Jump to content
Dogomania

Trzyletnia suczka chihuahua do oddania w dobre ręce (nie do hodowli!)


Piaska

Recommended Posts

Witam.
Z uwagi na sytuację mieszkaniową jestem zmuszona oddać moją suczkę, trzyletnią cziłałkę. Oddam tylko w dobre ręce, komuś kto mieszka w Warszawie lub okolicach. Suczka jest z tych większych, waży ok. 3 kg, sierść długowłosa, umaszczenie popielate pręgowane (nie jest siwa). Posiada rodowód, ale z uwagi na to, że nie chcę, żeby była rozmnażana, tylko do wglądu. Suczka ma wspaniałe usposobienie, w domu nie szczeka, jest bardzo przyjacielska, choć nie toleruje obcych kręcących się wokół domu.Uwielbia spać na kolanach. Słucha się bardzo, na spacerach chodzi grzecznie na smyczy. Nie jest wybredna jeśli chodzi o jedzenie.
Jedynym mankamentem jest to, że czasem podsikuje, musi często wychodzić na dwór. Suczkę oddam za darmo, ale pod pewnymi warunkami:
- podpisania umowy adopcyjnej
- sprawdzenia warunków, w jakich suczka będzie przebywać i od czasu do czasu odwiedzin (raz na kilka miesięcy)
- zakazu rozmnażania i dalszej odsprzedaży
- najlepiej do domu z ogródkiem, gdyż była wychowana w takich warunkach i wtedy nie sprawia kłopotu z podsikiwaniem.

Zainteresowane osoby proszę o odpowiedź z opisem warunków, w jakich miałaby przebywać oraz doświadczenia z psami. Zdjęcia wysyłam na maila wybranym osobom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...