siostra pofrunęła do siebie, do mnie zadzwonili z pracy zapytać kiedy mogę wrócić więc powiedziałam że w środę ale póki co będę robić po 6h. Z 'nowej' pracy jeszcze nikt się nie odzywał, jak siorka spotka tą koleżankę to podpyta ;) Póki co czeka mnie jutro o 9:00 powrót na kasę, w sumie nawet się cieszę...tęskno mi trochę do ekipy z pracy. Martwię się że nie wysiedzę nawet tych 6h w jednej pozycji bez możliwości rozprostowania nogi ale to się zobaczy...może martwię się na zapas i nie będzie tak źle.

Siostra mi przywiozła wszystkie części 'Pamiętników Wampirów' i teraz wpadłam w wir czytania. Serial mi się bardziej podoba ale książkę się fajnie czyta pomimo tego że jestem na końcu trzeciej części i jakiejś ciekawej akcji jeszcze nie było...tak jakby się cały czas rozkręca.
Zadziwia mnie to że książka jest zupełnie inna niż serial... są inni bohaterowie, inne wątki, inne imiona niekiedy.

Jeszcze ponarzekam na pogodę....zrobiło się zimno :placz: Jeszcze tydzień temu w dzień było pięknie słonecznie i można było na krótkim rękawku chodzić a teraz? :roll: Eh...już chcę kwiecień. Zdecydowanie jestem za tym żeby ludzie zapadali w sen zimowy :evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Ksiązka jedynie w pierwszych 2 czesciach bodajze ( juz nie pamietam dawno czytalam hihih ) przypomina serial potem to juz bajka ...szczegolnie jak Elena zamienai sie w ducha ;-) hihih
Serial zaś w swej fabule stapa po ziemi i bardzoooo dobrzee i całe szczęście ze nie odtwarzają z detalami książkowych reali ;-) Polecam sa duzo lepsze..Wampiry z Morganville ;-) tez seria ;-)

Buziammm Kffiatkowa i uważaj na to kolanko ;-)[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]
:roll: Eh...już chcę kwiecień. Zdecydowanie jestem za tym żeby ludzie zapadali w sen zimowy :evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] ja też! nie cierpię deszczowej jesieni i zimy. najchętniej nie wstawałabym z łóżka w taką pogodę jak dziś. jest okropnie, zimno, wieje, pada....BRRRRRRRRRR!!!!! a najgorsze, że jeszcze przed nami kilka miesięcy zimna................a ja się już w płaszczyk prawie nie dopinam:roll::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]Ksiązka jedynie w pierwszych 2 czesciach bodajze ( juz nie pamietam dawno czytalam hihih ) przypomina serial potem to juz bajka ...szczegolnie jak Elena zamienai sie w ducha ;-) hihih
Serial zaś w swej fabule stapa po ziemi i bardzoooo dobrzee i całe szczęście ze nie odtwarzają z detalami książkowych reali ;-) Polecam sa duzo lepsze..Wampiry z Morganville ;-) tez seria ;-)

Buziammm Kffiatkowa i uważaj na to kolanko ;-)[/B][/I][/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Doszłam do 4 części i właśnie w niej Elena jest duchem...tzn. przeczytałam dopiero dwa rozdziały ale na to wygląda ze tak będzie.
Serial jest przy książce genialny...więcej wątków, ciekawsze wątki, bardziej intrygujący i ogólnie lepiej sklepany....dokładnie taki bardziej stąpający po ziemi.

Buźka :)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='agaga21']ja też! nie cierpię deszczowej jesieni i zimy. najchętniej nie wstawałabym z łóżka w taką pogodę jak dziś. jest okropnie, zimno, wieje, pada....BRRRRRRRRRR!!!!! a najgorsze, że jeszcze przed nami kilka miesięcy zimna................a ja się już w płaszczyk prawie nie dopinam:roll::evil_lol:[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]
:roll: u mnie dzisiaj jest zimno i deszczowo[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='unikatowydiament']serdecznie witam:)

trzymam kciuki za nową pracę
suczka śliczniutka,a krłóliczuś cudeńko :)

serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Nas[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]
witamy, witamy :)
dzięki, przyda się

pozdrawiam również :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Doginka']Trzymam kciukaski za pracę;-)
Ja dziś skończyłam oglądać całą serię 1 PW i z niecierpliwością czekam na serię 2 wydana na DVD:lol:

Chyba serial bardziej mi się podoba niż książki, bo w książkach za dużo bajki jest:roll:[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]
Serial jest super, mnie niesamowicie wciągnął. Na początku moja siostra mnie namawiała żebym zobaczyła chociaż jeden odcinek ale nie chciałam bo ogólnie nie lubię seriali...męczą i wkurzają mnie po pewnym czasie więc wolę w ogóle nie zaczynać. Jednak któregoś dnia nie miałam co robić i sobie w sieci zapuściłam pierwszy odcinek i tak w tydzień oglądnęłam całą pierwszą serię i połowę drugiej a potem na bieżąco byłam :evil_lol: Teraz czekam na nowy odcinek 3 serii, wychodzi w czwartek :multi:

[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][URL]http://www.photomazza.com/IMG/jpg_Nebelung_c_Giuseppe_Mazza.jpg[/URL] śliczny jest ....sces kotecka ;) ??[/QUOTE]

[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]śliczny ale wolę pieseczka jednak :cool3:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='Doginka']Ale ma piękny kolorek:crazyeye: CUDEŃKO KOCIAK:loveu:[/QUOTE]

:cool3:[COLOR=olive][FONT=Georgia][B] niebieskie zwierzęta są piękne....zawsze chorowałam na niebieskiego szczura jak byłam zaszczurzona, niebieskie dogi niemieckie, mastify neapolitańskie, cane corso, amstaffy :loveu::loveu::loveu: cud, miód i malina :)
kocury rosyjskie niebieskie też piękne ale jak zobaczyłam tego to się zakochałam bo dodatkowo ma puchatą sierściuchę :loveu:
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, wiem ze Salsa nie jest 'przyjaznie usposobiona' do innych suk ale jakbys chciala wybrac sie na jakis zasmyczony spacerek /i oczywiscie miala czas/ to my jestesmy chetni ;) Jestem z Roxie w Gdansku przez kilka dni ;) a pozniej jade z nia do moich rodzicow ;( i niestety bede musiala ja tam zostawic na minimum 3 miesiace ;(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...