Jump to content
Dogomania

VIGO/ IGOR - juz w DS


Ayame Nishijima

Recommended Posts

[quote name='mdk8']na FB krąży coś takiego [URL]https://plus.google.com/photos/115255404252565466761/albums/6002914815958966945[/URL] wiecie może o jaki hotelik chodzi?[/QUOTE]
Szok :crazyeye: Ciekawe czy epe, doda zajmą się tamtym "hotelikiem".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Kurtka na wacie, nie łapię w czym rzecz :([/QUOTE]

Oj, chodzi o to, ze pani Igora dopadła mnie telefonicznie, kiedy byłam na spacerze. Pilnując zgrai psów i patrząc co robi mój własny nie mogłam się skupic tylko na rozmowie i nie dopytałam, czy Igor jeszcze sika w domu.

Własnie dziś dowiedziałam się, że nie. Więc jest coraz lepiej :)
Jednyne problemy to amok w jaki Igor wpada na widok cielaka sąsiada, nakręcenie i ciągnięcie na smyczy.

Cieszę się bardzo :)

[quote name='elik']Szok :crazyeye: Ciekawe czy epe, doda zajmą się tamtym "hotelikiem".[/QUOTE]
Elik, nie bądz złośliwa ;P

Ale akurat przydałoby się tym zająć. Te warunki sa skandaliczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']...Cieszę się bardzo :)...[/QUOTE]
Ja też, bo postępy są imponujące.


[quote name='Ayame Nishijima']...Elik, nie bądz złośliwa ;P...[/QUOTE]
Mało mnie znasz. Nie jestem złośliwa, nie leży to w mojej naturze, ale gdy ktoś mnie nęka, potrafię się odwdzięczyć.

[quote name='Ayame Nishijima']...Ale akurat przydałoby się tym zająć. Te warunki sa skandaliczne.[/QUOTE]
A Doda jest na tamtym wątku więc jeśli ma tak duże zastrzeżenia co do warunków i opieki w jakich przebywają psy pozostające pod naszą opieką, to tym bardziej powinna tam zadziałać, bo tam na prawdę źle się dzieje.
Zobaczymy czy tam podejmie działania i jakie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales'][URL="http://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&docid=Ew9IJgJhsmjqIM&tbnid=TxLJi6cRoe2BZM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fzosia3xp.blox.pl%2Fhtml%2F1310721%2C262146%2C14%2C15.html%3F3%2C2009&ei=d8hQU_P8HsvWPMqegfgF&psig=AFQjCNEYZ-sKgJ8k8qSoOuWeJ21KXbpc5g&ust=1397889418572801"][IMG]http://zosia3xp.blox.pl/resource/89.gif[/IMG][/URL]:bye:
Spkojnych Zdrowiuskich Swiateczek Igokowi z rodzinka :bye:
Igorku sciskamy za ciebie :iloveyou:[/QUOTE]
Igorku raz jeszcze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']
A Doda jest na tamtym wątku więc jeśli ma tak duże zastrzeżenia co do warunków i opieki w jakich przebywają psy pozostające pod naszą opieką, to tym bardziej powinna tam zadziałać, bo tam na prawdę źle się dzieje.
Zobaczymy czy tam podejmie działania i jakie.[/QUOTE]

Nie masz nic innego do roboty poza pisaniem takich pierdół ? Mało masz zajęć przy psach które są u Ciebie?
Jesteś emerytką ale zachowujesz się gorzej niż pięciolatek.
Ja nawet słowa jeszcze nie przeczytałam co tam u yumanji się dzieje.
Tak, słynę z krytykowania hoteików bo nie toleruję zlych warunków, a Ty słyniesz z bezczelnego zachowania w takim wieku.
Jeszcze coś napisać? Wstydź się. Tyle z mojej strony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Nie masz nic innego do roboty poza pisaniem takich pierdół ? Mało masz zajęć przy psach które są u Ciebie?
Jesteś emerytką ale zachowujesz się gorzej niż pięciolatek.
Ja nawet słowa jeszcze nie przeczytałam co tam u yumanji się dzieje.
Tak, słynę z krytykowania hoteików bo nie toleruję zlych warunków, a Ty słyniesz z bezczelnego zachowania w takim wieku.
Jeszcze coś napisać? Wstydź się. Tyle z mojej strony.[/QUOTE]

[quote name='Doda_']A skoro[B] [COLOR=#0000cd]Droga Elik[/COLOR] [/B]zaczęłaś to ja dopiszę jeszcze, że u yumanji w chlewni 3 lata temu warunki wyglądały o wiele lepiej niż u betkak teraz.
Więc zobaczymy co będzie za [B]X[/B] lata jak będzie 30 psów. Do usłyszenia :loveu:[/QUOTE]
Nie dam się sprowokować, ale jednak poproszę o nie spoufalanie się ze mną. Nie zasłużyłam sobie na coś takiego.
Powiem tylko, że nie mogę zrozumieć, jak ktoś może się tak nachalnie wciskać na wątki, choć wie, że nikt go tu nie czeka. Kompletny brak ambicji. Niczym nie uzasadniona "troska". Jest tyle wątków na Dogomanii...

