Jump to content
Dogomania

Podaj nam pomocną łapę- świętokrzyskie psiaki w potrzebie!!!


Norkowa

Recommended Posts

[quote name='obiezyswiat75']Nie uważacie, że należaloby jej za benzyne oddac? [/QUOTE]

Koncepcja ze wszech miar słuszna. Jeśli na wątku będzie ruch to może będzie więcej osób chcących pomóc i to nie tylko psiakom z wątku, ale też pomagającym. Wbrew pozorom nie jest to niemożliwe. Widziałem już takie przypadki:)
W październiku nie wspomogę, bo trochę za dużo poszło w tym miesiącu na psie sprawy, a jeszcze pod koniec miesiąca wspomogę bazarek na świętokrzyskie bidy. Może w listopadzie mi coś zostanie w kieszeni.

Link to comment
Share on other sites

Ciocie i wujki kochani baaaardzo kolejne wpłaty!:) Chcę teraz załatwić transport Kielce- KRK (jeżeli uda mi się namówić znajomego bo teraz ma kupę roboty to pojedzie może za paliwo)! Białą sunię i szczeniora jutro dzwonię o tymczas dla szczeniaka!:) Trasport i na dniach namówię Izę na łapankę znów, z tymi psiakami będzie ciut lżej!

Wczoraj napisałam dla Izy ogłoszenie że szukamy suni Daisy i że będzie nagroda dla znalazcy jak coś. Iza wydrukowała ich 40 i rozwieszają z Krzysiem. Ja niestety dziś byłam offline, bo musisłam odebrać mojego kitka z nieudanej adopcji;( Iza załamana bo jej sunia wraca również z nieudanej adopcji po pół roku!!! Pani zażyczyła sobie zabierać tego psa teraz!!! Aż z Chorzowa;( Masakra czas idealny wybrała;(

Ludzie z tej wsi nie wiedzieli co to jest sunia biszkoptowa;( Nowe rozliczenie daję!:) I skoro dajecie przyzwolenie przekazuję Izie 350 zł póki co za benzynę;*

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim gorąco dziękuję za pamięc i pomoc dla psiaków ...one maja tylko nas ... Czekamy teraz aż gmina zakupi klatki dla Pani Doktor ktora zgodziła się wysterylizowac wszystkie suczki i przetrzymac je ... niestety po ostatniej akcjii z Dejzi pani doktor nie wyobraża sobie przetrzymywania suń inaczej niż w klatkach ... Oczywiście przykro bedzie odwozić je do tego śmietniska ale nie ma wyjścia ...kompletnie nie ma co z nimi zrobic ... Idzie zima i ja juz widziałam jak te bidy drża z zimna ...przydałyby sie dla nich budy ...może ktoś mógłby przekazać budę nawet trochę kiepską ale ocieplaną dla tych biedaków ...one tam dosłownie nie maja nic ... nie liczac małej budy od pani Małgosi z Warszawy

Niestety o Dejzi nie dzwonił nikt ...:-(

Link to comment
Share on other sites

Kilka niusów z dzisiaj i z wczoraj ;)
Sznurek wczoraj wyszła sobie z kojca i przelazła 1,5m płot taki wewnętrzny i poszła na łajzy na ogród a że już ciemno było to szukałam jej do drugiej żeby inne psy na nocny patrol wypuścić ale nie mogłam jej znaleźć... o 6 jak zaczęło świtać poszłam na ponowne poszukiwania.... i gdzie pannę znalazłam... smacznie śpiącą w budzie....
Więc dzisiaj od 7 wiertarka, płyty, pomocnik bo by się bez pomocnika nie dało i heja dozbroiliśmy kojec tera już nawet ratlerek z niego nie wyjdzie :)
Potem przyszła pora na antybiotyk i tu podchody bo Łapkę musiałam z budy wyprosić, Szurek zastawić w budzie płotkiem podnieść dach i wrzucić jej tabletkę ukrytą w dziurce w serze żółtym ;) wyjść z kojca i się schować za ścianą... słucham i słucham i nic... w końcu słyszę mlask mlask znaczy szamie ;) potem przejrzenie budy czy czasem nie wypluła ale nie misja na dzisiaj wykonana o losie normalnie miszyn inpasibul jakiś ;)

A dzieciaczki najedzone, wyspane ganiały się dzisiaj i jeden z rozpędu wpadł mi na nogi otrzepał się i pobiegł dalej w ogóle się nie spinając ;) i bawiliśmy się w turlanie chrupek i w głaskanie misiem i jest coraz lepiej bo nie ma tej paniki, odsuwają się ale nie szaleją jak na początku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Kilka niusów z dzisiaj i z wczoraj ;)
Sznurek wczoraj wyszła sobie z kojca i przelazła 1,5m płot taki wewnętrzny i poszła na łajzy na ogród a że już ciemno było to szukałam jej do drugiej żeby inne psy na nocny patrol wypuścić ale nie mogłam jej znaleźć... o 6 jak zaczęło świtać poszłam na ponowne poszukiwania.... i gdzie pannę znalazłam... smacznie śpiącą w budzie....
Więc dzisiaj od 7 wiertarka, płyty, pomocnik bo by się bez pomocnika nie dało i heja dozbroiliśmy kojec tera już nawet ratlerek z niego nie wyjdzie :)
Potem przyszła pora na antybiotyk i tu podchody bo Łapkę musiałam z budy wyprosić, Szurek zastawić w budzie płotkiem podnieść dach i wrzucić jej tabletkę ukrytą w dziurce w serze żółtym ;) wyjść z kojca i się schować za ścianą... słucham i słucham i nic... w końcu słyszę mlask mlask znaczy szamie ;) potem przejrzenie budy czy czasem nie wypluła ale nie misja na dzisiaj wykonana o losie normalnie miszyn inpasibul jakiś ;)

