Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='fioneczka']allo utykająca kobieto :eviltong:

jak tam (teraz skup się i dobrze przeczytaj nic nie przekręcając :evil_lol:) kulas :eviltong:[/QUOTE]

:roflt:

[quote name='jonQuilla']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=olive][B][FONT=Georgia]'te' jakoś samo mi się i tak wkradło
Noga z dnia na dzień coraz lepiej...przynajmniej tak mi się wydaje. W dalszym ciągu nie mogę wyprostować całkiem ale w stanie spoczynku i podczas wykonywania niewielkich ruchów w ogóle nie boli.
Wczoraj znów dzwoniłam do przychodni i tym razem okazało się że ortopeda przyjmuje w piątek od 14 do 16 :hmmmm:
W każdym bądź razie mam pojawić się w tych godzinach i porozmawiać z lekarzem w sprawie przyjęcia mnie bez rejestracji bo wszystkie terminy zajęte ale tego typu przypadki są przyjmowane poza kolejnością czy jakoś tak...zobaczymy.
[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE]

:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']masz indywidualne NNW ?[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]nie[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Kashdog']Piękna Aza była...Ile miała lat jak odeszła?[/QUOTE]

[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Miała 13 albo 14 lat także dożyła ładnego wieku chociaż dwa ostatnie lata były złe, z czasem coraz gorsze. Bywały dni kiedy prawie w ogóle nie mogła ustać na nogach a potem przychodziły takie kiedy widać było że jest słaba ale mimo to pełna energii, sama zaczepiała do zabawy i próbowała nawet biegać dlatego tak ciężko było podjąć tą ostateczną decyzję, która zakończy tą huśtawkę.[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]nie[/B][/COLOR][/FONT]
[/QUOTE]

a szkoda ... ponieważ mój Młodszy ma ze względu na uprawiany sport częste kontuzje ma wykupione indywidualne NNW prócz szkolnego (składka roczna 150 zł) ubezpieczony na 35 tys, zwrot kosztów leczenia i sprzętów ortopedycznych itp + wypłata odszkodowania od 1% uszczerbku, każdorazowo jak coś nie halo korzystamy tylko z wizyty na pogotowiu a później ciskamy do lekarzy privat ;), ubezpieczenie zwraca za wszystko, za wizyty, materiały opatrunkowe, leki, kule, ortezy itd
może warto zainwestować w takie ubezp ? ... później jeśli chodzi o samo leczenie nie trzeba wysiadywać w poradniach itp

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']a szkoda ... ponieważ mój Młodszy ma ze względu na uprawiany sport częste kontuzje ma wykupione indywidualne NNW prócz szkolnego (składka roczna 150 zł) ubezpieczony na 35 tys, zwrot kosztów leczenia i sprzętów ortopedycznych itp + wypłata odszkodowania od 1% uszczerbku, każdorazowo jak coś nie halo korzystamy tylko z wizyty na pogotowiu a później ciskamy do lekarzy privat ;), ubezpieczenie zwraca za wszystko, za wizyty, materiały opatrunkowe, leki, kule, ortezy itd
może warto zainwestować w takie ubezp ? ... później jeśli chodzi o samo leczenie nie trzeba wysiadywać w poradniach itp[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]
o dzięki...dobrze wiedzieć i trzeba się tematem zainteresować bo z kolankiem to ja już zawsze będę miała problemy[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']a szkoda ... ponieważ mój Młodszy ma ze względu na uprawiany sport częste kontuzje ma wykupione indywidualne NNW prócz szkolnego (składka roczna 150 zł) ubezpieczony na 35 tys, zwrot kosztów leczenia i sprzętów ortopedycznych itp + wypłata odszkodowania od 1% uszczerbku, każdorazowo jak coś nie halo korzystamy tylko z wizyty na pogotowiu a później ciskamy do lekarzy privat ;), ubezpieczenie zwraca za wszystko, za wizyty, materiały opatrunkowe, leki, kule, ortezy itd
może warto zainwestować w takie ubezp ? ... później jeśli chodzi o samo leczenie nie trzeba wysiadywać w poradniach itp[/QUOTE]

no ja tez mam cos takiego i ostatnio jak se tz noge rozwalil mialam sie okazje przekonac ze to swietnie dziala, o dziwo bez problemu kase wyplacili;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]

