Jump to content
Dogomania

Sunia w Ustce potrzebuje pomocy.


tamb

Recommended Posts

Już bez koleżanki trzeba koniecznie sunię złapać. Miejsce ma zapewnione w SOZ Słupsk a potem będzie coś organizowane. Łapać ją musi ktoś z doświadczeniem bo inaczej nie da rady. Dostałam na maila dużo zdjęć z wczoraj kiedy koleżanka chodziła za sunią krok w krok w nadziei, że zwabi ją na teren zamknięty. Nie udało się. Nie potrafię wstawiać zdjęć, może jest ktoś komu mogłabym wysłać na maila do wstawienia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dziękuję za wstawienie zdjęć.
Koleżanka rozmawiała z Panią Renatą z SOZ ze Słupska i pies będzie miał u niej tymczasowe schronienie jak tylko zostanie złapany. Straż Miejska wie o tej suni. TOZ też wie. Złapanie jest największym problemem.

Link to comment
Share on other sites

Profesjonaliści potrafią psa złapać bezstresowo, tylko muszą chcieć. Trzeba więc naciskać, przypominać i nie odpuszczać.
Miałam podobną sytuację, akcja złapania psa przez SM trwała kila minut ale wcześniej musiałam poruszyć "niebo i ziemię" i wysłuchać różnych komentarzy pod swoim adresem.

Link to comment
Share on other sites

wasnie nie mozna odpuszczac bo zaraz o wszystkim zapomna...Ja tez bylam dzisiaj zmuszona wezwac SM.Dzieciaki wieszaly szczeniaczka na smyczy, ale zanim sie ruszyli a mieli na miejsce 2 min pieszo to moja corka krzyknela z okna i uslyszala to ich matka i kazala psa przyniesc do domu.Masakra...

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzałem na innym wątku i klatka łapka na psy jest popsuta. Mam pomysł żeby na środę zorganizowac większą grupkę ludzi i razem spróbować złapać psa, jest potrzebny transport( najlepiej ktoś samochodem). Czekam na wasze propozycje lub kto jest chętny na wyjazd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']To co dopiero wyprawiają z nim w domu. Zgłosisz gdzieś?[/QUOTE]
Tak od razu zadzwoniłam po sm i poprosilam zeby porozmawiali z rodzicami.To dziwci byly w wieku 5-6lat a rodzina bardzo porzadna, myslw zw te dzieci poprostu nie mialy swiadomosci, ze moga zrobic krzywde.
To tak gwoli wyjaśnienia i podniesienia wątku...:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...