Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04982640x480.jpg?t=1311524395[/url]
czy mogę wysłać Moniśkę do Ciebie ? ... może zyskałaby takie kształty :roll:

[url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05067640x480.jpg?t=1311524990[/url]
heh a się z Moniastaej śmiałaś że goopkowate miny robi :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migori']A coś myślała! Ja Cie tu śledzę i pilnuję. A to że nie piszę... coś weny brak ;)[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]
czuję się obserwowana teraz :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='fioneczka'][URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04982640x480.jpg?t=1311524395[/URL]
czy mogę wysłać Moniśkę do Ciebie ? ... może zyskałaby takie kształty :roll:

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]a proszę Ciebie bardzo...ale nie obiecuję że zwrócę :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

[URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05067640x480.jpg?t=1311524990[/URL]
heh a się z Moniastaej śmiałaś że goopkowate miny robi :eviltong:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]no wybacz ale do Mony i jej jamochłonu jeszcze rudej daleko :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Przyszłam się pochwalić troszkę bo żyję już tylko tym... mianowicie Woodstockiem :evil_lol:
Dzisiaj byłam ostatni dzień w pracy i już mam wooolne...dużo wolnego!!! Najwcześniej dopiero 10 pójdę do pracy :diabloti::multi:
Plany Woodstockowe się przyśpieszyły i pozmieniały. Mieliśmy jechać autem ale jedziemy jednak pociągiem, jak dla mnie lepiej. Bardzo pozytywnie wspominam zeszłoroczną podróż do Kostrzyna :loveu: No i wyruszamy już 1.08 o godzinie 20:23 z Gdyni co wiąże się z tym że dla mnie Woodstock potrwa aż tydzień bo planuję wrócić 7.08 wieczorem :multi: Genialnie! :)
Przez chwilę moja obecność na woodzie była pod wielkim znakiem zapytania gdyż większość ekipy jedzie samochodami a znajomi, z którymi jadę pociągiem jadą prosto z woodstocku do Tarnowa (bo stamtąd pochodzą a w Gda tylko mieszkają)....jednak na całe szczęście okazało się że kilka osób też będzie wracało pociągiem więc będę miała się pod kogo podłączyć. Zresztą też rozmawiałam z koleżanką Fenrisowego, która powiedziała że jakby co to mogę z nimi się zabrać także kamień spadł mi z serca bo za nic w świecie nie chciałabym sama wracać z Woodstocku.
Już odliczam dni...nie mogę się doczekać :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Przyszłam się pochwalić troszkę bo żyję już tylko tym... mianowicie Woodstockiem :evil_lol:
Dzisiaj byłam ostatni dzień w pracy i już mam wooolne...dużo wolnego!!! Najwcześniej dopiero 10 pójdę do pracy :diabloti::multi:
Plany Woodstockowe się przyśpieszyły i pozmieniały. Mieliśmy jechać autem ale jedziemy jednak pociągiem, jak dla mnie lepiej. Bardzo pozytywnie wspominam zeszłoroczną podróż do Kostrzyna :loveu: No i wyruszamy już 1.08 o godzinie 20:23 z Gdyni co wiąże się z tym że dla mnie Woodstock potrwa aż tydzień bo planuję wrócić 7.08 wieczorem :multi: Genialnie! :)
Przez chwilę moja obecność na woodzie była pod wielkim znakiem zapytania gdyż większość ekipy jedzie samochodami a znajomi, z którymi jadę pociągiem jadą prosto z woodstocku do Tarnowa (bo stamtąd pochodzą a w Gda tylko mieszkają)....jednak na całe szczęście okazało się że kilka osób też będzie wracało pociągiem więc będę miała się pod kogo podłączyć. Zresztą też rozmawiałam z koleżanką Fenrisowego, która powiedziała że jakby co to mogę z nimi się zabrać także kamień spadł mi z serca bo za nic w świecie nie chciałabym sama wracać z Woodstocku.
Już odliczam dni...nie mogę się doczekać :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[COLOR=navy][B]kurcze ..farciara :) ...Ty jedziesz się woodstockować a ja od 1 sierpnia do pracy ....będę myślami TAM :) baw się i za Mnie ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Przyszłam się pochwalić troszkę bo żyję już tylko tym... mianowicie Woodstockiem :evil_lol:
Dzisiaj byłam ostatni dzień w pracy i już mam wooolne...dużo wolnego!!! Najwcześniej dopiero 10 pójdę do pracy :diabloti::multi:
Plany Woodstockowe się przyśpieszyły i pozmieniały. Mieliśmy jechać autem ale jedziemy jednak pociągiem, jak dla mnie lepiej. Bardzo pozytywnie wspominam zeszłoroczną podróż do Kostrzyna :loveu: No i wyruszamy już 1.08 o godzinie 20:23 z Gdyni co wiąże się z tym że dla mnie Woodstock potrwa aż tydzień bo planuję wrócić 7.08 wieczorem :multi: Genialnie! :)
Przez chwilę moja obecność na woodzie była pod wielkim znakiem zapytania gdyż większość ekipy jedzie samochodami a znajomi, z którymi jadę pociągiem jadą prosto z woodstocku do Tarnowa (bo stamtąd pochodzą a w Gda tylko mieszkają)....jednak na całe szczęście okazało się że kilka osób też będzie wracało pociągiem więc będę miała się pod kogo podłączyć. Zresztą też rozmawiałam z koleżanką Fenrisowego, która powiedziała że jakby co to mogę z nimi się zabrać także kamień spadł mi z serca bo za nic w świecie nie chciałabym sama wracać z Woodstocku.
Już odliczam dni...nie mogę się doczekać :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]


baw się dobrze !!!!

