Jump to content
Dogomania

BARTŁOMIEJ - pies który nie rozumie co sie z nim dzieje !! dt na cito i deklaracje


Doda_

Recommended Posts

Cioteczki kochane, cioteczko Beat2010, czy bylaby mozliwosc, zeby babunia Bunia:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252553-100-letnia-babulinka-z-guzami-(-Pomocy[/URL]!
pojechala razem z Bartusiem i jeszcze potem 100 km dalej do Grudziadza za podzialem kosztow i doplata? Babunia jest w Serocku, a dokladnie Pobyłkowo Małe, okolo 50 km od Warszawy. Ogromnie mi na tym zalezy i bylabym niezmiernie wdzieczna! :modla:
Bartus to klon babuni :crazyeye:, wiec to jakby przeznaczenie :cool3: ;)

Edited by kolejna kobietka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Cioteczki kochane, cioteczko Beat2010, czy bylaby mozliwosc, zeby babunia Bunia:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252553-100-letnia-babulinka-z-guzami-(-Pomocy[/URL]!
pojechala razem z Bartusiem i jeszcze potem 100 km dalej do Grudziadza za podzialem kosztow i doplata? Babunia jest w Serocku, a dokladnie Pobyłkowo Małe, okolo 50 km od Warszawy. Ogromnie mi na tym zalezy i bylabym niezmiernie wdzieczna! :modla:
Bartus to klon babuni :crazyeye:, wiec to jakby przeznaczenie :cool3: ;)[/QUOTE]

Przyłączam się do prośby kolejnej kobietki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253309-Dla-senior%C3%B3w%2Aaustralijskie-wzory-haft%C3%B3w%2Afilmy%2Aciuchy%2Abuty%2A-do"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253309-Dla-senior%C3%B3w%2Aaustralijskie-wzory-haft%C3%B3w%2Afilmy%2Aciuchy%2Abuty%2A-do[/URL]

Doda nie mogłaś się zdecydować, więc ja to zrobiłam bo bazar trzeba otworzyć :-)

Zapraszam na bazarek na kolejneg seniorka 50% będzie dla Bartusia, na lepszą przyszłość. Jedziemy tego samego dnia chłopaku :-) Moja trasa troche dłuższa ale każde jedzie po szczęście :-)[/QUOTE]

kochana, bardzo Ci dziekuje !!!
Ostatnio tyle na glowie mam... :oops: bylam chora i nie chodzilam do szkoly (ucze sie zaocznie), a w ten weekend mam kilka egzaminów.. :shake:

trzymam kciuki zeby sie udalo z tym transportem dla Babuni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253309-Dla-senior%C3%B3w%2Aaustralijskie-wzory-haft%C3%B3w%2Afilmy%2Aciuchy%2Abuty%2A-do[/URL]

Doda nie mogłaś się zdecydować, więc ja to zrobiłam bo bazar trzeba otworzyć :-)

Zapraszam na bazarek na kolejneg seniorka 50% będzie dla Bartusia, na lepszą przyszłość. Jedziemy tego samego dnia chłopaku :-) Moja trasa troche dłuższa ale każde jedzie po szczęście :-)[/QUOTE]

kochana, bardzo Ci dziekuje !!!
Ostatnio tyle na glowie mam... :oops: bylam chora i nie chodzilam do szkoly (ucze sie zaocznie), a w ten weekend mam kilka egzaminów.. :shake:

trzymam kciuki zeby sie udalo z tym transportem dla Babuni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Ciocie kochane Warszawa - Inowroclaw, a trasa Warszawa - Serock - Wloclawek - Inowroclaw wychodzi tyle samo kilometrow jak dobrze licze :razz: taka szansa dla nas i dla Buni, pomozcie kochane :modla:[/QUOTE]
kontakt nawiązany :) tylko trzeba będzie umówić się i przekazać adresy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']