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=#000080][FONT=comic sans ms][SIZE=4]
Wszystkim, którzy pomagają Igorowi[COLOR=#000080][FONT=comic sans ms][SIZE=4],[/SIZE][/FONT][/COLOR] odwiedzają go i dobrze mu życzą
i wszystkim innym
życzymy zdrowych, radosnych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych
i wesołego Śmigusa Dyngusa[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Nie dam się sprowokować, ale jednak poproszę o nie spoufalanie się ze mną. Nie zasłużyłam sobie na coś takiego.
Powiem tylko, że nie mogę zrozumieć, jak ktoś może się tak nachalnie wciskać na wątki, choć wie, że nikt go tu nie czeka. Kompletny brak ambicji. Niczym nie uzasadniona "troska". Jest tyle wątków na Dogomanii...[/QUOTE]

a ja Powiem że nie życzę sobie takiego traktowania i też absolutnie nie dam się sprowokować.
Myślisz że Ty możesz wszystkich atakować, krytykować, a Ciebie to nikt nie może? Jesteś pępkiem świata czy co ? Widzisz swoje wszystkie posty ?[B] 90% to żenujące. [/B]Teraz to nam się jeży na głowie jak widzimy Ciebie na wątkach.
Czy zasłużyłaś sobie na coś takiego? Myślę że w końcu tak. Ja nie wcisnęłam się na wątek :) to Ty się prosiłaś o 'moją' obecność, mam może jeszcze zacytowac Twój post ?
To narazie mój ostatni post. Nie proś się o afery.

Link to comment
Share on other sites

Nawet nie będę cytować, bo jak zwykle nie ma co cytować.

Pisząc: "Nie zasłużyłam sobie na coś takiego." Miałam na myśli Twoje poufałe zwracanie się do mnie. Nie jestem Twoją "drogą elik" i nie życzę sobie, żebyś zwracała się do mnie w ten sposób.

Cała Twoja reszta to ble, ble, ble, do której nawet nie usiłuję się odnieść, bo nie ma odniesienia.

Jest to mój ostatni post skierowany do Ciebie i proszę o to samo w stosunku do mnie.

Nie wszczynaj awantur i nie zaśmiecaj wątków psów, za które nie jesteś odpowiedzialna i nie musisz się o nie troszczyć, bo one mają swoich opiekunów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Nawet nie będę cytować, bo jak zwykle nie ma co cytować.

Pisząc: "Nie zasłużyłam sobie na coś takiego." Miałam na myśli Twoje poufałe zwracanie się do mnie. Nie jestem Twoją "drogą elik" i nie życzę sobie, żebyś zwracała się do mnie w ten sposób.

Cała Twoja reszta to ble, ble, ble, do której nawet nie usiłuję się odnieść, bo nie ma odniesienia.

Jest to mój ostatni post skierowany do Ciebie i [B]proszę o to samo w stosunku do mnie.[/B]

Nie wszczynaj awantur i [B]nie zaśmiecaj wątków psów[/B], za które nie jesteś odpowiedzialna i nie musisz się o nie troszczyć, bo one mają swoich opiekunów.[/QUOTE]

kto tu zaśmieca? to Ty pierwsza napisałaś o mnie na tym wątku, czy to było na temat Viga ? NIE, więc sobie daruj bzdury że to ja zaśmiecam.
Ja już dawno z Tobą skończyłam ale ty szukasz ciągle czegoś, zebym się odezwała. Jeśli to ma być ostatni post skierowany do mnie, to nie wiesz nawet jak strasznie się cieszę :) i proszę grzecznie - ani słowa na mój temat 'za moimi' plecami bo sobie tego nie życzę żebyś szła po wątkach i pisała a to Doda, a tamto Doda ....... nie zaśmiecaj tego wątku i innych oraz nie proś się o awanturę, ok? Jeśli masz jakieś ALE do mnie,masz jakies pretensje skargi, założ sobie wątek w OFF TOPIC z tytułem 'DODA' , dobrze????

