Jump to content
Dogomania

Daszka już w domku ! Dziękuję wszystkim


Norkowa

Recommended Posts

A w międzyczasie poszukiwania domków dla Daszki i Muszki miałam ostatnio szansę odwiedzić przesympatyczne Białogonkowo:) Przekazałam kilka prezentów od siebie, Xibalba, Ysia oraz od Stajni Stokrotka:)

 

Jak było mi przyjemnie dostać oto takie zdjęcie potwierdzające akceptację prezentów:

 

2oh2Xf.jpg

 

 

A domku szukamy dla dziewczynek dalej:)

Link to comment
Share on other sites

O dziękuję ślicznie za takie słowa:) Ja też jestem zaskoczona , że nadal bez DS:( Piękne, dwa różne charaktery, młode i cisza... Kochani kto zrobił dla dziewczynek nowe ogłoszenia? Jestem przeogromnie wdzięczna za pomoc! Aż mi się łezka zakręciła w oku:) Wiecie, że tak na prawdę Daszka i Muszka to mój drugi taki prawdziwy pomocowy event... Nigdy wcześniej nie wzięłam na siebie takiej odpowiedzialności, żeby próbować ratować psiaki poprzez hotelik.

Tym bardziej każda pomoc wydaje mi się taka wielka i ogromna! :laola:  Dziękuję, że jesteście:)

Link to comment
Share on other sites

zaglądam do dziewuszek kochanych i 3mam kciuki :)

Witam Ciociu serdecznie i dziękuję w imieniu dziewczynek:)

 

Cioteczki gdyby ktoś słyszał o wolnym miejscu w jakimś bdt lub dt za zwrot karmy bardzo bym prosiła o informację, niestety na hotelik dla dziewczynek powoli nie wyrabiamy, obawiam się, że kiedyś wpłaty od Stajni się skończą i zostanę (zresztą i tak już zostałam) sama z tymi pięknymi dziewczętami a niestety prywatnie nie stać mnie nawet na opłatę za jedną psinkę;(

 

Szukam więc dt chociażby za karmę- tę dużo łatwiej zebrać niż 600 zł miesięcznie;(

 

A najlepiej gdyby dziewczęta znalazły ds to już byłby cud!:) Ogłoszenia są i aż szok, że nie ma chętnych osób... Muszka to idealna przytulaska, Daszka wspaniała przyjaciółka dla innego psiaka:)

 

W razie czego proszę o info:)

Link to comment
Share on other sites

Będę pamiętała- wiem jak ciężko jest znaleźć fundusze na utrzymanie psów w hoteliku...

a kiedy nie ma odzewu z ogłoszeń człowiek po prostu się załamuje. Ale nie wolno mieć złych myśli, trzeba wierzyć że stanie się cud- choć nie jest łatwo

Link to comment
Share on other sites

Będę pamiętała- wiem jak ciężko jest znaleźć fundusze na utrzymanie psów w hoteliku...

a kiedy nie ma odzewu z ogłoszeń człowiek po prostu się załamuje. Ale nie wolno mieć złych myśli, trzeba wierzyć że stanie się cud- choć nie jest łatwo

Dziękuję za dobre słowa:) Faktycznie ostatnio mam chwile załamania... czyta się o tylu psiakach które nie mają domów po kilka lat i wtedy uzmysławiam sobie, że być może i one nie będą miały tej szansy:( A tak bym chciała, żeby miały swoje domy na zawsze, swoich ludzi którzy rano się budzą z nimi i kładą spać mówiąc do nich dobranoc...

Link to comment
Share on other sites

No to chyba będzie jeden cud.

Dzisiaj był u mnie Pan zainteresowany adopcją Daszki.

Bardzo mu się spodobała i nawet chciał ją od razu zabrać.

Pan ma dom i duży ogród gdzie Daszka będzie mogła biegać do woli.

Do towarzystwa będzie miała kolegę owczarka.

Po rozmowie z Panem mam wrażenie, że to będzie idealny dom dla Daszki.

Pan pokazał mi zdjęcia swojego psiaka, a nawet przywiózł jego książeczkę, żeby mi pokazać że pies ma szczepienia, odrobaczenia i co miesiąc jest zabezpieczany przeciwko pchłom i kleszczom.

 

Pan został poinformowany o wizycie PA, oraz o podpisaniu umowy. Nie ma nic przeciwko.

 

Jeżeli nie macie nic przeciwko, to mogę ją tam zawieźć za zwrot kosztów paliwa i przy okazji zrobię wizytę PA.

Daszka miałaby zamieszkać koło Olkusza.

Link to comment
Share on other sites

Śpiewnie skomentuję JEZU JAK SIĘ CIESZĘ! :klacz: :laola: :jumpie: :megagrin:  Nie wiem czy to to, bo ja średnio religijna jestem ale ostatnio pomodliłam się i mówię tak : BOŻE JA WIEM, ŻE ŚREDNIO-DOBRY CZŁOWIEK JESTEM TO MI NIE DAWAJ NIC- ALE TYM DWÓM SUNIOM Z ŻERNIK DAJŻE DOMY WRESZCIE PROSZĘ CIĘ! I chyba wysłuchał!:)

Link to comment
Share on other sites

No to chyba będzie jeden cud.

Dzisiaj był u mnie Pan zainteresowany adopcją Daszki.

Bardzo mu się spodobała i nawet chciał ją od razu zabrać.

Pan ma dom i duży ogród gdzie Daszka będzie mogła biegać do woli.

Do towarzystwa będzie miała kolegę owczarka.

Po rozmowie z Panem mam wrażenie, że to będzie idealny dom dla Daszki.

Pan pokazał mi zdjęcia swojego psiaka, a nawet przywiózł jego książeczkę, żeby mi pokazać że pies ma szczepienia, odrobaczenia i co miesiąc jest zabezpieczany przeciwko pchłom i kleszczom.

 

Pan został poinformowany o wizycie PA, oraz o podpisaniu umowy. Nie ma nic przeciwko.

 

Jeżeli nie macie nic przeciwko, to mogę ją tam zawieźć za zwrot kosztów paliwa i przy okazji zrobię wizytę PA.

Daszka miałaby zamieszkać koło Olkusza.

Oczywiście zwrot za paliwo będzie i poproszę o taką PA- bo niestety ja nigdy nie byłam na PA i sama bym się nie podjęła, nie mam jakoś wprawy przez to;(

 

Makila po prostu dziś nie zasnę taka jestem szczęśliwa ! :laola:

Link to comment
Share on other sites

Świetne wieści!!!! 

A Makila ma oko i doświadczenie, to na wizycie PA niczego nie przegapi. 

Będzie dobrze. Trzymam kciuki.

 

Świetne wieści!!!! 

A Makila ma oko i doświadczenie, to na wizycie PA niczego nie przegapi. 

Będzie dobrze. Trzymam kciuki.

 

No właśnie Makila ma doświadczenie a ja za łatwowierna jestem:( no i bez doświadczenia... i nawet nie mam go jak nabyć bo nie mam mistrza do nauki:(

Super, bardzo się cieszę :klacz:

Ciociu to na pewne zasługa Twoich ogłoszeń z taką miłością pisanych:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...