Jump to content
Dogomania

Podaj nam pomocną łapę- świętokrzyskie psiaki w potrzebie!!!


Norkowa

Recommended Posts

[quote name='obiezyswiat75']O k***. O ja pi******. Tylko tak rzeczowa wypowiedź mi przyszła do głowy :roll:.
Czy mogę link do FB prosić?
I pozdrawiam pana, który w podbramkowej sytuacji podniósł stawkę. Gratuluję człowieczeństwa![/QUOTE]
Przyłączam się....Ku....

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Ewci.
Ja pier**** nie wiem co powiedzieć, nie wiem co napisać:crazyeye:

Wpłacę grosika na bazarku Ewci, tylko tyle mogę, przepraszam, ale już ostro przekroczyłam limit w tym miesiącu. Jak tylko będzie potrzeba to pomogę z ogłoszeniami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Żyć mi się nie chce....:( W Siedlcach 8 cudnych, puchatych kulek czeka na transport....
Już nie wiem co robić...
A teraz te biedaki...:([/QUOTE]

Znowu Siedlce? I co? Masz je pod opieką finansową znowu? Wrzuć linka do wątku

Doczytałam że do Magdy pojechały 4. I się pogubiłam - wiedziałam o suni z drutem i dwóch szczylkach.To kto jeszcze pojechał?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Tu wątek Siedlec i szczeniaków:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238469-Siedlce-ostrów-maz-DRAMAT!-szczeniaki-pilne-dt!!!/page122[/URL]

Norkowa, jestem pod wrażeniem Waszej akcji! Niesamowita jesteś, Kobieto![/QUOTE]
Dziękuję Gosiu.
Na razie są zdjęcia bez opisów..:(

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

To jakaś masakra. Najgorsze przekleństwa to mało....
U mnie ciasno, ale jak nie pomóc w takiej sytuacji.
Mogłabym wziąść jakiegoś psiaka na BDT
Najlepiej ustalić coś ze mną telefonicznie bo na dogo to ja tylko wieczorami i nie codziennie. Mój nr 509 37 48 25 można spokojnie dzwonić codziennie do 23:00 jak nie odbieram to dzwonić do skutku ;)

Link to comment
Share on other sites

Ciocie super wielkie podziękowania dla Was wszystko zaraz liczę i podliczam!!!! bo po prostu faktycznie zagmatwanie!:(

Ale nadal nie mam nawet jak siąść bo ciągle żyję teraz tylko dt dla suni białej! mamy czas do środy;( A jest 60 km w jedną stronę od nas!!!;(

Ciocie poszły 4 psiska udało nam się Magdę namówić: dwa szczeniaki, sunia z drutem oraz sunia z łapką, którą facet podciął kosą!;( Konto już rozsyłam i po prostu padam przed Wami na kolana bo nie umiem już bardziej dziękować! Za to powinnam każdej z cioć podarować kawałek nieba i to by było za mało! Jesteście tak wspaniałymi ludźmi!!!!

Macie rację- świętokrzyskie to Ciemnogród! Tu ludzie mają głęboko gdzieś los zwierząt, a takich wsi jak ta jest masę i takich gospodarstw! Z tego co nam wiadomo w Stopnicy czyli niedaleko tego miejsca jest facet który ma 30 psów!!!!! To wogóle jest żenada że dt na jeden dzień dla szczeniaków nie bylo, że łapać pojechały 4 osoby a reszta miała nas głęboko w tyle!!!!


Iza przejechała tam km tyle co nad morze już i oczywiście za swoje pieniązki:( to jest już nie wiem czy śmieszne, czy żałosne...
Podniesiona stawka za transport?? Wczoraj beczałam o to całą noc!!!! Bo panicznie się bałam, że może jeszcze rano po prostu nikt nie przyjedzie i co byśmy musieli zrobić;(

Link to comment
Share on other sites

Zobwiązałam się również pomóc Hałabajówce w opiece początkowej nad zwierzyńcem od nas więc muszę podrzucić pieniążki na szczepienia itd.
Bardzo pomogła nam Pani wet bo Sznurek dostała antybiotyki i leki przeciwbólowe za darmo na 10 dni!:)

Kochani okazuje się, że mała psinka biała podawana za szczeniaka (byliśmy tego pewni!!!) to szczenna sunia!!!!
Chodzi o to maleństwo:
[IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1378496_522149574533816_1114394154_n.jpg[/IMG]

Link do wydarzenia z FB:

[URL]https://www.facebook.com/events/605538496163275/?fref=ts[/URL]

Widzę, że na fb padł pomysł sterylki wszystkich suń i zostawienia tam tych psiaków. Ja się nie poddam póki mogę, będę próbowała je stamtąd wyciągać chociażby po jednym!!!

Link to comment
Share on other sites

Psiaki dojechały do Hałabajówki!!!

