Jump to content
Dogomania

Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]


AgusiaP

Recommended Posts

Pięknie dziękujemy pani Natali za wsparcie dla Aiszy:):):):loveu:
Madziu wielkie dzięki za ogłoszenia:loveu::loveu::loveu:
Lakuś się zmienia, sierść ma coraz ładniejszą i jaki puchaty ogonek mu się robi :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Eluś, czyli jakaś szansa dla Lakusia się pojawiła? Trzymam kciuki z całych sił! :)[/QUOTE]

Ja też trzymam z całych sił!!!

Lakuś jest cudny:loveu::loveu::loveu:

Na koncie Aiszy następujące wpłaty:

20,- Alla Chrzanowska (maj):Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
15,- Yoana (maj):Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Lakuś razem z moim Felusiem spokojnie cały ogród w ciągu jednego dnia zrekultywują. No i Feluś nauczyłby go przesadzania roślinek:diabloti:-jest w tym mistrzem...[/QUOTE]
Moja jeszcze działa jak najlepszy sekator- żadna gałązka w zasięgu pyszczka się nie ostanie :evil_lol: Dobrze, że jest średniaczkiem bo kiepsko by mój ogród wyglądał :lol:
Trzeba by wykombinować jak takich ogrodników wykorzystać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Lakuś razem z moim Felusiem spokojnie cały ogród w ciągu jednego dnia zrekultywują. No i Feluś nauczyłby go przesadzania roślinek:diabloti:-jest w tym mistrzem...[/QUOTE]

Przy moim Bandziorze, to kwiatków nie zasadzisz/nie przesadzisz- tata wsypuje ziemię do doniczki albo do dołka, a Bandzior wykopuje, tata go odgania, a dla niego to świetna zabawa i zakrada się ze wszystkich stron, żeby tylko "pomóc":D A potem szybko do kąpieli (której nie znosi, więc nie wiem gdzie tu logika ;)), bo cały umorusany w czarnej ziemi :D

Link to comment
Share on other sites

Fajnie się czyta opowieści o Waszych psiakach ogrodnikach :evil_lol::evil_lol:
Więcej takich zdolnych bestii jest:)
Laki już wie że na skarpę nie wolno i wypatruje czy patrzymy, jak nie to chodu.
A jak ja krzyczę "Laki, wypad stamtąd", to Biszkopt leci za nim i poszczekuje i zagania go z powrotem, a jak zejdą to Saba dolatuje i go poszturchuje:)
Wczoraj wkopałam dalie, Lakuś zaraz się zabrał do wykopywania:evil_lol:

Pauluś, na tym wątku, którego link wstawiłaś chcą psiaczka 7-8 letniego, niedużego dla starszej osoby.
Lakusia nie polecałabym, to żywioł jak każdy młody psiak:), A Aiszunia za duża.

Jutro na 17-tą jesteśmy umówione na wizytę dla Lakusia,

Link to comment
Share on other sites

Trzymajcie kciuki z całych sił, bo mnie od wczoraj brzuch boli...
Tak bym chciała, żeby Lakuś miał super domek, ale wiecie, wizyta wizyta...
Na niej nie da się ludzi do końca prześwietlić a życie potem pisze różne scenariusze i tego zawsze się boję.

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki i współczuję decyzji- czy to właśnie TEN domek. Trudno komuś zajrzeć w duszę, a opowiadać to ludzie potrafią. Szczególnie w przypadku takich strachulców jak Lakuś musi być ciężko się zdecydować. W każdym bądź razie :kciuki::kciuki::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Tak jak już Gabi pisała, to nie ten dom.
Mieli psa ze schroniska, ale niszczył więc po pół roku go oddali podobno do dobrego domu.
Potem była druga sunia też ze schroniska, ale wylądowała u kuzynki bo ponoć bardzo się jej córeczce spodobała.
Ogólnie porażka:(
Już wolę, jak takie coś wychodzi przed adopcją.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Tak jak już Gabi pisała, to nie ten dom.
Mieli psa ze schroniska, ale niszczył więc po pół roku go oddali podobno do dobrego domu.
Potem była druga sunia też ze schroniska, ale wylądowała u kuzynki bo ponoć bardzo się jej córeczce spodobała.
Ogólnie porażka:(
Już wolę, jak takie coś wychodzi przed adopcją.[/QUOTE]

Porażka totalna, co za ludzie :sad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...