A dzieciaczki najedzone, wyspane ganiały się dzisiaj i jeden z rozpędu wpadł mi na nogi otrzepał się i pobiegł dalej w ogóle się nie spinając ;) i bawiliśmy się w turlanie chrupek i w głaskanie misiem i jest coraz lepiej bo nie ma tej paniki, odsuwają się ale nie szaleją jak na początku.[/QUOTE]

Iza właśnie wczoraj dzwoniła do mnie i opowiadała co Sznurek wykombinowała:D Ależ to niegrzeczna pannica- korci ją pozwiedzać okolice:D??

Szczeniory widzę robią wielkie jak dla nich postępy;) Hałabajówka kobieto super dziękujemy!:* Te psiaki dzięki Tobie wreszcie mają normalne psiejskie życie!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']
Sznurek wczoraj wyszła sobie z kojca i przelazła 1,5m płot taki wewnętrzny i poszła na łajzy na ogród a że już ciemno było to szukałam jej do drugiej żeby inne psy na nocny patrol wypuścić [/QUOTE]

A to szwendająca natura;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Przed chwilą dzwoniłam do tych ludzi i oni mówię że nie widzieli suni... Boże...gdzie ona jest...???[/QUOTE]

Masakra;( Kurde no to jest po prostu taki pech jak nie wiem co;( Wszystko było dopięte załatwione i jak zawsze pękło;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Super że dasz Izie na benzynę, bo jak z Nią dziś rozmawiałam, to czarna rozpacz. Za dużo się zawaliło chyba na Nią więc chociaz o kasę na benzynę nie będzie się martwić bo jeździ tylko w tę i z powrotem i wszystko dla psów. A zapomina całkiem o sobie.[/QUOTE]

Niestety jeszcze teraz IRA ma wrócić do Izy z adopcji, schronisko nie weźmie, zostanie znów płatny hotelik?? Iza bankrutuje po prostu, a psiakom pomaga tak że nikt inny nie robi dla nich tak wiele!!! Oddam jej oczywiście za paliwo, bo jak widzę jak ona poświęca a jak inni to niestety wykorzystują to chce mi się warczeć na tych ludzi!!!! Jak wygram miliony w totka to tu i teraz obiecuję daję milion Izie za to co robi dla tych zwierząt!!! Jest człowiekiem ze złotym sercem! Jest wspaniała!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ojej ...:oops: Norkowa ... milion zabieram i spadam z tego popierzonego kraju :diabloti: ...wrócę jak Polska poradzi sobie z bezdomnościa zwierząt ... i z takimi debilami jak ten z pod Stopnicy...

Miałam dziś jeden telefon w sprawie Dejzi ...niestety to nie Dejzi ... do ludzi na podwórko przybłąkał sie piesio z ciemna sierścią na pleckach i pupie ... to nie Dejzi ... choć pewnie też bezdomniak ... poradziłam panu zadzwonić do gminy ...ale chyba nie zrozumial ...:shake:

A tak z innej beczki to bardzo potrzebuje naprawde niedrogiego a niezłego dt dla suni ktora wraca z adopcji po pól roku ... jakbyscie coś słyszały to dajcie znać ...sprawa pilna !!!

Edited by Mortes
Link to comment
Share on other sites

A ja wstawiam zdjęcia które Mortes z Krzysiem zrobiła w domku dzień po ucieczce Dejzi! Sunia po prostu musiała być w wielkiej desperacji- szczenna mała sunia zdewastowała po prostu domek!

Sunia tak obdrapała jeden parapet i obgryzła nie dała jednak rady wybić tego okna!
[IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1379972_660883370603197_1349736851_n.jpg[/IMG]

Drapała również ścianę i podłogę próbując zrobić podkop!

[IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/995198_660883427269858_325075215_n.jpg[/IMG]


Tym oknem Dejzi uciekła;(



[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1380505_660883413936526_1327320871_n.jpg[/IMG][IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/993720_660883410603193_647443360_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Norkowa']Niestety jeszcze teraz IRA ma wrócić do Izy z adopcji, schronisko nie weźmie, zostanie znów płatny hotelik?? Iza bankrutuje po prostu, a psiakom pomaga tak że nikt inny nie robi dla nich tak wiele!!! [/QUOTE]

W październiku jestem pod kreską, przesadziłem z bazarkami i takimi innymi;) na dodatek psisko mi się pochorowało i wiadomo - koszty.
Na bazarku dla tych psiaków zadeklarowałem wpłatę pod koniec miesiąca (bazarek do 30-tego). Jakby jakaś dobra dusza przypomniała po pierwszym to jakiś grosz do paliwa też postaram się dorzucić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...