Jump to content
Dogomania

Lobo z Olkusza już w nowym domu :)


Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ayame Nishijima']Na szybko mam coś takiego.
Wrzucam do poprawek i zuzupełnień. Później dopracujemy stylistykę.

Lobo jest mieszańcem labradora...[/QUOTE]
Myślę, że nie ma co poprawiać :) Wystarczy dodać dane kontaktowe (jakie ?) i ogłaszać.
Poszukam bazarku, może gdzieś się załapię.
Czyje dane dodać do ogłoszeń ?

Link to comment
Share on other sites

Lobo wzbogacił się o kwotę 50,00 zł, którą wpłaciła dla niego Agnieszka K.

[CENTER][COLOR=#800080][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=4][SIZE=3]Bardzo serdecznie dziękujemy[/SIZE]

:iloveyou::Rose: [COLOR=#800080][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=4]:iloveyou:[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Lobo wzbogacił się o kwotę 50,00 zł, którą wpłaciła dla niego Agnieszka K.

[CENTER][COLOR=#800080][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=4][SIZE=3]Bardzo serdecznie dziękujemy[/SIZE]

:iloveyou::Rose: [COLOR=#800080][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=4]:iloveyou:[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR]
[/CENTER]
[/QUOTE]


Super!

[quote name='jolantina']I ja jestem - ludek zaproszony przez MALWE[/QUOTE]

Witaj u LObo!

Dzisiaj już późno, ale liczę, ze jutro trochę więcej ludków zawita.............

Link to comment
Share on other sites

Zawołała mnie tu MALWA więc się pojawiam...
Wiem, że labkowate to kochane Psiaki, wiem, bo sama w sierpniu ub roku ulitowałam się nad bidą porzuconą na parkingu przy Biedronce i choć miałam w domu 4 psy i kota wzięłam i Ją... i tak 9 kwietnia minęło 8 m-cy jak jest z nami... Nikt jej nie szukał, ogłoszenia, plakaty, kontakt ze schronem, z gabinetami vet nie dały rezultatów, z ogłoszen był 1 telefon - totalny niewypał...
Ale to historia Gajuni, która u mnie jest bezpieczna...

Zaglądam do Lobo i zerknęłam tylko na pierwsze posty - nie wiem, czy ktoś już to proponował, jak nie - deklaruję zapłatę za szczepienia Lobo...
To tak na dobry początek dla sierotka;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Zawołała mnie tu MALWA więc się pojawiam...
Wiem, że labkowate to kochane Psiaki, wiem, bo sama w sierpniu ub roku ulitowałam się nad bidą porzuconą na parkingu przy Biedronce i choć miałam w domu 4 psy i kota wzięłam i Ją... i tak 9 kwietnia minęło 8 m-cy jak jest z nami... Nikt jej nie szukał, ogłoszenia, plakaty, kontakt ze schronem, z gabinetami vet nie dały rezultatów, z ogłoszen był 1 telefon - totalny niewypał...
Ale to historia Gajuni, która u mnie jest bezpieczna...

Zaglądam do Lobo i zerknęłam tylko na pierwsze posty - nie wiem, czy ktoś już to proponował, jak nie - deklaruję zapłatę za szczepienia Lobo...
To tak na dobry początek dla sierotka;)[/QUOTE]

Dzięki za wielkie serducho!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Zawołała mnie tu MALWA więc się pojawiam...
Wiem, że labkowate to kochane Psiaki, wiem, bo sama w sierpniu ub roku ulitowałam się nad bidą porzuconą na parkingu przy Biedronce i choć miałam w domu 4 psy i kota wzięłam i Ją... i tak 9 kwietnia minęło 8 m-cy jak jest z nami... Nikt jej nie szukał, ogłoszenia, plakaty, kontakt ze schronem, z gabinetami vet nie dały rezultatów, z ogłoszen był 1 telefon - totalny niewypał...
Ale to historia Gajuni, która u mnie jest bezpieczna...

Zaglądam do Lobo i zerknęłam tylko na pierwsze posty - nie wiem, czy ktoś już to proponował, jak nie - deklaruję zapłatę za szczepienia Lobo...
To tak na dobry początek dla sierotka;)[/QUOTE]
Witamy serdecznie :)
Lobo to jak na razie skromnie wyposażony psiak, tylko dwie deklaracje stałe na łączna kwotę 15 zetów :( Skromniutko, ale wszystkie dogomanki obciążone mocno.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jo37']Jestem na zaproszenie. Finansowo niestety nie mogę pomóc. Jeżeli ktoś zrobi bazarek
cegiełkowy na karmę i weta to ja przeznaczę profesjonalny duży nóż kuchenny firmy
Schulte- Ufer do rozlosowania .[/QUOTE]

Witaj,

propozycja nie do odrzucenia !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...