Jump to content
Dogomania

Ubranka dla psów!!!


Bernardyna

Recommended Posts

potrzebuje pilnie kupic kombinezon ocieplany-nieprzemakalny dla brzuszastej BF-ki,najwiekszy rozmiar na allegro znaleziony okazał sie za mały :-( a zimno sie robi i pada non stop...

czy ktos wie gdzie dostac cos w wiekszym rozmiarze ??
długoś 50cm,w klacie conajmniej 55cm

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']potrzebuje pilnie kupic kombinezon ocieplany-nieprzemakalny dla brzuszastej BF-ki,najwiekszy rozmiar na allegro znaleziony okazał sie za mały :-( a zimno sie robi i pada non stop...

czy ktos wie gdzie dostac cos w wiekszym rozmiarze ??
długoś 50cm,w klacie conajmniej 55cm[/quote]

na allegro widziałam, są dosyć drogie, i nie wiadomo jak w sumie dopasować rozmiar
na moją sunie (ok 45 cm długości) kosztują 50-80zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']potrzebuje pilnie kupic kombinezon ocieplany-nieprzemakalny dla brzuszastej BF-ki,najwiekszy rozmiar na allegro znaleziony okazał sie za mały :-( a zimno sie robi i pada non stop...

czy ktos wie gdzie dostac cos w wiekszym rozmiarze ??
długoś 50cm,w klacie conajmniej 55cm[/quote]

Może renia by uszyła? ALbo ma coś gotowego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Nie to nie ta osoba, poza tym taks chyba już nie szyje.:roll::roll::roll:

No i liczy się czas bo sunia jest w ciąży.;)[/quote]

szyje, ja wlasnie u niej kupilam kilka dni temu ;)
zrobila w dwa dni i wyslala, po 4 dniach miala juz w domku ;)

na bazarkach jest ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanika']na allegro widziałam, są dosyć drogie, i nie wiadomo jak w sumie dopasować rozmiar
na moją sunie (ok 45 cm długości) kosztują 50-80zł.[/quote]

z allegro mamy kombinezon ale okazał sie za mały(tani nie był 110zł i zle mieli zwymiarowane;/)

[url=http://www.allegro.pl/item451246539_czarny_kombinezon_z_futerkiem_rozm_6.html]Czarny kombinezon z futerkiem rozm. 6 (451246539) - Aukcje internetowe Allegro[/url] taki mamy własnie i potrzebujemy tego typu ale wiekszy zeby i brzuch sie zmieścił

ktoś sie podejmie uszycia czegoś takiego i ewentualnie koszt??

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam kubraczek u taks :cool3: Mam nadzieje że lana będzie dobrze się w nim czuła.
Słuchajcie a może wkleicie jakieś fotki psiaków w ubrankach? :cool3:

PS: Renia13-widzę że kilka postów zostało usuniętych, więc myślę że nie chodziło o Ciebie i Twój post.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanika']

PS: Renia13-widzę że kilka postów zostało usuniętych, więc myślę że nie chodziło o Ciebie i Twój post.[/quote]no , mam taka nadzieje ,widząc takie biedactwo trudno przejsc obojetnie kiedy ktos prosi o pomoc i zarabiać na takim nieszczesciu :-( chce pomoc , bo serce sie kraje i prosze o kontakt osoby zainteresowane i majace kontakt z tą sunia , trzeba pare rzeczy uzgodnić .

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Green]Ja tak co stronę będę przypominać, że

[COLOR=Red]OFERTY KUPNA-SPRZEDAŻY NA DOGOMANII SA ZABRONIONE[/COLOR]

?

Ostatni raz, [U]usunelam oferte[/U], potem pojda ostrzezenia.

Zerknijcie do regulaminu, naprawdę przydatna rzecz - tam jest wszystko napisane, JAK i GDZIE mozna sie reklamowac.
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

czy ma ktoś ubranko Trixie Nancy
[URL]http://www.trixie.de/trE/thtml/detail_iframe.html?dispkat=&kattree=185-464&firstp=21&aid=55733&kattree=185-464&pkat=185[/URL]


[IMG]http://www.trixie.de/images/trixie/I_30750_g.jpg[/IMG]

jestem ciekawa jak sie sprawdza :)
no i - czy one są gdzieś w polskich sklepach internetowych dostępne?

Link to comment
Share on other sites

Przyszła wczoraj bluza, którą zamówiłam na allegro i nie bardzo jestem zadowolona. Bluza okazała się większa, niż miała być, a mój pies nie zgina w ogóle przednich łap, kiedy ma ją na sobie. :shake: Może to dlatego, że nigdy nie był w nic ubierany, a może dlatego że rękawki są z takiej jakby skórki. Sama nie wiem...

Bluza wygląda tak, a jutro wkleję zdjęcia mojego modela. :evil_lol:

[IMG]http://img527.imageshack.us/img527/5862/img4044vk6cd5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img519.imageshack.us/img519/9928/img4046ry1do3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jakiego masz psa?

Ja tam na ubrankach sie nie znam ;) Ale raz zamowilam ubranko z aukcji 'yorkowej' [rozmiar niby okej, ale bylo, ze to ubranko dla yorka], to kroj byl tak inny i dziwny, ze objawy podobne - niby ubranko rozmiarowo okej, a przednie lapy sztywne ;/

Teraz dla pudla kupuje z nieyorkowych aukcji [takich ot, ogolnych ;]], na razie jest okej ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam maltańczyka i to jemu kupiłam tą bluzę, ale ona pasuje na mojego drugiego psa, który jest "do kolana". :roll:
Nie jest na niego dużo za duża, ale jednak. Chociaż on ma dopiero 5 miesięcy, więc jeszcze urośnie... Ale te rękawki jakieś za długie i w ogóle...
Te yorkowe aukcje to taki kit trochę, bo wkleją zdjęcie yorka i sprzedają bluzy w różnych rozmiarach. Ta sama bluza była też w rozmiarze L, który chyba pasowałby na spaniela, ale oczywiście fota z yorkiem. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...