Jump to content
Dogomania

VIGO/ IGOR - juz w DS


Ayame Nishijima

Recommended Posts

[quote name='Ayame Nishijima']
Bywał juz na zewnatrz, zawsze trzymał sie Pani... I nagle czmychnął [B]przez uchyloną bramke, kiedy Pani wychodziła wieszać pranie.[/B]
Igor przepadł. Najgorsze, ze zamówiona adresatka nie przyszła i psiak jest nieoznakowany. Pani wydrukowała i rozwiesza ogłoszenia, w miejscu, do którego w Kłaju trafiaj najpierw bezdomne psy wszystcy wiedzą... Ale malo to bezdomniaków albo chodzących luzem plącze sie po wsiach?.[/QUOTE]

Tu czegos nie rozumiem...
czyli pani wiesza pranie poza ogrodzeniem ?

Link to comment
Share on other sites

A czy Pani sprawdzała na działkach? Tuż obok Kłaju są działki z domkami letniskowymi, w części są też domy mieszkalne. Warto tam porozwieszać na słupach ogłoszenia. Jest zima, to mniej ludzi tam jest niż na wiosnę, czy w lecie i Vigo mógł tam gdzieś się schować.

Zapytam teścia, czy nie będzie tam jechał w najbliższym czasie i jeśli tak, to też mu dam do rozwieszenia ogłoszenia, tylko mi podeślijcie tekst na pw, to wydrukuję.

Ale dobrze by było, żeby ta Pani tam już coś porozwieszała, bo to naprawdę zaraz "za rogiem" od Kłaju.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']Tak. chyba szybciej, niz czekać na zamowienie w Klaju bedzie zamowic w Krakowie i wyslac... Pewnie po poludniu pani zadzwoni to się dowiem więcej.[/QUOTE]

Ja robiłam w punkcie usługowym w którymś centrum handlowym i zajęło to 15minut. Więc naprawdę szybciutko. Można taką najtańszą opcję wziąć, byle by coś miał na początek i nie latał bez namiarów na właścicielkę.

Link to comment
Share on other sites

Wspaniała wiadomość! :)

Ale... adresówka to za mało. Pani powinna go jak najszybciej zaczipować. To koszt 50zł + wpisowe do bazy (ale są tez dobre bezpłatne). Jeśli to z jakichś względów problem finansowy, to przecież zostały środki po Vigo. Bezpieczeństwo to priorytet.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Wspaniała wiadomość! :)

Ale... adresówka to za mało. Pani powinna go jak najszybciej zaczipować. To koszt 50zł + wpisowe do bazy (ale są tez dobre bezpłatne). Jeśli to z jakichś względów problem finansowy, to przecież zostały środki po Vigo. Bezpieczeństwo to priorytet.[/QUOTE]

Tak, tak oczywiście :) czip też ważny!! Ja jedynie nie do końca ufam czipowi, którego ma moja Czara, bo ma go w nietypowym miejscu-w pachwinie. I zwyczajnie nie wiem,czy weterynarz jakby sprawdzał, to by go znalazł...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Wspaniała wiadomość! :)

Ale... adresówka to za mało. Pani powinna go jak najszybciej zaczipować. To koszt 50zł + wpisowe do bazy (ale są tez dobre bezpłatne). Jeśli to z jakichś względów problem finansowy, to przecież zostały środki po Vigo. Bezpieczeństwo to priorytet.[/QUOTE]

Igor ma chipa i jest wpisany do bazy danych.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem czip niewiele daje. Po pierwsze z tego powodu, że nie ma jednej bazy danych, a po drugie nie sądzę, żeby którykolwiek hycel miał i używał czytnik do czipów. Czipów nawet w schroniskach nie sprawdzają.
Wiem, że zaraz mi się dostanie, ale takie jest moje zdanie. Przy czym nikogo nie namawiam żeby rezygnował z czipowania swojego pupila.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...