Na królika znalazłam sposób --> otworzyłam okno :evil_lol: Masakra ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]:evil_lol::evil_lol: niezły sposób. ciekawe czy się sprawdzi u nas jak luna w nocy kupe w klatce zrobi:cool3:

współczuję bólu kolana, zastrzyków(ale jesteś dzielna, że sama sobie robisz!) no i całego tego zamieszania szpitalno-karetkowo-poczekalniowego. no niestety taki mamy kraj w którym lepiej nie chorować, bo cię jeszcze za to opieprzą a formalności jest tyle, że bokiem wychodzi:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']poczytaj OWU NNW Compensa :)

czy masz zgłoszony wypadek w pracy?[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]mam troche wolnego czasu na czytanie teraz ;)

w pracy mam wszystko załatwione w sumie[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='chita']no ja tez mam cos takiego i ostatnio jak se tz noge rozwalil mialam sie okazje przekonac ze to swietnie dziala, o dziwo bez problemu kase wyplacili;)[/QUOTE]

:cool3:

[quote name='agaga21']:evil_lol::evil_lol: niezły sposób. ciekawe czy się sprawdzi u nas jak luna w nocy kupe w klatce zrobi:cool3:

współczuję bólu kolana, zastrzyków(ale jesteś dzielna, że sama sobie robisz!) no i całego tego zamieszania szpitalno-karetkowo-poczekalniowego. no niestety taki mamy kraj w którym lepiej nie chorować, bo cię jeszcze za to opieprzą a formalności jest tyle, że bokiem wychodzi:roll:[/QUOTE]

[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Sposób się nie sprawdza! :evil_lol:
Teraz już w sumie bez problemu mogę wszystko zrobić także jest ok.
Zastrzyki już mi się nie podobają...każde wkłucie pozostawia po sobie małego krwiaczka i dodatkowo jeszcze w dwóch miejscach się zrobiły siniaczki dookoła :roll: bleh. Na szczęście zostały jeszcze tylko 4 :multi: Mam nadzieję że ortopeda nie powie że mam kontynuować zastrzyki.
Właśnie już mam dość tego całego zamieszania...chcę jutro iść do ortopedy, mam nadzieję że powie kiedy mogę wrócić do pracy i skończy się szopka.
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]
o dzięki...dobrze wiedzieć i trzeba się tematem zainteresować bo z kolankiem to ja już zawsze będę miała problemy[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Ja też od sportu mam kolanka do wymiany.A głupi mawiają,że sport to zdrowie :)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Tak, sport to samo zdrowie :eviltong: Moja siostra głównie przez wieloletnie trenowanie siatkówki ma kolana popsute.
Byłam w piątek u tego ortopedy a w sumie ortopedki ... na poczekalni w pip ludzi ale wbiłam się w kolejkę żeby zapytać czy w ogóle jest w stanie mnie przyjąć. Oglądnęła papierzyska ze szpitala, oglądnęła kolano, zapytała czy jest już lepiej więc powiedziałam zgodnie z prawdą że jest dużo lepiej i powiedziała że na środę dopiero uda się mnie wcisnąć, dała mi świstek z którym polazłam i się zarejestrowałam także teraz czekam na środę i dowiem się mam nadzieję kiedy będę mogła do pracy wrócić bo nudzi mi się w domu...gdybym jeszcze była na tyle sprawna żeby z psem iść do lasu ale nie, nie z tym psem...boję się że wbiegnie mi w nogi, skoczy na mnie czy cokolwiek innego, to u niej powszechne zjawisko.
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Tak, sport to samo zdrowie :eviltong: Moja siostra głównie przez wieloletnie trenowanie siatkówki ma kolana popsute.
Byłam w piątek u tego ortopedy a w sumie ortopedki ... na poczekalni w pip ludzi ale wbiłam się w kolejkę żeby zapytać czy w ogóle jest w stanie mnie przyjąć. Oglądnęła papierzyska ze szpitala, oglądnęła kolano, zapytała czy jest już lepiej więc powiedziałam zgodnie z prawdą że jest dużo lepiej i powiedziała że na środę dopiero uda się mnie wcisnąć, dała mi świstek z którym polazłam i się zarejestrowałam także teraz czekam na środę i dowiem się mam nadzieję kiedy będę mogła do pracy wrócić bo nudzi mi się w domu...gdybym jeszcze była na tyle sprawna żeby z psem iść do lasu ale nie, nie z tym psem...boję się że wbiegnie mi w nogi, skoczy na mnie czy cokolwiek innego, to u niej powszechne zjawisko.
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