Cytuję:

[h=5]Cała 4 dojechała już rozlokowane dziewczyny. Weszły dość spokojnie do kojca z klatek nie wchodzą do budy skuliły się w rogu na słomie obok siebie. Zostawiłam im jedzenie i wodę. Ale byłam zaskoczona że są takie małe... zdjęcia przekłamują dość mocno, spodziewałam się że sunia o roboczym imieniu Sznurek jest co najmniej pod kolano a to kruszynka jest.
Szczeniaczki nie wiedzą za bardzo co zrobić z kocem więc go pościągały i na takiej górce śpią. Zjadły kolację, jutro tabletki na robale dam. Ze szczeniakami tragedii z zachowaniem nie ma jak na moje oko. Przez kilka dni będą u mnie bo Asia może je zabrać w połowie miesiąca gdzieś. Mam tylko prośbę o nazbieranie coś grosza na poszczepienne ich bo to wyjdzie znaczna kwota niestety 40zł wirusówki i 25zl wścieklizna x 4 to na dzień dzisiejszy przekracza moje możliwości ;(
Każda wpłata na wagę złota nawet najmierniejszy grosz.[/h]
O ile mi wiadomo psiaki w transporcie zamarły ze strachu dosłownie! Wczoraj to były mega dzikie psy dingo, dziś już ciut wyciszone jakby?? Może zaczynają coś przeczuwać, że teraz jest lepiej, może cieplej?? Że brzuszki pierwszy raz pełne??

Kocham te psiaki :loveu: Nie znam ich dotykałam sekundowo pochały nas ale je tak kocham że zrobię wszystko by wszystkim im pomóc!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makila']To jakaś masakra. Najgorsze przekleństwa to mało....
U mnie ciasno, ale jak nie pomóc w takiej sytuacji.
Mogłabym wziąść jakiegoś psiaka na BDT
Najlepiej ustalić coś ze mną telefonicznie bo na dogo to ja tylko wieczorami i nie codziennie. Mój nr 509 37 48 25 można spokojnie dzwonić codziennie do 23:00 jak nie odbieram to dzwonić do skutku ;)[/QUOTE]
[B]Dziewczyny skorzystajcie. Makila złota z Ciebie Kobieta.

[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ten burok bardzo chętnie zrzecze sie wszystkich psów ... ale niestety do końca nie znamy ich liczby . Według moich wyliczeń powinno na dziś zostać 9 ale jak byłam tam wczoraj to zobaczyłam 2 nowe ...:( Zapytałam tych ludzi czy to też ich ale oni nie wiedzieli :( !!!
Na pewno jest 6 suń z czego przynajmniej 3 w ciąży :( Gmina zgodziła sie pomóc w kosztach sterylizacji ale to za mało ... nie ma weta który by podjął się tego no i oczywiście przetrzymał psy do czasu zdjęcia szwów , nie wiedomo kto miałby transportowac psy do weta i z powrotem . Ja byłam tam juz 6 razy i przyznam szczerzeże ostatnie 2 razy za pożyczona kasę :(
W to comówi ten facet nie ma co wierzyć ... na pierwszej interwencji mówił cyt:" pani...pies to nic niewort...nic nie wort...pani...psa się nie tyko ...nie wolno tykoć psa ..." a wczoraj jak juz nie wytrzymałam i wygarnęłam mu że gdyby te psy były tylko przez niego " nie tykane" to nie walczyłyby z nami tak zaciekle... one były tam maltretowane ...jestem tego pewna ... No więc wczoraj facet już zmienił taktyke i powiedział że psy często " głosce" ...( a jużci!!!!) Ja w kazdym razie jeszcze takich dzikusów nie łapałam nigdy ...to była dosłownie krew, pot i łzy ...te sunie nawet w aucie musiały być na chwytaku bo rzucały sie to twarzy ... Mam pogryziony zagłówek w samochodzie , ząb wbity w tablet ( bo tylko to zdążyłam złapać żebym nie straciła nosa) Krzysio ma dziabnięte ramie ,całe szczęscie miał bluzę i kurtke więc bardzo nie ucierpiał ... według mnie psy w dramatycznym psychicznym stanie ...
Bardzo , bardzo dziękuję Hałabajówce za to że zdecydowała sie przygarnąć te dwa skrzywdzone stworzenia...ale juz współczuję jej cięzkiej pracy nad nimi ... no i marzę o wspaniały efekcie ... ale nie wiem czy to możliwe ...

Co do reszty psiaków ktore tam zostały... to tak jak juz pisałam ...natychmiastowa sterylizacja byłaby niezbędna... w zasadzie marzę żeby wszystkie psy od tego buroka zabrac ale ....gdzie ???? ...no i niestety ja tez juz nie mogę sobie pozwolić na jazdy tam bo poprostu mnie na to nie stac ....i tak muszę przynajmniej jeszcze raz pojechac tam w środe bo w opuszczonym domu jest Dejzi ( imie wymyśliłyśmy same ;) ...pan nie nazywa psów ) ) ktora dzis ma mieć sterylizację a pani doktor może do niej dojezdżać po 10 km tylko do środy ... tak więc w środe musze gdzieś przetransportować Dejzi

Z tego co wiem to Norkowa juz sie kontaktuje z Makilą

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...