Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Dzisiaj też ślicznie...dobija mnie jakoś ta pogoda w tym momencie.

[COLOR=black]Kasiu[/COLOR], niestety nie mam zielonego pojęcia...sama jestem ciekawa bo też chciałabym zakupić ale Ruda ma taką dziwną kufę że wolę przymierzyć.
A kolano lepiej, dzięki :)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]również słonecznie pozdrawiam i też upalnie...dzisiaj mamy 22 stopnie w cieniu :loveu::loveu::loveu: cudowna pogoda, momentami aż zbyt gorąco :)


:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a Ty znowu z tym kulasem ;)
nie ma na co patrzeć, kolano wygląda normalnie...ma ciut inny kształt niż to zdrowe ale trzeba na prawdę dobrze się przyjrzeć żeby to zobaczyć ;)

:grin::grin::grin:
[url]http://www.joemonster.org/art/18158/Czlowiek_ktory_uratowal_ci_tylek_[/url]
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]również słonecznie pozdrawiam i też upalnie...dzisiaj mamy 22 stopnie w cieniu :loveu::loveu::loveu: cudowna pogoda, momentami aż zbyt gorąco :)


:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a Ty znowu z tym kulasem ;)
nie ma na co patrzeć, kolano wygląda normalnie...ma ciut inny kształt niż to zdrowe ale trzeba na prawdę dobrze się przyjrzeć żeby to zobaczyć ;)

:grin::grin::grin:
[url]http://www.joemonster.org/art/18158/Czlowiek_ktory_uratowal_ci_tylek_[/url]
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']ale czad:loveu: w pewnym momencie myslalam ze go polknie:eviltong:

btw co za sliczny psiak:diabloti:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]no, szczególnie jak rzucił mu się na pięty w 30 sekundzie filmiku....no bestia z tego kociaka a taki niepozorny się wydawał :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]
Arinka w męskim wydaniu :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='agaga21']ale świetny filmik :) psisko jak bliźniak ariny!
my chyba będziemy musieli sobie koty sprawić prędzej czy później, bo tu są całe stada myszy(wszędzie dookoła pola) tylko nie wiem co na to etna...[/QUOTE]

[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]może gdyby nie wchodziły jej w drogę to by nie reagowała...no chyba że ona z tych świrniętych na koty :)[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']



[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]może gdyby nie wchodziły jej w drogę to by nie reagowała...no chyba że ona z tych świrniętych na koty :)[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]no właśnie ona niestety z tych bardzo świrniętych...ale myślę sobie, że dam radę ją do maleńkiego kota przekonać jakoś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']no właśnie ona niestety z tych bardzo świrniętych...ale myślę sobie, że dam radę ją do maleńkiego kota przekonać jakoś.[/QUOTE]
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]
Też myślę że dasz radę.
Jak przytachałam królika do domu to każdy pukał się w głowę i obstawiał ile gnojek przetrwa w naszym domu ale ja się zawzięłam i postawiłam na swoim...teraz jestem zdania że jak się chce to na prawdę wiele można zdziałać.
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]
Też myślę że dasz radę.
Jak przytachałam królika do domu to każdy pukał się w głowę i obstawiał ile gnojek przetrwa w naszym domu ale ja się zawzięłam i postawiłam na swoim...teraz jestem zdania że jak się chce to na prawdę wiele można zdziałać.
[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
no właśnie. etna nienawidzi kotów z całego serca ale też respektuje zakazy i nie próbuje ich łamać jak nikt nie widzi ;) myślę, że to może się udać w ciągu kilku dni i za pomocą solidnego kontenerka tak na wszelki wypadek :diabloti::diabloti: ale to nie na teraz zajęcie. może wiosną o tym pomyślę.

Link to comment
Share on other sites

hihih Kot wybitny.

Pewnie że sie da. Moja suka goni wszystko na spacerze (tzn próbuje gonić) a żyje w zgodzie z szynszylą i przyjaźniła się z naszym królikiem
[*]. Wiadomo, że ona to jest lab a nie pitbull ale krzywde może zrobić taką samą takiemu małemu stworzonku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Super film! Ale w pewnym momencie myślałam że zgniecie kitkowi głowę. ;)[/QUOTE]\

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]wtedy dopiero filmik nabrałby mocy :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='agaga21']no właśnie. etna nienawidzi kotów z całego serca ale też respektuje zakazy i nie próbuje ich łamać jak nikt nie widzi ;) myślę, że to może się udać w ciągu kilku dni i za pomocą solidnego kontenerka tak na wszelki wypadek :diabloti::diabloti: ale to nie na teraz zajęcie. może wiosną o tym pomyślę.[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]
Etna to bystra psina i załapie w mig że swój kot to swój kot i ruszać nie wolno :)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='M&S']Słoneczne dzień dobry:):)[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Pochmurne dzień dobry ;)
Nad Gdańsk przywiało ciemne chmury i pewnie będzie deszczowo[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Migori']hihih Kot wybitny.

Pewnie że sie da. Moja suka goni wszystko na spacerze (tzn próbuje gonić) a żyje w zgodzie z szynszylą i przyjaźniła się z naszym królikiem
[*]. Wiadomo, że ona to jest lab a nie pitbull ale krzywde może zrobić taką samą takiemu małemu stworzonku.[/QUOTE]

[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Zbaczając odrobinę z tematu to nie zdecydujesz się znów na królika?[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Zbaczając odrobinę z tematu to nie zdecydujesz się znów na królika?[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Heheh Ty w moich myślach czytasz, czy jak ?
Kilka razy przeglądałam ogłoszenia z adopcją króliczków, ale boje sie, nie chce znowu przez to wszystko przechodzić. Te wszystkie zatory, masowanie, pojenie siemieniem lnianych... Na razie jeszcze nie czas na królika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migori']Heheh Ty w moich myślach czytasz, czy jak ?
Kilka razy przeglądałam ogłoszenia z adopcją króliczków, ale boje sie, nie chce znowu przez to wszystko przechodzić. Te wszystkie zatory, masowanie, pojenie siemieniem lnianych... Na razie jeszcze nie czas na królika.[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: mam zdolności paranormalne...czytam ludziom w myślach ;)
a Ty moja droga panno nie zakładaj z góry najgorszego[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']ParaNIEnormalne! [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
Ja miałam królika ale niestety odeszła wiosną.[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Zwierzaki zdecydowanie za szybko nas opuszczają.
Czasami przeklinam Teodora, szczególnie jak od 5/6 rano gryzie pręty klatki i domaga się wolności ale nie wyobrażam sobie w sumie jakby miało go nie być.
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...