Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

[B]Nieaktualne[/B]


[quote name='Maryna']I u mnie masz zaległość z dwóch bazarków- od 27.07-tu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/254312-Buty-biżutki-radiocd-piłka-do-ćwiczeń-do-włosów-i-wiele-więcej-SDA-25-07-20godz"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...A-25-07-20godz[/URL]
i tu-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/254400-Dla-psa-dla-kobiety-do-poduszki-FRD-29-07-20godz"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...D-29-07-20godz[/URL]
czekałam do środy,ale się nie doczekałam
bardzo proszę o kontakt[/QUOTE]

Dziękuję za kontakt i wpłatę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Czy na tej liście można również umieścić osoby ,które zadeklarowały wpłaty stałe i nie wywiązują się ze swoich zobowiązań?[/QUOTE]

to jest lista dotycząca bazarków
może trzeba utworzyć wątek 'deklarowicze, którzy nie płacą stałych deklaracji' lub podobny;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']to jest lista dotycząca bazarków
może trzeba utworzyć wątek 'deklarowicze, którzy nie płacą stałych deklaracji' lub podobny;[/QUOTE]

moim zdaniem płacenie deklaracji jest dobrowolne
i w każdej chwili można się z nich wycofać
a z innej strony, czemu by miało służyć tworzenie takiej listy?
od tych osób już nie przyjmowałoby się deklaracji/pieniędzy?
i w czyim interesie by to było?
chyba że istnieje regulamin deklaracji????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/172142-Czarne-kwiatki-deklarowiczów-(czyli-fałszywe-deklaracje-i-niespełnione-obietnice)[/URL][/QUOTE]
powiem szczerze,że po przejrzeniu tego watku już nigdy nie zdecydowałabym się na deklarowanie stałej wpłaty
dużo kasy zostawiłam na dogo w kilku konkretnych wypadkach
ale podejście osób podejmujących się hotelowania psa bez odpowiedzialności a raczej zrzucających odpowiedzialnośc na deklarowiczów mnie powaliła...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']rozi
właśnie.... na podstawie deklaracji...[/QUOTE]

Założeniem pierwotnymtamtego wątku było to, aby powstała lista osób niewiarygodnych - deklarowiczów, którzy obiecują i nie dotrzymują, w związku z czym osoby wyciągające psa miały sobie weryfikować na jej podstawie realne szanse na wpływy.
A zrobiło się takie o....

Link to comment
Share on other sites

pomysł,że w sytuacji kiedy nie będę mogła wywiazac się z deklaracji uczyni ze mnie osobą niewiarygodną zdecydowanie mnie przed deklaracjami wstrzymuje
nigdy w zyciu nie umieściłabym psa w hotelu licząc na darowizny tylko
i nie mając możliwości utrzymania go w sytuacji ich braku
nie odważyłabym się też domagać się pieniędzy od osób które z jakiś powodów, przecież, nie dla żartu nie potrafią sprostać dekaracjom, tym bardziej nie nazwałabym ich niewiarygodnymi
ale to moje spojrzenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']to jest lista dotycząca bazarków
może trzeba utworzyć wątek 'deklarowicze, którzy nie płacą stałych deklaracji' lub podobny;[/QUOTE]

[quote name='Marta72']moim zdaniem płacenie deklaracji jest dobrowolne
i w każdej chwili można się z nich wycofać
a z innej strony, czemu by miało służyć tworzenie takiej listy?
od tych osób już nie przyjmowałoby się deklaracji/pieniędzy?
i w czyim interesie by to było?
chyba że istnieje regulamin deklaracji????[/QUOTE]


masz całkowitą rację
deklaracje są dobrowolne i w każdej chwili każdy może się wycofać
nie ma żadnego regulaminu deklaracji

ja chciałam tylko zaznaczyć, że wpisywanie zagległych deklarowiczów to nie tutaj;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']a może powinien być regulamin zbierania i płacenia deklaracji
wtedy byłoby może mniej sytuacji stresujących dla jednej jak i drugiej strony[/QUOTE]


Synonimem dla słowa "deklarować" jest zobowiązywać się, gwarantować, dać słowo honoru, przyrzekać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Powiedz to osobom, które na podstawie deklaracji wyciągają psa ze schronu i wsadzają do hotelu.[/QUOTE]... przecież tak jest w większości wypadków! zbieramy deklaracje i wtedy możemy szukać hoteliku! znam tylko 2 czy 3 wypadki kiedy jedna osoba jest opiekunem finansowym ( nie wiem czy to jest trafne określenie) czy ja się mylę?..