I to mój naprawde ostatni post. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Till rozmawiała z Pnią Igora w tym tygodniu I:

- w domu jest grzeczny, słuchany

- ekscytuje sie jak ktos przychodzi i to bardzo, skacze na czowieka.Jeśli jest to nadmierne Pani zamyka go na zewnątrz lub w innym pomieszczeniu

- problemem w dalszym ciągu sa spacery, Vigo bardzo ciągnie chyba brakuje pani konsekwencji w działaniu, stanowczosci

PAni Igora rozmawiała z weterynarzem i w przyszłym tygodniu bedzie miał robione te badania + usg czy jest kastratem czy jednak ma te swoje klejnoty schowane - koszt 80 zł
Jesli okazałoby się, że nie uda sie tego stwierdzic na tym etapie to wtedy badanie z krwi na testosteron
1 raz - 120 zł
i trzeba potwierdzic 2 raz - koszt ok 150 zł

Tak przekazała to PAni Igora(mam nadzieje, że Till dobrze wszystko zrozumiała i nic nie pokręciłyśmy) a że miała obiecane ze to my sfinansujemy te badania to kasę po Igorze jeszcze trzeba przytrzymac, bo to wszystko kosztowne choc moze badania z krwi nie bedą potrzebne. Zobaczymy.

Elik mam prośbę o przesłanie mi adresu na priv na jaki Pani Igora miałaby wysłać paragon za te badania zeby wstawic na watek.Nie musi byc na już, bo my też nie wiemy kiedy sie dokładnie wybierze na te badania.Mówiła Till ze w przyszłym tygodniu.

Tyle mam nowych info o psiaku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']...
Elik mam prośbę o przesłanie mi adresu na priv na jaki Pani Igora miałaby wysłać paragon za te badania zeby wstawic na watek.Nie musi byc na już, bo my też nie wiemy kiedy sie dokładnie wybierze na te badania.Mówiła Till ze w przyszłym tygodniu...[/QUOTE]
Sie robi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam maila od Till:

[COLOR=#000000][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=Tahoma]Vigo, na badaniach u weta był bardzo grzeczny, pozwolił wszystko ze sobą zrobić, weterynarz go chwaliła. Pani Zosia na chwile go zostawiła i bardzo to przeżył, myślał, że go w ogóle zostawiła. Bardzo się cieszył jak przyszła i teraz cały czas się jej trzyma. Mówiła, że na ogrodzie i w domu jest słuchany, tylko na spacerze bardzo ciągnie i trzeba nad tym popracować. Wyniki badań poszły pocztą do Elik, ale jeśli jeszcze nie wkleiła to z badań wyszło, że jest po kastracji. Na szczeście:)

[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]no to uff ;)

o kosztach nic nie ma ale pewnie do elik poszła tez faktura za te badania wiec pewnie jak dostanie to tu wklei w wolnej chwili :)

[/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=Tahoma]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']...[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]o kosztach nic nie ma ale pewnie do elik poszła tez faktura za te badania wiec pewnie jak dostanie to tu wklei w wolnej chwili :)[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Poczta przychodzi na adres krakowski, gdzie bywamy raz w tygodniu. Jak tylko faktura będzie w moim zasięgu, zaraz wkleję skan.
Czy to będzie faktura przelewowa i trzeba zrobić przelew do weta, czy f-ra jest zapłacona i kasę trzeba zwrócić osobie, która zapłaciła za wizytę ?
Jeśli f-ra jest zapłacona, to proszę o namiary na konto, na które trzeba będzie zrobić przelew.

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam f-rę na kwotę 79 zł - przelew zrobiłam w dniu dzisiejszym.

[CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1whI-hE1CfU/U6W0lqFRiZI/AAAAAAAAIUc/KW8Fhaj8Mlg/s640/faktura%20Wigo.jpg[/IMG]
[LEFT]
Otrzymałam też kartę wizyty, z której wynika, że [B]Vigo najprawdopodobniej był kastrowany[/B].
Piszę to, bo nie jestem pewna, czy na poniższym skanie jest to wystarczająco czytelne..
[/LEFT]

[CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9jwqJ2Q5IPE/U6W0lhiFTnI/AAAAAAAAIUg/JlJ3Vah7o5c/s640/karta%20informacyjna%20Wigo.jpg[/IMG]

[/CENTER]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Pani Zosia napisała list...

Igor zachowuje się leiej, ale wciąż nie otrzymała pomocy w sprawie chodzenia na smyczy. Dodatkowo jest problem w domu: Igor jest bardzo energiczny, łatwo sę ekscytuje i Maciuś - syn pani Zosi się go boi.

Ja ze swojej strony zrobiłam co mogłam, na jednorazowej wizycie nie udało mi się opanowac poblemu z chodzeniem na smyczy.
Nie możemy zostawic pani z niepełnosprawnym dzieckiem samej sobie. Obróżka z feromonami nie jest rozwiązaniem.
Jakies sugestie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...