Jump to content
Dogomania

Wieśka i Stefan :)


Gonitwa

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=Purple][B]witaj:)


o boziuuuniuuuuu.. Stefan jest boski!!:loveu:
a to zdjęcie powaliło mnie na kolana
[url]http://img522.imageshack.us/img522/9364/p9301559gbu6.jpg[/url]
normalnie zakochałam się w Stefku :loveu:cudooooo :loveu:

pozdrawiam:)
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Tak się składa,żę żaden z moich psów wbrew krążącej opinii mi się nie znudził. Ale myście co chcecie.
Mówiąc "pozostałe" kogo masz na myśli? Orienta z dysplazją, kóry zawsze wolał mieszkać na wsi, bagatela ze swoim panem, czy Kofcię, która mieszka dwie przecznice dalej? A może ja o czymś nie wiem?

Link to comment
Share on other sites

Waszka-zawsze w ciebie wierzyłem:)Bynajmniej na Tobie się nie zawiodłem.:)Dziękuje przywrociłaś mi wiare w dogomaniaków...
Orient gdyby nie był taki spasiony to problemów ze stawami AŻ takich by nie miał.
Coffie trzeba było jej nie brać.
Tak samo słabo wierzę w to ,że Stefana przygarnęłaś.Moim zdaniem to kolejny zakup i napędzanie pseudohodowli.
Słyszałem ,ze chcesz CAO do kawalerki wcisnąć...

Link to comment
Share on other sites

To źle słyszałeś. Niech Cię to nie obchodzi, co ja robie ze sobą. I nie mieszkam w kawalerce jeśli to Cię w ogóle interesuje. Z resztą, po co ja się Tobie tłumaczę, idź sobie z rybcią pogadaj. a stefan nie został kupiony, ale mów co chcesz. wszystko na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

Emdziołek- nawet na 100% nie wiemy gdzie te jej biedne psy są.Chociaż w sumie to dla nich lepiej jak najdalej od Gośki.
Gonitwa-dziwne ,ze zmieniłaś się na taką..... dopiero po poznaniu TZ wcześniej można było z tobą super rozmawiać .

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Goni nie przejmuj się ;) na Dogo zawsze gadali , gadają i będą gadać ...nie powiem brzydko , bo nie wypada :roll:.... a ja jestem zdania .....MOJE MAŁPY MÓJ CYRK ...


Oluś ...dałbyś se na luz :cool1: bom tolerancyjna , ale tutaj raczej nie masz racji :shake:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Goni nie przejmuj się ;) na Dogo zawsze gadali , gadają i będą gadać ...nie powiem brzydko , bo nie wypada :roll:.... a ja jestem zdania .....MOJE MAŁPY MÓJ CYRK ...
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

a myślę, że inaczej byś mówiła jakby to był ktoś obcy, kto np adoptował od ciebie psa, a potem go oddawał dalej sam biorąc następnego itd...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Goni nie przejmuj się ;) na Dogo zawsze gadali , gadają i będą gadać ...nie powiem brzydko , bo nie wypada :roll:.... a ja jestem zdania .....MOJE MAŁPY MÓJ CYRK ...


Oluś ...dałbyś se na luz :cool1: bom tolerancyjna , ale tutaj raczej nie masz racji :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Nie przejmuje się, już przywykłam.

[quote name='malawaszka']a myślę, że inaczej byś mówiła jakby to był ktoś obcy, kto np adoptował od ciebie psa, a potem go oddawał dalej sam biorąc następnego itd...[/QUOTE]

Ale moje psy nie poszły do nikogo obcego, są ciągle wśród swoich, więc nie rozumiem o co ten cały szum? Jakiś czas temu poruszałam ten temat i wszyscy mówili że robię dobrze, a jak przyszło co do czego to mało mnie nie zjadacie?
One mają tam na prawdę dobrze, znją miejsca w których są, znają ludzi i otoczenie. Ja widzę je minimum raz na tydzień, więc na prawdę nie rozumiem o co wam chodzi? Nikt nie zna sytuacji, ale krytykować to wszyscy potrafią doskonale.
A co mówią niektórzy to jest po prostu rzenujące.

Link to comment
Share on other sites

Gonitwa - jasne, że to Twoja sprawa, ale to forum publiczne i każdy może napisać jak coś mu się nie podoba - chyba bez sensu by było jakbym miała fałszywie się uśmiechać i przyklaskiwać, jak z mojego punktu widzenia to wygląda jak wymiana zabawek - bo inna sprawa jak np okazuje się, że może być tylko jeden pies w mieszkaniu bo coś tam i drugi zamieszka u Ojca/siostry itp, a inna jak oddaje się starego psa, oddaje się szczeniaka który podrósł i bierze się kolejnego szczeniaka... i mówię, oby za czas jakiś nie okazało się, że Stefan albo Vesania zmienią miejsce zamieszkania bo coś tam... zawsze można na forum napisać takie wytłumaczenie, żeby wyglądało ładnie i usprawiedliwiać się w ten sposób, a prawdę znasz Tylko Ty

dla mnie EOT i nikt mnie nie przekona, że to jest w porządku - bycie Dogomaniakiem powinno zobowiązywać do innego traktowania swoich zwierząt

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...