Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

[quote name='Mazowszanka2'][COLOR=#990000][B]Zaoferowałam Mortes opiekę finansową nad Tunią. Dotyczy to głównie usług weterynaryjnych, bo Tunia je jak ptaszek.
Można to nazwać adopcją wirtualną. Nieprzypominana będę pilnowała, aby jej skarbonka nigdy nie była pusta.
Zrobiłam już pierwszy krok-bazarek, z którego część dochodu trafi do Tuni.
Serdecznie zapraszam, wejście przez banerek :)[/B][/COLOR][/QUOTE]Brawo!! To jest zapewne ten pomysł, którego nie chciałaś wcześniej zdradzać!
Cieszę się, że Tunia ma osobistego doradcę finansowego i pozostaje nadal pod opieką Mortes.

Link to comment
Share on other sites

Mazowszanko pięknie Ci dziękuje za tą wirtualna opieke nad Tunią :) To dla mnie bardzo ważne bo przy pięciu psiakach to cięzko mi związać koniec z końcem ...
Tunia na razie czuje sie dobrze i już doszła do siebie ...dziś już z radości wygryzła wielką dziurę w moim śpiworze ;) Niestety w dalszym ciągu nie akceptują jej moje sunie i z tego powodu wybuchaja awantury :( Niestety w nocy też ...:( W dalszym tez ciągu musze ja ukrywac przed sasiadami i dlatego wychodzimy na spacer tylko w nocy ...:( Tunia nie lubi tych spacerów i czasami długo trwa zanim się załatwi . W ciagu dnia załatwia sie w domu na sciereczkę .

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000][SIZE=5][B]Mortes wybacz proszę...


[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3]Kochani proszę kto jest na FB zapraszajcie jak najwięcej osób i udostępniajcie wszystkie zdjęcia, wydarzenie i co tam się robi żeby jak najwięcej ludzi o tym wiedziało

Bardzo proszę! Zuzia potrzebuje pomocy[/SIZE][/COLOR] [URL]https://www.facebook.com/events/592371210815144/#[/URL]
Jej wątek jest również na Dogo. Można tam wejść poprzez mój banerek.

Edited by b-b
Link to comment
Share on other sites

U mnie niestety bez zmian :( Tunia w dalszym ciągu walczy z moimi suniami o przetrwanie ...Są chwile że wszystki trzy rzucaja sie na nia do ataku i chyba tylko to że jest od nich dużo zwinniejsza i szczuplejsza to ratuje jej skórę :( Próbowałam Tuni zrobić zdjęcia w czasie jak nieporadnie próbuje sie bawić ale w dalszym ciągu aparat ja paraliżuje :(
Tunia w dalszym ciagu panicznie boi sie ludzi ale to pewnie dlatego że w ciagu dnia z nia nie wychodzę . Niedługo mój tato planuję wyjście z domu na pół dnia i moja mama zgodziła sie żebym Tunię do nie zaprowadziła a ona będzie ją przekonywała że inni ludzie też sa dobrzy ( ma swoje " babcine" sposoby ;) )
Ostatnio widziałam też Tusię- Lusie ...wygląda pięknie ...Agasz zdziałała Cuda :) Niestety Tusia mnie nienawidzi ...pewnie pamięta jak na siłę ją " uspołeczniałam " :(
Planujemy z Agasz zaczipować Tusie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...