Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

[quote name='Mortes'][B]Kasiu , Olena bardzo Wam dziewczyny dziękuję za bazarki dla bidulek :) [/B]
[B]Edek doszły od Ciebie pieniązki w kwocie 35 zł . Ślicznie dziękuję :)[/B]
[B]Ciocia Livka wpłaciła swoja deklarację za grudzień dla Tusi ( 10 zł) - buziaczki Cioteczko :)[/B]

U Tuni wszystko w porządku :) Niezbyt dobre jest to że mała nie może wychodzić na spacery i dlatego cały czas załatwia sie w domu :(
Postaram sie porobić dziś jej zdjęcia , choć pewnie nie wyjda za dobre bo Tunia nie znosi aparatu :([/QUOTE]
A ciocia cisowianka wpłaci swoją deklaracje pod koniec grudnia dopiero , chyba że coś spadnie z niebiesiech ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Dziś same dbre wieści :) Badania wyszły prawie dobrze ...tzn keratynina w normie a mocznik tylko nieznacznie ponad ...Tunia ma dalej dostawać Ipaktine. Jutro odrobaczenie a po świętach szczepienie :) I koniecznie potem na spacerki bo dziczeje dziewczyna ... Będzie tylko problem z ukryciem jej przed wścibska sasiadka ...:(

Dzis uregulowałam dług i zapłaciłam za badania . Wyszło 85 zł . Paragon i badania wstawię jutro

No i Tunia waży już 6,3 kg :)[/QUOTE]
Hurrra !!! :multi:
Jak cieszą takie dobre wiadomości :)
Zdrówka Kruszynko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Jolantina niestety żadna dieta nie jest do przyjęcia DLA tUNI :( Próbowałam z renalem i innymi "nerkowymi" dietami , dostawałam próbki od weta ale nic z tego nawet nie ruszyła ...:( Ja w ogóle jestem szczesliwa że cokolwiek je ... ona nie rzuca sie na jedzenie...

Ojej... szkoda szelek ...:( ale ciociu ceruj i póbuj ...;)[/QUOTE]

Mortes, a puszki renala?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Jolantina niestety żadna dieta nie jest do przyjęcia DLA tUNI :( Próbowałam z renalem i innymi "nerkowymi" dietami , dostawałam próbki od weta ale nic z tego nawet nie ruszyła ...:( Ja w ogóle jestem szczesliwa że cokolwiek je ... ona nie rzuca sie na jedzenie...

Ojej... szkoda szelek ...:( ale ciociu ceruj i póbuj ...;)[/QUOTE]Renal i inne nerkowe karmy weterynaryjne są po prostu niedobre i nie dziwię się, że Tunia nie chce tego ruszyć.Nie ma co uszczęśliwiać jej na siłę. Całe szczęście, że w ogóle je - a że mało, jest malutka i mało aktywna, widocznie tyle jej wystarcza, bo ładnie przybrała na wadze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Dziś same dbre wieści :) Badania wyszły prawie dobrze ...tzn keratynina w normie a mocznik tylko nieznacznie ponad ...Tunia ma dalej dostawać Ipaktine. Jutro odrobaczenie a po świętach szczepienie :) I koniecznie potem na spacerki bo dziczeje dziewczyna ... Będzie tylko problem z ukryciem jej przed wścibska sasiadka ...:(

Dzis uregulowałam dług i zapłaciłam za badania . Wyszło 85 zł . Paragon i badania wstawię jutro

No i Tunia waży już 6,3 kg :)[/QUOTE]


a może zaproponuj sąsiadce aby pomogła Ci w wyprowadzaniu psów? Może jest samotna i z zazdrości robi to wszystko? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...