[quote name='Marta72']powiem szczerze,że po przejrzeniu tego watku już nigdy nie zdecydowałabym się na deklarowanie stałej wpłaty
dużo kasy zostawiłam na dogo w kilku konkretnych wypadkach
ale podejście osób podejmujących się hotelowania psa bez odpowiedzialności a raczej zrzucających odpowiedzialnośc na deklarowiczów mnie powaliła...:shake:[/QUOTE]... Oj nie! Marto nie to było moim zamiarem, żeby zniechęcać ludzi do ofiarowania stałych deklaracji!... przykro mi że tak to wyszło! na szybko tylko chciałam sprawdzić czy tutaj można to zgłosić( poskarżyć się) na pewno rozwinęła bym temat! i opisała nasz problem... byłam już na kilku wątkach, gdzie ktoś wycofywał się ze stałych deklaracji np... moja sytuacja finansowa się zmieniła i w lipcu mogę ostatni raz wpłacić pieniążki! muszę wycofać złożoną deklarację! i wszystko jest OK! prawda? wiemy na czym stoimy! a tutaj mamy dwóch staruszków ze sporą deklaracją?... tylko kasy brak!... tak po prostu bez słowa:shake:! pisałam nawet PW do tej osoby! i nic! tak się po prostu nie robi! jesteśmy w kłopotliwej sytuacji! może chora? może zapłaci jutro?.:angryy:

[quote name='gameta']Założeniem pierwotnymtamtego wątku było to, aby powstała lista osób niewiarygodnych - deklarowiczów, którzy obiecują i nie dotrzymują, w związku z czym osoby wyciągające psa miały sobie weryfikować na jej podstawie realne szanse na wpływy.
A zrobiło się takie o....[/QUOTE]... dokładnie tak!... a my piszemy! dzwonimy! czekamy!...

[quote name='Marta72']pomysł,że w sytuacji kiedy nie będę mogła wywiazac się z deklaracji uczyni ze mnie osobą niewiarygodną zdecydowanie mnie przed deklaracjami wstrzymuje
nigdy w zyciu nie umieściłabym psa w hotelu licząc na darowizny tylko
i nie mając możliwości utrzymania go w sytuacji ich braku
nie odważyłabym się też domagać się pieniędzy od osób które z jakiś powodów, przecież, nie dla żartu nie potrafią sprostać dekaracjom, tym bardziej nie nazwałabym ich niewiarygodnymi
ale to moje spojrzenie[/QUOTE]... pewnie jak bym od razu napisała o co mi chodzi? to ,to spojrzenie było by inne! a przynajmniej taką mam nadzieję:roll:

[quote name='Marta72']a może powinien być regulamin zbierania i płacenia deklaracji
wtedy byłoby może mniej sytuacji stresujących dla jednej jak i drugiej strony[/QUOTE].. pewnie tak! ... ale wystarczy tylko pomyśleć!... dogo jest od pomagania naszym bracim mniejszym! często ratując życie!... i dawanie takiej złudnej nadziei.... może lepiej już przestanę!
.... bo się zagotowałam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']Synonimem dla słowa "deklarować" jest zobowiązywać się, gwarantować, dać słowo honoru, przyrzekać.[/QUOTE]
To może deklarowicz powinien określić na jakiś czas swoją deklarację oferuje? Bo "deklaracja" nie równa się wszakże "dożywotnia". A każdemu może zdarzyć się, że już dłużej wpłacać nie może, choć wcześniej deklarował pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']To może deklarowicz powinien określić na jakiś czas swoją deklarację oferuje? Bo "deklaracja" nie równa się wszakże "dożywotnia". A każdemu może zdarzyć się, że już dłużej wpłacać nie może, choć wcześniej deklarował pomoc.[/QUOTE]

To też jest pewne wyjście,
deklaracja nie równa się dożywotnia
ale nie oznacza też 1,2 miesięcy
Przy starych nieadopcyjnych psach trzeba liczyć się z tym, że nasze zobowiązanie będzie dożywotnie.

