Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

Wpisuję anabell1979 i Milka2007  brak wpłaty i jakiejkolwiek odpowiedzi na 3 PW.

 

Bazarek: http://www.dogomania.com/forum/topic/139815-letnia-i-zimowa-irlandzka-moda-od-clean-wyprzeda%C5%BC-do-2508-zapraszamy/

 

 

Milka kupowała u mnie jeszcze w sierpniu

na wysyłkę byłyśmy umówione na teraz czyli po 15 wrzesnia bo wyjezdzała 

 

nie wiem kiedy i nie odpisała na pw ale może spróbuj jeszcze raz teraz 

 

u mnie wpłata bezproblemowa - sama się dopominała o numer konta (akurat ja byłam na wyjezdzie  ;) ) 

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam użytkownika Menrzuś.

Nie dokonał wpłaty na poniższym bazarku :

http://www.dogomania.com/forum/topic/140316-ksi%C4%85%C5%BCkiartszkolnebibelotywszystko-dla-domu-rozliczam/

 

Wcześnij kupował u mnie i nie było problemów z zapłatą.

Teraz jest niobecny na dogo od 13.08.2014 , nie odpowiedział na pw i musiałam rozliczyć bazarek bez jego wpłaty.

 

Menrzuś dziś tj. 14.09.2014 się odezwał , że był na urlopie i w poniedziałek tj. już chyba dziś :) wpłaci . Dam znać jak tylko wejdą pieniążki.

 

Dzisiaj tj. 17.09.2014 weszły pieniążki od Menrzuś . Temat zamknięty :)

Link to comment
Share on other sites

Milka kupowała u mnie jeszcze w sierpniu

na wysyłkę byłyśmy umówione na teraz czyli po 15 wrzesnia bo wyjezdzała 

 

nie wiem kiedy i nie odpisała na pw ale może spróbuj jeszcze raz teraz 

 

u mnie wpłata bezproblemowa - sama się dopominała o numer konta (akurat ja byłam na wyjezdzie   ;) ) 

Doszła wpłata od Milka2007, ale na adresik jeszcze czekam..

Link to comment
Share on other sites

Czy Komuś coś zalegam z jakimś bazarkiem?? Komunikator wyłączony, skrzynka zapchana bo nagle z 200 wiadomości można mieć 50 (a myślałam, że Dogo idąc ewidentnie za przykładem FB zwiększy miejsce :D) i tak teraz nie wiem co, gdzie, jak, dlaczego bo nie mam nawet swoich subskrypcji  :nonono2:

Link to comment
Share on other sites

Gruba Berta się ogarnia

napisz na watku

napisz u niej w profilu

po prostu daj jej znać w kilku miejscach

do mniepo takich inf odezwała 

Mimo wielu wpisów w  profilu zero kontaktu - udało się komuś poza dogo skontaktować z Gruba Berta?

zakupiła masę kosmetyków za ładną kwotę na moich bazarkach :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Mimo wielu wpisów w  profilu zero kontaktu - udało się komuś poza dogo skontaktować z Gruba Berta?

zakupiła masę kosmetyków za ładną kwotę na moich bazarkach :(:( :(

aktualnie licytuje na tych bazarkach więc moze tam napisz:

http://www.dogomania.com/forum/topic/142900-bazarek-dla-finki-i-tori-do-03102014-zapraszam/page-2#entry15815910

http://www.dogomania.com/forum/topic/142386-nowy-jesienny-bazar-od-fony-na-w%C5%82oc%C5%82awek-i-onki-do-510br-weekendowa-promocja/page-8#entry15815666

Link to comment
Share on other sites

Mimo wielu wpisów w  profilu zero kontaktu - udało się komuś poza dogo skontaktować z Gruba Berta?

zakupiła masę kosmetyków za ładną kwotę na moich bazarkach :(:( :(

Gruba Berta kupowała u mnie na wielu bazarkach i nigdy nie było problemu,próbuj dalej,na pewno się odezwie ;)

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś ma kontakt z lunarmermaid? Zrobiłam błąd i wysłałam jej fanty zanim otrzymałam wpłatę... :(

http://www.dogomania.com/forum/topic/141784-rozliczam-cd-obrusy-gry-i-inne-dla-ramzesa/

 

Lunarmermaid jest winna 35 zł Ramzesowi plus 9,50 zł za przesyłkę.

Ramzes jest od 3 lat w hoteliku i naprawdę walczę o każdą złotówkę na jego utrzymanie. Dla mnie bazarki to nie jest zabawa w handel, tylko walka o życie psów uratowanych z różnych powodów.

 

lunarmermaid: 9, 25 = 35zł + koszy wysyłki (9,50zł). Razem: 44,50zł Wysłane Dotarło

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam wszystkich za zwłokę, ale od 15 września nie dałam rady zalogować się na dogo - na pocztę przychodziły powiadomienia, ale nikt nie podał jeszcze raz konta do wpłat. Dopiero teraz mam naprawiony komputer i wszystko działa - już uzupełniam wpłaty. Jutro , najdalej pojutrze pieniądze będą na kontach.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam wszystkich za zwłokę, ale od 15 września nie dałam rady zalogować się na dogo - na pocztę przychodziły powiadomienia, ale nikt nie podał jeszcze raz konta do wpłat. Dopiero teraz mam naprawiony komputer i wszystko działa - już uzupełniam wpłaty. Jutro , najdalej pojutrze pieniądze będą na kontach.

Dziękuję za wpłatę! :)

Link to comment
Share on other sites

Moze tu ktos pomoże - nie chce od razu wpisywac na liste bo nigdy nie miałam z chłopem problemu:)

Mowa o john_rambo_tymek - po kilku próbach udało sie wysłac pw ale nie wiem czy dotarło (miałam juz taki przypadek że psioczyłam ze ktos mi nie odp a do danej osoby żadna pw nie dotarła)

Na nowym dogo nie widzię możłiwości wpisu na profilu, na pw nie odp, ma ktos moze kontakt z rambo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...