Czy jakieś fundusze na podróż już przelewać?[/QUOTE]

dobre pytanie, bo musze sie zapożyczyć na benzynę :( , a i wyjdzie więcej, bo przez Serock,do tego minimum godzina w korkach, bo to trasa warszawiaków nad Zalew Zegrzyński, "na dacze". prawdobodobnie zabiorę jeszcze ratlerkę do Myngey, więc pewnie koszty podzieli się na 3, nie wiem , jak się umawiał nasz skarbnik z Bunią, to już zostawiam Marudzie do dogrania:loveu: . Bedziemy jechać autostradą, ja pierwszy raz, tzn pierwszy tą autostradą :evil_lol:, czy autostrady są płatne ? tak sobie rano pomyślałam, że jeszcze to dojdzie. Mam nadzieję, że kolega-kierowca nie zapomniał, wydzwaniam go, ale nie odbiera:mad:


Tak czy inaczej, na 100% będę pewna, że jedziemy- po adopcji Bartusia, mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok. Bez Bartusia nie jadę :sad: , wtedy przełożymy wyjazd na inny termin.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beat2010']dobre pytanie, bo musze sie zapożyczyć na benzynę :( , a i wyjdzie więcej, bo przez Serock,do tego minimum godzina w korkach, bo to trasa warszawiaków nad Zalew Zegrzyński, "na dacze". prawdobodobnie zabiorę jeszcze ratlerkę do Myngey, więc pewnie koszty podzieli się na 3, nie wiem , jak się umawiał nasz skarbnik z Bunią, to już zostawiam Marudzie do dogrania:loveu: . Bedziemy jechać autostradą, ja pierwszy raz, tzn pierwszy tą autostradą :evil_lol:, czy autostrady są płatne ? tak sobie rano pomyślałam, że jeszcze to dojdzie. Mam nadzieję, że kolega-kierowca nie zapomniał, wydzwaniam go, ale nie odbiera:mad:


[B] Tak czy inaczej, na 100% będę pewna, że jedziemy- po adopcji Bartusia, mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok. Bez Bartusia nie jadę :sad: , wtedy przełożymy wyjazd na inny termin.[/B][/QUOTE]


Beatko to przelicz prosze ile to wszystko wyjdzie i ile mam doplacic za ta czesc do Grudziadza?

Jak nie wydadza Bartusia, to ja juz chyba padne trupem, Bunia nigdy do mnie nie dojedzie :placz:

Edited by kolejna kobietka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beat2010']dobre pytanie, bo musze sie zapożyczyć na benzynę :( , a i wyjdzie więcej, bo przez Serock,do tego minimum godzina w korkach, bo to trasa warszawiaków nad Zalew Zegrzyński, "na dacze". prawdobodobnie zabiorę jeszcze ratlerkę do Myngey, więc pewnie koszty podzieli się na 3, nie wiem , j[B]ak się umawiał nasz skarbnik z Bunią, to już zostawiam[/B] [B]Marudzie do dogrania[/B]:loveu: . Bedziemy jechać autostradą, ja pierwszy raz, tzn pierwszy tą autostradą :evil_lol:, czy autostrady są płatne ? tak sobie rano pomyślałam, że jeszcze to dojdzie. Mam nadzieję, że kolega-kierowca nie zapomniał, wydzwaniam go, ale nie odbiera:mad:


Tak czy inaczej, na 100% będę pewna, że jedziemy- po adopcji Bartusia, mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok. Bez Bartusia nie jadę :sad: , wtedy przełożymy wyjazd na inny termin.[/QUOTE]

Beat, litości, toż ja nawet nie wiem gdzie ten Serock :evil_lol:

To może ja prześlę 100 -200? zł, Ty po drodze zorientujesz się ile poszło i potem jakoś się to podzieli?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Beat, litości, toż ja nawet nie wiem gdzie ten Serock :evil_lol:

To może ja prześlę 100 -200? zł, Ty po drodze zorientujesz się ile poszło i potem jakoś się to podzieli?[/QUOTE]
wszytko dokładnie policzę po powrocie, Serock to takie Lido di Venezia dla warszawiaków:evil_lol:

edit-już mam na koncie 200zł na benzynę :)

Edited by Beat2010
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...