Jump to content
Dogomania

Średnie rottweilery;-)


aga 2

Recommended Posts

Z góry prosze moda szanownego o wyrozumiałość! Nie umiem zmniejszać zdjęć!

No więc małe rottweielry rosną i sa już nich średnie rottweilery. A ten średni rottweiler zostaje ze mną :D

18.jpg

Oto Bacardi, dla znajomych Baśka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 453
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Slicznosci !

Mam pytanie - moze troche z glupia frant, ale nie sledzilam uwaznie Twojego topicu o maluchach. Czy zdarza sie, by urodzil sie rottweilerek z ogonem szczatkowym, tzn krotkim, ktory wyglada tak, jakby byl obciety? Mam wrazenie, ze kiedys gdzies cos takiego czytalam lub slyszalam, ale wydaje mi sie to malo prawdopodobne.

pozdrawiam

Zeliika

Link to comment
Share on other sites

Aguś - właśnie odwiedziłam Twoją stronkę i nie mogę się napatrzeć na te piękności :iloveyou:

A najbardziej podoba mi się zdjęcie jak trójka maluchów stoi przed drzwiami oraz jak stadko maluchów pomaga Ci odśnieżać ścieżkę :lol: Cuuudooo :D

(wkleiłabym ale nie jestem pewna czy się moderatorzy nie zdenerwują :wink: :) )

Link to comment
Share on other sites

aga sliczniutkie te piecholki ;) Ahh ja tez kcem takie male cos, zeby mi lataly po domku..

Koronko planujemy pieseczki?? Mam nadzieje ze tym razem sie uda.. :kciuki: trzymam kciuki i lapeczki Mejka.. Poprosze o jednego malego konika.. ;) Ehh tylko gdzie ja bym go trzymala :hmmmm: :buzi: wysciskaj Didusie Moja..

Link to comment
Share on other sites

A no planujemy :)

Mrówciu na Twoją cześć jak dojde do literki M napewno będzie tam

mała MRÓWCIA 8)

Twoja Dida Bzida już śpi, chyba coś jej się śni bo wymachuje nogami i podszczekuje z zamkniętą paszczą.

Katerinas nie bój się moderatorów, tylko wklejaj niech wszyscy popatrzą.

Link to comment
Share on other sites

Jestem za propozycja dzurgi.. :) Czekamy na zdjecia psiaczkow w nowych domach.. I Baski tez oczywiscie.. :wink: Wyscikaj wszystkie psia

Koronuss jee mrowke chcesz miec?? :buzi:

:hmmmm: moze ja jej sie snilam??;) Hehe Wysciskaj ja mocno!!

Eee ja tyz kcem dozka.. Koronus jak bede miala zamiar kupowac to napewno pierwsze co to zobacze u Ciebie.. ehh ale kiedy to bedzie.. :lol: :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Carry, dzisiaj sobie robiłam :wink: Wprawdzie nie ze wszystkimi na raz, bo pewnie na zdjęciu byłaby kopulująca para :wink: , ale osobno, ale najpierw musze je wywołać, potem zeskanowac, a potem zastanowić się, czy nalezy je tu umieszczać :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...