masz rację Aluś ... FARCIARA !!!! a mi żal doopę ściska jak to mawiają

ale wiecie co ... na łbie stanę a za rok pojadę ... może starą ekipę da się namówić na wyjazd ;) ... ot taka wycieczka zaawansowanych geriatrycznie :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Dzięki :)

Mamcia bez obaw...będę się bawić za wszystkich a za Ciebie przede wszystkim :)
Nie, jeszcze się nie spakowałam ale już zakupiłam najpotrzebniejsze rzeczy...w tym roku jestem znacznie mądrzejsza, wiem co wziąć żeby sobie umilić życie. Pierwszą rzeczą jaką kupiłam na wyjazd były dwie paczki chusteczek mokrych dla niemowląt :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Poza tym w tym roku też zorganizowałam sobie karimatę w sumie nawet dwie ;) w zeszłym hmm...nie żebym narzekała ale ciut waliło mi po nerach od ziemi :evil_lol:
Kupiłam też sobie jakieś konserwy bo rok temu nie pomyślałam absolutnie o tym że może będę głodna :stupid:
Jutro o 15 już z całym ładunkiem wyruszam. Najpierw spotykam się z kumpelą i idziemy kupić bilety bo ja nie lubię na ostatnią chwilę odkładać takich rzeczy, potem uderzamy do sklepu po konserwy z napojem mocy i do niej. O 19:22 mamy skmkę z Gdańska do Gdyni i następnie o 20:23 jedziemy woodstockowym do Kostrzyna. Juhu! :multi:

Fioneczka, przecież jeszcze bardziej zaawansowani jeżdżą więc za rok się widzimy! Mamuś Ciebie też się to tyczy :)
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=navy][B]O tym że starsiejsi jeżdżą to wiem ...a grający też niejednokrotnie mnie wiekiem biją na głową bądź są moimi rówieśnikami ( znam osobiście :lol:)

Córcia ty trzymaj kciukaski co byśmy znaleźli z Panem C. jakąś fajną miejscówkę na czerwiec przyszłego roku , bo wybieramy się na Mierzeję w dalszym ciągu , tak że daleko do Ciebie nie będzie ;) ( póki co mamy w zanadrzu 2 miejsca ale nadal to nie mierzeja ) [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jeszcze raz dzięki :)

[COLOR=black]Iza [/COLOR]postaraj się :) jeśli mi się uda też za rok to się pobawimy trochę :cool3:
[COLOR=black]Mamuś[/COLOR] podoba mi sie Wasz plan...LUBIĘ TO !!! :evil_lol: i trzymam kciuki cobyście znaleźli coś odpowiedniego :)

Za godzinkę czas wychodzić a to się rozpadało i nie myśli przestać :angryy: Głupia pogoda. Sprawdziłam sobie na pogodynce jak w Kostrzynie sprawy mają się ze słońcem i nie jest źle...niby ma nie padać przez najbliższe dni ale upałów nie będzie no i noce zimne np. 13 stopni :crazyeye: umrę z zimna jeśli to prawda :evil_lol:
Mam nadzieję że zaraz przestanie padać bo jak nie to dopiero na dworzec przed 19 wyruszę bo nie chcę niepotrzebnie moknąć kręcąc się po gdańsku.
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jeszcze raz dzięki :)

[COLOR=black]Iza [/COLOR]postaraj się :) jeśli mi się uda też za rok to się pobawimy trochę :cool3:
[COLOR=black]Mamuś[/COLOR] podoba mi sie Wasz plan...LUBIĘ TO !!! :evil_lol: i trzymam kciuki cobyście znaleźli coś odpowiedniego :)

[COLOR=navy][B]trzymaj mocno :) [/B][/COLOR]
Za godzinkę czas wychodzić a to się rozpadało i nie myśli przestać :angryy: Głupia pogoda. Sprawdziłam sobie na pogodynce jak w Kostrzynie sprawy mają się ze słońcem i nie jest źle...niby ma nie padać przez najbliższe dni ale upałów nie będzie no i noce zimne np. 13 stopni :crazyeye: umrę z zimna jeśli to prawda :evil_lol:
Mam nadzieję że zaraz przestanie padać bo jak nie to dopiero na dworzec przed 19 wyruszę bo nie chcę niepotrzebnie moknąć kręcąc się po gdańsku.
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
[B][COLOR=navy]
dresiol do spania i gruby psiworek :)
:kciuki: za udaną zabawę i słońce :cool2:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]dresiol jest i śpiworek też niczego sobie także może dam radę :)
przestało padać i zaraz wychodzę także papa i do przeczytania po powrocie :cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
[B][COLOR=navy]
:hand: do poczytania :calus:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']...błagam oglądnijcie...mi szczęka opadła aż do samej ziemi :crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT]
[video=youtube;-IQo-7B577Y]http://www.youtube.com/watch?v=-IQo-7B577Y&feature=player_embedded#at=15[/video][/QUOTE]
Chciałam obejrzeć, ale usunięty jest filmik:angryy:
[quote name='Alicja']...sieroty odchudzają z kości na ości[/QUOTE]
Albo z ości na popiół:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...