Jump to content
Dogomania

Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]


AgusiaP

Recommended Posts

[quote name='Bogusik']Dzisiaj pozamieniałam, w niektórych ogłoszeniach miasta.Może tym razem, Aiszunia skradnie komuś serducho?!:smile::kciuki:[/QUOTE]

Bogusiu, dzięki serdeczne!!!

Na konto Aiszy wpłynęła czerwcowa deklaracja od madziakato. Dziękujemy serdecznie, jutro wpiszę w rozliczenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolantina']Popyt na szczeniaki duży!!!
Może ktoś zamiast Lakusia będzie chciał tego malutkiego szczeniaczka, na wątek którego zaprasza Gabi79?[/QUOTE]


Może i maleńka będzie miała domek ;) trzymajcie kciuki ;)
Rozmawiałam z panią Małgosią od Lakusia wszystko jest ok, tylko nasz chłopak coś nie może przytyć, ale może to dla tego, że cały czas jeszcze rośnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Może i maleńka będzie miała domek ;) trzymajcie kciuki ;)
Rozmawiałam z panią Małgosią od Lakusia wszystko jest ok, tylko nasz chłopak coś nie może przytyć, ale może to dla tego, że cały czas jeszcze rośnie ;)[/QUOTE]
Nie pozostaje mi nic innego, jak mocno trzymać kciuki! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']No to kciuki wielkie dla Aiszuni, i kaska dla niej też poszła :)[/QUOTE]

[quote name='Panna Marple']Poleciał pieniążek dla Aiszuni-żeby panienka posag jakiś miała;)[/QUOTE]

Dziewczynki bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu:

A te kciuki to za maleńką z wątku na który Gabi zapraszała, nie za Aiszunię niestety...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Dziewczynki bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu:

A te kciuki to za maleńką z wątku na który Gabi zapraszała, nie za Aiszunię niestety...[/QUOTE]


Niestety, o Aiszunię nikt nie pyta, szczeniorka z tamtego wątku jedzie dzisiaj do DS.

Odnotowałam następujące wpłaty dla Aiszy:

agat21 20,- (lipiec)

Panna Marple 100,-

Bardzo serdecznie dziękujemy:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Po raz pierwszy sobie na to pozwalam, by zaśmiecać czyjeś wątki, ale [B]bardzo potrzebujemy pomocy[/B] dla 5-miesięcznego dożego [B]szczeniaczka[/B] (i nie chodzi o pieniądze, bo te wytrzasnę choćby spod ziemi). Proszę, bardzo proszę, zajrzyjcie na wątek tego dzieciaka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254114-Largo-b%C5%82%C4%99kitny-szczeniaczek-z-chorymi-%C5%82apkami-pom%C3%B3%C5%BCmy-psiemu-dziecku-SDA?p=22267397#post22267397[/url]

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy z Elunią wczoraj u naszego kochanego Lakusia, teraz Czarusia ;):loveu::loveu::loveu:
Czaruś od czarodzieja ;) i literka R musiała być w jego nowym imieniu na szczęście :)
Jak podjechałyśmy pod dom, cieszył się na nasz widok, ale troszkę czasu musiało upłynąć, żeby do nas podszedł ;)
Na koniec wycałowałyśmy go za wszystkie czasy, czy mu się to podobało czy nie :evil_lol:
Nieeee żartuję nic na siłę ;)
Mamy zdjęcia i filmiki w wolej chwili wstawię ;)

Lakuś ma super dom, jak pisałyśmy wcześniej, taki o jakim marzyłyśmy:multi:
To jeszcze strachulec, ale pewnie z dnia na dzień będzie coraz lepiej ;)
Już Małgosia się o to postara :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...