Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='Shel']Znów mi się nie chce czytać Waszych badziewi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: MOJE są ciekawsze :eviltong:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]z pewnością :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='Tengusia']dzien dobry ciocia :hand:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć :loveu:
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='Rinuś'][I][B]Nie pij tyle :diabloti:[/B][/I][/QUOTE]'

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]brzydzę się alkoholem :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']Witamy
Szukam i szukam a fotek ani śladu [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG]
Co u was ?[/QUOTE]

[COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]cześć :loveu:
nie szukaj :evil_lol:

mamy się dobrze :)
a bynajmniej ja mam się dobrze bo Salsa znów zrobiła sobie głodówkę i wymiotowała śliną :angryy: teraz w końcu postanowiła coś zjeść....anorektyczka !!! :evil_lol:

poza tym pada deszcz więc zdjęć nie będzie, jutro mam wolne i jeśli pogoda dopisze to może wybierzemy się na spacerek z aparatem :)
[/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Bry Wam :multi:

[url]http://images8.fotosik.pl/125/41e0bf3bfed71552.jpg[/url]
śliczne łoczko :loveu:

Czekam aż wydobrzejesz i znajdziesz czas na zrobienie zdjęć Salsy - takie jak najbardziej uwielbiam - zaplutej,zziajanej i zmęczonej czyli coś w stylu "Salsa working" :evil_lol: A żeby ładnie powiedzieć czekam na spacerowe fotki :diabloti::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']a moja Faza po pobycie w hoteliku ma apetyt ze ho ho ... zjadla by konia z kopytami a o miche cieszy sie jak glupia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to może ja też powinnam Salsę do hoteliku oddać na jakiś czas :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='Agata_Roki']Bry Wam :multi:

[URL]http://images8.fotosik.pl/125/41e0bf3bfed71552.jpg[/URL]
śliczne łoczko :loveu:

Czekam aż wydobrzejesz i znajdziesz czas na zrobienie zdjęć Salsy - takie jak najbardziej uwielbiam - zaplutej,zziajanej i zmęczonej czyli coś w stylu "Salsa working" :evil_lol: A żeby ładnie powiedzieć czekam na spacerowe fotki :diabloti::eviltong:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dobry dzień :loveu::multi:
ja już dawno wydobrzałam :)
teraz albo jestem w pracy albo pogoda nie dopisuje żeby iść popstrykać :mad:
jak już pisałam, jeśli jutro nie będzie rano padać to pójdziemy coś pstryknąć bo faktycznie dawno nie było zdjęć :)

[/B][/FONT][/COLOR]
[quote name='Ania!']Tak wiele nas łączy ... :evil_lol:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]bo jesteśmy trendi ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć :multi::multi::loveu:

dzisiaj była rewelacyjna pogoda ale ze spaceru nici :oops:
o 9 wpadła kuzynka do mnie do pokoju z pytaniem czy chcę iść z nią na "księżyc w nowiu" do kina i czy wyrobię się tak żeby na 11 zdążyć, się sprężyłam i pojechałyśmy :)
ta część o wiele bardziej przypadła mi do gustu niż ekranizacja "zmierzchu", wydała mi się bardziej dopracowana i szczegółowa....teraz nie mogę się doczekać "zaćmienia" :)
ok. 15 poszłyśmy z koleżanką do parku z psami ale już się ściemniało więc nie brałam aparatu :shake:
teraz ostatnie 3 dni pracy a potem w piątek wyruszam ze znajomymi na domek, wrócę 30 i będę miała zapierdziel związany z wyjazdem do szkocji więc mam mało czasu a jeszcze dużo rzeczy do zrobienia :roll: nie wiem jak ja się wyrobię ze wszystkim :mdleje:


