Jump to content
Dogomania

Podaj nam pomocną łapę- świętokrzyskie psiaki w potrzebie!!!


Norkowa

Recommended Posts

Dzwoniłam do Makili i mamy dt dla białej suni!:) Możemy przywieźć kiedy chcemy!:) Już od dziś w sumie:D Także póki co mamy zabezpieczone całe 5 psów!:)

Makila i Hałabajówka dziękuję Wam kobiety jesteście Wielkie!!!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Jeden szczeniak własnie śpi smacznie przytulony do misia ;)

No to szukajmy dt/ds dla kolejnej sunieczki tak po kolei może uda się wyciągnąć je zanim się szczeniaki porodzą.[/QUOTE]

Mam nadzieję, że się uda bo jak się któraś rozłoży to już klapa bo kolejne trzeba będzie zabrać szczeniory;(

Link to comment
Share on other sites

Mam złą wiadomość niestety. Daisy uciekła. Nie wiem jak to zrobiła- drzwi były zasłonięte stołem do góry nogami, drzwi stare ciężkie i co najgorsze wyskoczyla górną szybą okna. Wybiła szybę i niestety jej nie ma;( Jesteśmy załamane...
Tak żałuję, że te psiska nie wiedzą i nie rozumieją że my chcemy dobrze;( Ona jest szczenna jeżeli urodzi gdzieś w lesie czy polu to już będzie tragedia...Miała właśnie dziś mieć sterylkę...

Druga wiadomość ciut lepsza Pani Wet Małgosia jedzie na spotkanie z wójtem i chce negocjować by gmina zakupiła 3 klatki i wtedy na dwie tury Pani doktor zrobi po 3 sterylki pozostałym suniom...


DAISY WRÓĆ DOBRY DT JUŻ PRZECIEŻ KOCHANIE CZEKA!;(

Link to comment
Share on other sites

Cały czas jeżdzi po okolicy pani Doktor ...była juz 2 razy u tych ludzi ...całe szczęście jest to ok. kilometra od miejsca gdzie przetrzymywaliśmy Dejzi...może bidulka usłyszy znajome glosy psiaków i pójdzie w tamtą stronę ... Ci ludzie juz wiedza że jak tylko Dejzi się pojawi to maja do mnie dzwonić ... Zyję tą nadzieją że wróci w jedyne miejsce jakie zna...do " domu" choćby i tak beznadziejnego jaki miała ... szkoda że nie zrozumiała że chcemy jej dać szansę na lepsze życie ...:( Strasznie mi smutno...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciliśmy z poszukiwań ...niestety nic z tego ...Norkowa ma zdjęcia co zrobiła z oknem Dejzi ...:( Pojechaliśmy też do tego buroka ale tam za bardzo się nie kręciłam bo cała wies już spała ... Zmierzyłam drogę z miejsca ucieczki do " domu " Dejzi i po drodze jest to 1 km 500 metrów , myślę że przez pola to góra kilometr... może bidula tam dojdzie ...w końcu tylko taki dom zna ...:(

Panna Marple ślicznie dziękuję za pieniązki ;) Norkowa wszystko zanotuje :)

Link to comment
Share on other sites

Zagladam z nadzieja :eggface::modla:bidulinka ech ....... a maluszek cudny , sciskamy mocno za wszystkie serdunka:iloveyou:...bazarus trwa jeszcze , zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247698-Srebrna-z-bursztynkami-na-ratunek-psiakczkom-z-koszmaru-prawdziwego-6-10-14-10-g-22[/URL]

Edited by ewa gonzales
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...