Jump to content
Dogomania

BARTŁOMIEJ - pies który nie rozumie co sie z nim dzieje !! dt na cito i deklaracje


Doda_

Recommended Posts

[quote name='Maruda666']Myngey, jak przyjdzie pora płacenia u weta napisz mi proszę ile łącznie i gdzie ( wystarczy nazwa gabinetu to resztę w przelewach znajde ).
Zdrowiej nam maluchu :)[/QUOTE]

Wyrównam do 60 zł i wpłace wetce przy ściganiu szewków, a reszte dopłacisz.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][INDENT] [QUOTE]Wiadomości z domu Bartusia nie najlepsze :-( - był dziś na zdjęciu szwów i w trakcie okazało się, że w ranie zebrało się sporo krwi - po zdjęciu trzeciego szwu, trysnęło :-( Reszta szwów się rozlazła. Skóra jest cieniutka, rozłazi się. Ma częściowo połapane brzegi i spory otwór aby rana się oczyszczała. Antybiotyk i codzienne wizyty kontrolne.
I do tego jeszcze Karlos nadal w schronisku, czeka na trzeci zabieg :-(
Jak jeszcze Kikou napisze, że u Zuzi coś nie tak, to się chyba pochlastam??[/QUOTE]

ręce opadają :placz: Bartolinku zdrowiej kochany:buzi: ale Bartuś jest taki żwawy jak młodzieniaszek i nie ostaje od gromadki :loveu:
stała za sierpień w drodze[/INDENT]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

U nas odpukać bez atrakcji weterynaryjnych, ale inne mam zapewnione, dziadzia rządzi na spacerach podszczypuje Buke za ucho, jak się rozpędzi to mam problem żeby go dogonić. Na trzecie piętro wchodzi sam i jest szybciej ode mnie i od Urgo jak wychodzimy to czeka żeby go znieś " Królewicz"

Edited by Myngey
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Myngey']U nas odpukać bez atrakcji weterynaryjnych, ale inne mam zapewnione, dziadzia rządzi na spacerach podszczypuje Buke za ucho, jak się rozpędzi to mam problem żeby go dogonić. Na trzecie piętro wchodzi sam i jest szybciej ode mnie i od Urgo jak wychodzimy to czeka żeby go znieś " Królewicz"[/QUOTE]

Coś mu się chyba pomieszało :evil_lol: Moje koty w dół raczej same pędzą. Do góry na drugie Maruda każe się nosić ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...