Link to comment
Share on other sites

Ale też się może zdarzyć że ktoś zadeklaruje się dożywotnio!... i zmieni zdanie (bez znaczenia jest nawet ,powód! ...nie może czy nie chce!) ... piszę na wątku i tyle w temacie!.. ale zadeklarować stałą! opłacić 1miesiąc!... i ciiiiicho:angryy:!.. i to na dwóch wątkach!... a może jest więcej?....

Link to comment
Share on other sites

ja mam deklarację jedną już ponad trzy lata płacę tylko że psiak i stary i chory więc dopóki będę w stanie będę płacić .deklaracje mają kilka stron czasem psy mają komplet trafiają do hoteliku i tak naprawdę ludzie idą kolejnego ratować a poprzedni tkwi a ludzie płacą deklarację , kolejny przypadek to psy nie adopcyjne typu staruszki , problemy psychiczne czy poważne zdrowotne. Trudno jest poszukać chętnego na zdrowego młodego psa a co dopiero na psa specjalnej troski i tu uważam ,że trzeba zmiany deklarację owszem ale określam kwotę i czas trwania np.5 zł/10 miesięcy .
Ja wolę dać jak mogę jednorazowo , bo często psy utykają w hotelikach na lata a w obecnych czasach nigdy nic nie wiadomo praca jest potem jej nie ma

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']ja mam deklarację jedną już ponad trzy lata płacę tylko że psiak i stary i chory więc dopóki będę w stanie będę płacić [/QUOTE]
Nie chodzi o tak kochane Osoby, jak Ty.
Popatrzcie na wątki psiuszków - coś tam, bidulek, zbieramy deklaracje! Zbierze się ileś, to wyciągamy! A potem dramaty, piesek wróci do schronu! Deklaracje się wykruszyły!
A czemu miały się nie wykruszyć? Życie pieska zawierza się internetowym obietnicom. Ja wiem, że czasem cudem się coś udaje, ale generalnie takie działanie to przedszkole przecież..

Link to comment
Share on other sites

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!
KATARZYNA GIEMZA szuka psa do adopcji "do klatki" jak się wyraziła. Szuka prywatnie, nie od fundacji, bo nie chce podpisać umowy adopcyjnej.
Kobieta ma swój świat, kiedy zgłosi się do was to odprawcie ją z kwitkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']UWAGA!!!!!!!!!!!!!!
KATARZYNA GIEMZA szuka psa do adopcji "do klatki" jak się wyraziła. Szuka prywatnie, nie od fundacji, bo nie chce podpisać umowy adopcyjnej.
Kobieta ma swój świat, kiedy zgłosi się do was to odprawcie ją z kwitkiem.[/QUOTE]... Irysku to chyba lepiej jest tu zgłosić! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uwa%C5%BCa%C4%87/page100[/url]

Zajrzałam i niestety tutaj nikt od roku nie zaglada :shake: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/172142-Czarne-kwiatki-deklarowicz%C3%B3w-%28czyli-fa%C5%82szywe-deklaracje-i-niespe%C5%82nione-obietnice%29"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...one-obietnice)

[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że to o co mają największe pretensje zbierający deklaracje, to tempo w jakim się wykruszają i to, że osoby się wycofują beż żadenj informacji. To chyba irytuje najbardziej, bo sytuacje życiowe się zmnieniają ale można wspomnieć, że nie mogę/ nie chce/ nie dam rady/ zawieszam itp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...