***
powiem jeszcze że Salsa mnie wkurzyła dziś w parku :angryy:
poszłyśmy w takie miejsce gdzie mało kto chodzi, stanęłyśmy na samym końcu trawnika żeby było jak najdalej od ścieżki na wypadek jakby ktoś jednak szedł, chociaż nigdy wcześniej nie zdarzyło się żeby Salsa poleciała za czymś/kimś jeśli ma patyk czy zabawkę....nigdy nie zwracała nawet uwagi na rowerzystów, którzy normalnie działają na nią jak czerwona płachta na byka
a dzisiaj bawiła się patykiem i nagle wyrwała do faceta, który szedł kilkadziesiąt metrów od nas ścieżką...ja zaczęłam ją wołać, wręcz wrzeszczeć bo nie miałam zielonego pojęcia z jakim zamiarem pobiegła...czy chce się pobawić czy chce skoczyć z ryjem na faceta, wystraszyłam się :roll:
Salsa łaskawie zawróciła z jakieś pół metra przed tym gościem jak ja już wszystko widziałam w czarnych barwach :angryy: facet najwyraźniej też bo stał jak wryty :shake:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]powiem jeszcze że Salsa mnie wkurzyła dziś w parku :angryy:
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
kiedys mialam tak ze odpielam sherry blisko klatki bo myslalam ze pojdzie do domu a tu na osiedlu ktos inny otworzyl klatke i wyszedl i sherry do niego pobiegla ale odwolala sie zanim dobiegla do tej osby :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']a ja mam do ciebie ogromna PROSBE :grins: chcialam cie prosic abys przywiozla dla mnie szklana kule ze Szkocji :grins: oczywiscie pieniazki ci potem zwroce za nia :modla:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie ma problemu :)
na pewno będę jakieś sklepy z pamiątkami odwiedzać więc rozejrzę się za kulami :)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='deer_1987']kiedys mialam tak ze odpielam sherry blisko klatki bo myslalam ze pojdzie do domu a tu na osiedlu ktos inny otworzyl klatke i wyszedl i sherry do niego pobiegla ale odwolala sie zanim dobiegla do tej osby :P[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]tylko że Sherry raczej nie ma tak rozchwianej psychiki jak Salsa :roll:
ona w jednej chwili do wszystkich się cieszy, skacze z radością a zaraz potem może jej się coś przestawić i na wszystko reaguje agresją...ja jej na spacerach nie ufam :shake: jak ją spuszczam to muszę cały czas wzrokiem podążać za nią i przy okazji obserwować czy gdzieś ktoś się nie zbliża....jak jest na smyczy to przeważnie w namordniku
własnoręcznie udusiłabym poprzedniego właściciela, który doprowadził do takiego stanu że pies boi się dosłownie własnego cienia i to w tak krótkim czasie bo Salsa miała ok. pół roku jak do mnie trafiła
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]tylko że Sherry raczej nie ma tak rozchwianej psychiki jak Salsa :roll:
ona w jednej chwili do wszystkich się cieszy, skacze z radością a zaraz potem może jej się coś przestawić i na wszystko reaguje agresją...ja jej na spacerach nie ufam :shake: jak ją spuszczam to muszę cały czas wzrokiem podążać za nią i przy okazji obserwować czy gdzieś ktoś się nie zbliża....jak jest na smyczy to przeważnie w namordniku
własnoręcznie udusiłabym poprzedniego właściciela, który doprowadził do takiego stanu że pies boi się dosłownie własnego cienia i to w tak krótkim czasie bo Salsa miała ok. pół roku jak do mnie trafiła
[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Bardziej tej opis pasuje do Niuni choc ona kocha innych ludzi, ale do innych psow moze sie bawic a nagle zacznie gryzc..

Link to comment
Share on other sites

Poprzedni właściciel to na prawdę musiał być straszny ...
A wiesz może do kiedy grają Księżyc w nowiu , bo chciałabym iść ale na stronie kina pisze że do czwartku można rezerwować a potem już nie ...
Jak do czwartku grają to nie za dobrze ale ja musze iść :P
Pozdro .

Link to comment
Share on other sites

Ja ma m takie szczęście, że Fifka nie za bardzo ufa ludziom, a szczególnie facetom, jest kilka, których się nie boi i jest mój tata, którego ubóstwia. Więc nie odważy rzucić się na kogoś. Ale postanowiłam, że muszę trochę popracować nad jej strachem przed niektórymi ludźmi, ostatnio zobaczyła jakieś dzieci to podkuliła ogon, a potem zaczęła szczekać, więc podeszłam do tych dzieci i kazałam im ją pogłaskać i wtedy już normalnie mogłam wrócić do domu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']bede miala kule :bigcool::bigcool::bigcool:[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
mała rzecz a cieszy :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Lucky.']Poprzedni właściciel to na prawdę musiał być straszny ...
A wiesz może do kiedy grają Księżyc w nowiu , bo chciałabym iść ale na stronie kina pisze że do czwartku można rezerwować a potem już nie ...
Jak do czwartku grają to nie za dobrze ale ja musze iść :P
Pozdro .[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
nie wiem, dopiero co wszedł do kin...premiera była 20 listopada więc jeszcze długo powinni go grać
chociaż np. Multikino u mnie nie gra (nie wiem jak w innych miastach) jeszcze tego filmu i pewnie nie będą grali bo po co mieliby zacząć puszczać film, który już leciał w innych kinach
ja się ogólnie bardzo zdziwiłam, zawsze chodzę do Multikina bo mam bliziutko i nigdy nie zdażyło się żeby czegoś u nich nie było [/B][/COLOR][/FONT]


[quote name='Kashdog']Ja ma m takie szczęście, że Fifka nie za bardzo ufa ludziom, a szczególnie facetom, jest kilka, których się nie boi i jest mój tata, którego ubóstwia. Więc nie odważy rzucić się na kogoś. Ale postanowiłam, że muszę trochę popracować nad jej strachem przed niektórymi ludźmi, ostatnio zobaczyła jakieś dzieci to podkuliła ogon, a potem zaczęła szczekać, więc podeszłam do tych dzieci i kazałam im ją pogłaskać i wtedy już normalnie mogłam wrócić do domu :diabloti:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Podobnie jest u nas, Salsa także jest mniej ufna w stosunku do facetów i widać że niektórych się boi ale ona zaczyna się wtedy bronić w odróżnieniu do Fifi.
Niestety ja nie mam możliwości prosić ludzi żeby ją pogłaskali czy coś w tym stylu. Co prawda Salsa nie jest typowo amstaffowa bo jest chudziutka i ma zdecydowanie mniejszy pysk ale mimo to ludzie raczej się jej boją. Nikt przypadkowy o zdrowych zmysłach nie chciałby jej pogłaskać widząc reakcje jaką wzbudził w niej chwile wcześniej.
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...