o masakra .... to w sumie dziwnie to u was funkcjonuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Tak, sport to samo zdrowie :eviltong: Moja siostra głównie przez wieloletnie trenowanie siatkówki ma kolana popsute.[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Byłam w piątek u tego ortopedy a w sumie ortopedki ... na poczekalni w pip ludzi ale wbiłam się w kolejkę żeby zapytać czy w ogóle jest w stanie mnie przyjąć. Oglądnęła papierzyska ze szpitala, oglądnęła kolano, zapytała czy jest już lepiej więc powiedziałam zgodnie z prawdą że jest dużo lepiej i powiedziała że na środę dopiero uda się mnie wcisnąć, dała mi świstek z którym polazłam i się zarejestrowałam także teraz czekam na środę i dowiem się mam nadzieję kiedy będę mogła do pracy wrócić bo nudzi mi się w domu...gdybym jeszcze była na tyle sprawna żeby z psem iść do lasu ale nie, nie z tym psem...boję się że wbiegnie mi w nogi, skoczy na mnie czy cokolwiek innego, to u niej powszechne zjawisko.[/COLOR][/FONT][/B]
[/QUOTE]

Bardzo ci współczuję.....
Ja też czekam na usuniecie zespolenia po moim złamaniu nogi, koszmar:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']o masakra .... to w sumie dziwnie to u was funkcjonuje[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Nie wiem, może gdybym podzwoniła jeszcze po innych przychodniach to przyjęliby mnie normalnie ale jakoś mi się nie wydaje.
Dziwi mnie że nie mają ortopedzi czy też inni lekarze jakiegoś dnia w tygodniu (chociażby 1h) dla osób ze skierowaniem ze szpitala czyli tak zwanych nagłych przypadków. Teraz nie mówię o sobie bo moje kolano jest już spoko, z dnia na dzień coraz lepiej...poprawa jest ogromna ale bywają gorsze przypadki, może gdyby zobaczyła że ledwo wczłapałam się do gabinetu, na kolanie mam krwiaka i ogólnie łzy w oczach to by mnie przyjęła tego samego dnia. Tak czy siak, chcę mieć to już z głowy.
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='M&S']Bardzo ci współczuję.....
Ja też czekam na usuniecie zespolenia po moim złamaniu nogi, koszmar:mad:[/QUOTE]

[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]długo czekasz? tego nie usuwają od razu jak wszystko już jest ok? :crazyeye:[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Ponad dwa lata od złamania, podobno powinni rok od zapisu do wyjęcia. Minęło już 1,5 roku jest szansa, że na początku października........[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:roll: no to pięknie
trzymam kciuki żeby ta szansa stała się rzeczywistością[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

To ja wam powiem że w tym zakichanym Rybniku naprawdę działa to o niebo lepiej .
Jedynie problem z rehabilitacjami jest .

TZ w sobotę złamał w pracy palec , pojechaliśmy do dyżurnej przychodni po skierowanie na SOR i tam porobili foty rtg , zdiagnozowali , wypisali recepte i skierowanie do ortopedy , w poniedziałek TZ został przyjęty u ortopedy

Na usunięcie zespolenia sąsiadka czekała 6 tygodni , ja na planową operację pół roku , ale to temu że u nas na oddziele 90 % to endoprotezy biodra .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...