Jump to content
Dogomania

TUJKA,maleńka mikrosuczka POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!!!!!!


Romka

Recommended Posts

[quote name='Poker']A Wanilka? chyba nie.
Będzie dobrze.
irysek podesłała wątek państwu, a ja iryskowi i tak powstał łańcuszek z szczęśliwym zakończeniem.[/QUOTE]

widząc jak dziewczynie zależy, żeby mieć psiulka zaproponowałam wymianę nr tel, powiedziałam, że podeślę jej kilka sunieczek do wyboru. sama bym posłała i bez pomocy, bo rozglądałam się za sunią dla nas, wśród nich też kandydatką była Tujka. tak więc skromnie zaliczam na mój poczet wyadoptowanie kolejnego stworzonka, tym razem psiego.

zaraz do jej nowego pańciostwa poślę maila, może jakieś fotki podeślą suńki. takie małe psiaki na dogo domy znajdują raz dwa, żeby tak jeszcze z tymi większymi szybko szło.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam dziś maila z domku Tujeczki.:lol: Są zdjęcia i krótki filmik.Ze zdjęciami nie będzie kłopotu.Ale z filmikiem tak...czy ktoś mógłby pomóc mi w zamieszczeniu filmiku na forum,prześlę mailem?

Na zdjęciach i filmiku biega tak samo radośnie jak w hoteliku u hop!:lol:

Edited by Romka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Dotarł przelew - magenka1, bardzo dziękuję.

Romka, wczoraj wysłałam umowę adopcyjną listem poleconym.[/QUOTE]

Dziękuję!!!!:lol:

No to może pora zmienić już tytuł wątku...


[COLOR=#0000cd][B]JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM,KTÓRZY POMOGLI TUJECZCE W POSZUKIWANIU DOMKU:lol:



[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Dostałam dziś maila z domku Tujeczki.:lol: Są zdjęcia i krótki filmik.Ze zdjęciami nie będzie kłopotu.Ale z filmikiem tak...czy ktoś mógłby pomóc mi w zamieszczeniu filmiku na forum,prześlę mailem?

Na zdjęciach i filmiku biega tak samo radośnie jak w hoteliku u hop!:lol:[/QUOTE]
chętnie bym pomogła, ale sama na swoich wątkach nie umiem wkleić. poczekaj na poker, ona umie, a narazie dawaj fotki, zobaczę jak suńka u nich się ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Dostałam dziś maila z domku Tujeczki.:lol: Są zdjęcia i krótki filmik.Ze zdjęciami nie będzie kłopotu.Ale z filmikiem tak...czy ktoś mógłby pomóc mi w zamieszczeniu filmiku na forum,prześlę mailem?

Na zdjęciach i filmiku biega tak samo radośnie jak w hoteliku u hop!:lol:[/QUOTE]

Ani zdjęć, ani filmiku. Zaniedbujesz nas. ;-)

Cieszę się. :-) Bardzo się martwiłam o Tujkę - była smutna i zagubiona, gdy odjeżdżała.

Zdjęcia są z działki, czy już z Wrocławia?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,obiecuję ,że wrzucę wieczorem...organizuje wyjazd Perka do hoteliku,to trochę wymaga różnych ustaleń,jutro wyjazd. Peruś z tego wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241506-Perek-5-letni-psiak-z-pięknymi-uszyskami[/URL]

jedzie do hoteliku dzięki Amicus Canis.Będzie w tym samym hoteliku co mój chory na nerki Tituś.Jutro zwożę chłopaka a przy okazji odwiedzę Tita.
:lol:

Hop!,dostałam umowę adopcyjną.:lol:

Edited by Romka
Link to comment
Share on other sites

Wrzucam zdjęcia:

[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/111bf96ec3c1e9fb25b60411a5ed4096,10,19,0.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/fe0c7565b751795a9f68ebddaa92d607,10,19,0.jpg[/IMG]

na tym drugim widać,że niunia jest radosna.
Pani Agnieszka pisze,że Tujeczka nie sprawia żadnych kłopotów.Prosiła,żeby poinformować o tym także hop!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Za zgodą p.Agnieszki wrzucam maila,jakiego od niej dostałam:

"
[FONT=verdana]Na wstępie musimy podziękować za tak wspaniałą sunię![/FONT]
[FONT=verdana]Gdy zebraliśmy Tujkę, była jeszcze wystraszona i nieufna. Bała się, podkulała ogon i odwracała wzrok.[/FONT]
[FONT=verdana]W domu troszkę się otworzyła, wskakiwała na kolana i wystawiała pyszczek do głaskania.[/FONT]
[FONT=verdana]Od soboty Tujka już wie, że ma domek i kochających właścicieli![/FONT]
[FONT=verdana]Jest radosnym pieskiem, energicznym, uwielbia zabawę z piłką i spacery.[/FONT]
[FONT=verdana]Odpoczywa, ułożona pod naszymi nogami, tak żeby dotykać mnie i męża:)[/FONT]
[FONT=verdana]Pięknie zostaje sama w domu, jest czyściutka, posłuszna i bardzo mądra.[/FONT]
[FONT=verdana] [/FONT]
[FONT=verdana]Jest dla nas wielką radością:)"

i jeszcze;

"[/FONT][FONT=verdana]
[/FONT]
Jeszcze dodam, że Tujka jest już zupełnie "zadomowiana". Jest ogromnym pieszczochem - uwielbia drapanie po brzuszku:). Jest bardzo grzeczna i posłuszna!


Piesek idealny :)"


:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Za zgodą p.Agnieszki wrzucam maila,jakiego od niej dostałam:

"
[FONT=verdana]Na wstępie musimy podziękować za tak wspaniałą sunię![/FONT]
[FONT=verdana]Gdy zebraliśmy Tujkę, była jeszcze wystraszona i nieufna. Bała się, podkulała ogon i odwracała wzrok.[/FONT]
[FONT=verdana]W domu troszkę się otworzyła, wskakiwała na kolana i wystawiała pyszczek do głaskania.[/FONT]
[FONT=verdana]Od soboty Tujka już wie, że ma domek i kochających właścicieli![/FONT]
[FONT=verdana]Jest radosnym pieskiem, energicznym, uwielbia zabawę z piłką i spacery.[/FONT]
[FONT=verdana]Odpoczywa, ułożona pod naszymi nogami, tak żeby dotykać mnie i męża:)[/FONT]
[FONT=verdana]Pięknie zostaje sama w domu, jest czyściutka, posłuszna i bardzo mądra.[/FONT]

[FONT=verdana]Jest dla nas wielką radością:)"

i jeszcze;

"[/FONT][FONT=verdana]
[/FONT]
Jeszcze dodam, że Tujka jest już zupełnie "zadomowiana". Jest ogromnym pieszczochem - uwielbia drapanie po brzuszku:). Jest bardzo grzeczna i posłuszna!


Piesek idealny :)"


:lol::lol::lol:[/QUOTE]

Uwielbiam takie wiadomości z DS:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...