Jump to content
Dogomania

VIGO/ IGOR - juz w DS


Ayame Nishijima

Recommended Posts

Igor rozrabia ile wlezie.
Nic, tylko bawić się, bawic i bawić.
Maciuś Go nie lubi, ale Pani uwielbia i powiedziała ze za nic Go nie odda. Z resztą Igor nie odstępuje Jej na krok.

Muszę koniecznie jechać pobawić się w zaklinacza psów, bo z chodzeniem na smyczy jest ponoć tragicznie. Trzeba dać Igorowi nowe zajęcie i trochę z Nim poćwiczyć. I przede wszystkim pokazac Pani jak nad urwisem zapanować. Może wpowadzić elementy tresury? Psisko będzie miało zajęcie, a Pani okazję do utwierdzania Go w przekonaniu kto rządzi i że słuchanie się opłaca. Niestety ten weekend pogodowo ma być kiepski, dlatego przekładamy wizytę na następny tydzień. Obowiązkowo wezmę aparat :)

Link to comment
Share on other sites

Coś w ten deseń.
Interesuja mnie psie zachowania, a moja własna suka nauczyła mnie, ze bez spokoju, opanowana i pewności siebie nic nie da się z psami osiągnąć. (Oj, zanim załapałam, dała mi czadu...)
Teraz ćwiczę z psami sąsiadów - główny problem ludzi na osiedlu to własnie chodzenie na smyczy - i podpowiadam pytającym o rady co i jak. Trochę osiągnięć już mam, a Igor okazał się bardzo uległym psiakiem, tylko potwornie żywiołowym.
Myślę, że szybko załapie czego Pani od Niego chce i będzie lepiej. Pytanie ile czasu Pani będzie potrzebowała, zeby nauczyć się, ze hasło "równaj" nie wystarczy, jesli nie jest poparte odpowiednim nastawieniem.

Edited by Ayame Nishijima
Link to comment
Share on other sites

Kochani,

Igor zostal u Pani i nc nie wskazuje na to, by miał wrócic. Nie wiem, czy ktoś tu zagląda, nie wiem, co z jego Deklarowiczami...
Ja chciałam ze swojej strony prosić Was o przeniesienie deklarazji z Igora na Huzara. Huzar ma zaledwie 85 zł stałych deklaracji a sa obawy, że może troche poczekac na dom, gdyz jest dużym psem.
Dlatego bardzo proszę was o pomoc w Jego sprawie.
Mam nadzieję, ze moge na Was liczyć?

Link to comment
Share on other sites

Ayame, zapraszam do nas - Ovka, psi kurdupel, ręce chce mi powyrywać, jak tylko mam piłeczkę w kieszeni.
To wyjątkowo rozbrykana sunia - podobnie, jak Vigo: zabawa! zabawa! i jeszcze raz zabawa! :)
Jednakowoż potrafi ładnie chodzić na smyczy - zwłaszcza jak wracamy skonane ze spaceru ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']Coś w ten deseń.
Interesuja mnie psie zachowania, a moja własna suka nauczyła mnie, ze bez spokoju, opanowana i pewności siebie nic nie da się z psami osiągnąć. (Oj, zanim załapałam, dała mi czadu...)
Teraz ćwiczę z psami sąsiadów - główny problem ludzi na osiedlu to własnie chodzenie na smyczy - i podpowiadam pytającym o rady co i jak. Trochę osiągnięć już mam, a Igor okazał się bardzo uległym psiakiem, tylko potwornie żywiołowym.
Myślę, że szybko załapie czego Pani od Niego chce i będzie lepiej. Pytanie ile czasu Pani będzie potrzebowała, zeby nauczyć się, ze hasło "równaj" nie wystarczy, jesli nie jest poparte odpowiednim nastawieniem.[/QUOTE]

Napiszę do Ciebie na pw :)

Link to comment
Share on other sites

Igor uciekł!

Bywał juz na zewnatrz, zawsze trzymał sie Pani... I nagle czmychnął przez uchyloną bramke, kiedy Pani wychodziła wieszać pranie.
Igor przepadł. Najgorsze, ze zamówiona adresatka nie przyszła i psiak jest nieoznakowany. Pani wydrukowała i rozwiesza ogłoszenia, w miejscu, do którego w Kłaju trafiaj najpierw bezdomne psy wszystcy wiedzą... Ale malo to bezdomniaków albo chodzących luzem plącze sie po wsiach?

Zaraz zrobię wydarzenie na FB, podam link, proszę, rozpowszechniajcie!
W takiej mieścinie nie ma dużego ruchu, Igor zapewne błąka się gdzieś w okolicy. Albo juz ktoś go przygarnął, jako uroczego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Wydarzenie na FB: Jeśl ktos ma znajomych w Kłaju, prosze oprzekazanie. Idealnie, gdyby dotarło do tamtejszych dzieciaków.
[URL="https://www.facebook.com/events/1476330569261533/?context=create&ref_dashboard_filter=upcoming&source=49"]
https://www.facebook.com/events/1476330569261533/?context=create&ref_dashboard_filter=upcoming&source=49[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nie dzwonię nawet, bo Pani obiecała, że jak tylko będzie miec jakieś informacje o Igorze, to zadzwoni. Próbowała Go juz szukac i pieszo i jeździła w okolicy. Igor jest istnym wulkanem energii. Może być już daleko, ale może trzyma się w okolicy. Ob udalo sie Go znaleźć. Jest spora szansa, ze przyjdzie na zawołanie.
Jest tez taka możliwość, że ładny psiak zwrócił czyjąś uwagę i siedzi u kogoś w domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']Igor uciekł!

Bywał juz na zewnatrz, zawsze trzymał sie Pani... I nagle czmychnął przez uchyloną bramke, kiedy Pani wychodziła wieszać pranie.
Igor przepadł. Najgorsze, ze zamówiona adresatka nie przyszła i psiak jest nieoznakowany. Pani wydrukowała i rozwiesza ogłoszenia, w miejscu, do którego w Kłaju trafiaj najpierw bezdomne psy wszystcy wiedzą... Ale malo to bezdomniaków albo chodzących luzem plącze sie po wsiach?

Zaraz zrobię wydarzenie na FB, podam link, proszę, rozpowszechniajcie!
W takiej mieścinie nie ma dużego ruchu, Igor zapewne błąka się gdzieś w okolicy. Albo juz ktoś go przygarnął, jako uroczego psiaka.[/QUOTE]

Igor - ty popaprańcu mały.............

I co teraz, co się dzieje, nadal go nie ma ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...