Jump to content
Dogomania

Średnie rottweilery;-)


aga 2

Recommended Posts

Buuu, no nie mam, te i tak z Alegrandy "ukradłam" :wink: .

A jak tak Ci się podobają, to przyjeżdżaj smiało, pochodzisz sobie z nimi na spacery. Ostatnio dostalam zalecenie, coby Widelec kłusował sobie 10 kilosów dziennie :o On to on, ale jak ja to zrobię??? Chyba bedę musiała się przeprosić z rowerem :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 453
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dostalam zalecenie, coby Widelec kłusował sobie 10 kilosów dziennie :o On to on, ale jak ja to zrobię???

Dostalam to samo zalecenie i tez sie martwie o siebie :D

Ale stwierdzilam ze Lunka ma jeszcze czas i nie bede jej stawów nadwyrezac tylko dlatego zeby cos tam wygrywala. Ja mam pieska do kochania a w wystawy sie tylko bawie :D

Zloto juz ma, srebro juz tez wiec teraz kolej na braz 8)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam... ale ja tu czegoś nie kumam... Gusia czy Ty jesteś Aga2?

No ja, ja, wcale nie broiłam, a mnie pokarało ciężko :cry:

Ja się zastanawiam nad zgloszeniem kundli do Torunia, ale najpierw muszę mame jakoś dyplomatycznie na to przygotować. Na razie wie tylko, że jedzie do Poznania :lol:

Kurde, wzięłam dzisiaj Widelca na ten dluższy spacer, kłusował dzielnie, ale chyba jednak nie mogę go tak forsować :(

Link to comment
Share on other sites

Justynka, no przeciez że go nie wzięłam od razu na 10 km trasę. Lubię wygrywać na wystawach, ale nie za wszelką cenę, najwyżej będę miala psa z francuską postawą przednich łap, bo nie bedę go męczyć bieganiem.

Bedziemy próbować, jasne, ale tak jak napisałam, nie za cenę zdrowia psa.

Link to comment
Share on other sites

Kasiu,

Tak, to jest nowe wcielenie Agi :lol:

aha ... :)
BTW, Wysłałam dzisiaj zgłoszenie do Pruszkowa :D
Super :angel: :D
Przepraszam... ale ja tu czegoś nie kumam... Gusia czy Ty jesteś Aga2?
No ja, ja, wcale nie broiłam, a mnie pokarało ciężko :cry: no to pisz szybciutko do Admina po pomoc :wink:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Fajne,a raczej świetne foty :D Czyżbys sama nauczyła się dawać je na onet? :wink:

No teraz, jak już mi załozyłas katalog, to zadna sztuka :wink:

Aga 2 co robisz ,że jest w takiej formie. Ja mam problem z utrzymaniem wagi u mojej suni . / jest po sterylizacji/ .

Ja mysle, że czy po sterylizacji, czy nie, to nie ma reguły, bo ciocia Dżurga ma Rudą po sterylce, a przeciez ma suka kondycje nie z tej ziemi.

Co robię? Nic :wink: Umiarkowana ilość jedzenia i kupa ruchu, to wszystko. Moje psy cały dzien siedza w ogródku, oprócz tego chodzimy na regularne spacerki, na których lataja jak nienormalne. Dostają jeden kubek suchego rano (no, Viggo ma for, dostaje półtora :wink: ) , a wieczorem w sumie zjadają 1 kg makaronu z mięchem, warzywkami, albo białym serem, albo inną kaszanką.

Zimą przytyją mi wszystkie, to na pewno, ale akurat tyciem zimą się nie martwię. Na wiosne schudną :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja bym powiedziala, ze Rudi to ma nawet za bardzo ta kondycje. Pancia wysiada przy takim zywym psie czasami ;)

Poza tym po sterylce nic sie nie zmienilo. Tzn apetyt to moze i ona mialaby wiekszy ale ja wredna pancia jestem i u mnie dostaje 2 razy po psim kubku suchej i wlasciwie nic wiecej. No pomijam takie drobiazgi ze zjemy se na spole banana, jablko albo skibke chleba.

No ale tym sposobem, ze nie je za duzo, za to duzo biega to kondycje sucz ma.

Wlasnie jej dzis bede zamawiac karme dla psow aktywnych coby sie moze dziecko troche utuczylo na zime. Chociaz jak Mieczyk wroci z wakacji i Rudi zacznie szalec na Malcie razem z Figa to pewnie nawet Acana Premium Deluxe nie pomoze jej przytyc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...