Jump to content
Dogomania

Podaj nam pomocną łapę- świętokrzyskie psiaki w potrzebie!!!


Norkowa

Recommended Posts

Jolantina niestety ja nie wiem jak jest teraz u tego gościa:( Podpytam Izę, chociaż będzie ciężko bo ona teraz widziałam otworzyła BDT dla Białogonków:) Pochłonęło ją i pewno ciężko jej teraz na dwa wydarzenia ciągnąć, a tam ma baaardzo dużo pracy...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

[quote name='Mazowszanka2']Tu jest coś na temat tego dziada: [URL]http://www.radio.kielce.pl/pl/post-24244[/URL] :-([/QUOTE]Ale to nie ten dziad - to jest dziad od Białogonków.
A ten od suczek to dziad z gminy Stopnica. Miał naście psiaków, głownie suczek, i też dziad nad dziady.Trzeba by go przypilnować czy coś znowu nie kombinuje.
Dobrze mówię czy coś pokręciłam?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dostałam zdjęcia dzikusek na maila od Hałabajówki . Wiem że dziewczyny zakumplowały się z Białogonką Naj :) Czują się dobrze i nic im nie dolega ... :)

[IMG]http://s2.postimg.org/hfk2py4o9/image.jpg[/IMG]

[IMG]http://s2.postimg.org/gc4jrq9ex/sznurek.jpg[/IMG]

[IMG]http://s2.postimg.org/hxams24vd/naj.jpg[/IMG]

Edited by Mortes
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam się i ja, zgubiłam adres wątku znalazłam niechcący całkiem;( Niestety u tego chłopa nie bylyśmy, co do artykułu o tym dziadu z Białogonu to widziałam też takie gdzie ludzie linczują psiaki o to, że te im zagrażają bo latają bez opieki głodne warczą itd ludzie się boją.. tylko czy ten dziadyga nie dostał, żadnego zakazu trzymania zwierząt? Bo coś takiego mi się obiło o uszy...

Link to comment
Share on other sites

Ledwo ogarniam powiem szczerze wątki bo niestety zostałam sama z Muszką i Daszką, o której fundusze na hotelik walczę co miesiąc;( Od pewnej Pani która rozpoczynała interwencję (żeby nie było nieporozumień, nie chodzi o Mortes oczywiście) usłyszałam tylko, że" zrobiłam głupotę biorąc je na hotel bo to są dzikie psy i nadawały się tylko do uśpienia a tak muszę na nie bulić z własnej woli"- także wątek na fb i dogo dla tych dwóch suń pochłonął mnie bez reszty:(

 

Od tamtej pory odsunęłam się nawet już trochę od akcji pomagania łapania bo wiem, że i tak już z niczym więcej nie podołam...

 

Gdyby ktoś chciał zobaczyć Daszkę i Muszkę zapraszam na ich wątek w moim podpisie :) Oraz bazarek z podpisu też:D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wczoraj wróciłam od Hałabajówki gdzie byłam odwiedzić psiaki :)  Widziałam Łapke , Sznurka i Bleki . Niestety nie widziałam Linki . 

Dziewczyny sa coraz śmielsze i zaskoczyło  mnie to że podchodziły do mnie po smakołyki :) Z duża nieśmiałościa ale jednak ...:) Hałabajówka powiadziała że Bleki mozna próbować  już ogłaszać . Myślę że trzeba jej mimo wszystko szukać domu doświadczonego .  Może któs pomoże w ogłoszeniach :)?

 

DSCF4197.jpg

 

DSCF4198.jpg

 

DSCF4203.jpg

 

DSCF4207.jpg

 

DSCF4209.jpg

 

DSCF4218.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja u suniek, też jakoś mi wątek się zagubił...:( czyli na chwilę obecną do adopcji gotowa jest Bleki i oczywiście Muszka. Niech mnie tylko przestanie w kościach łamać to zabiorę się za ogłaszanie albo lepiej wykupię jakieś pakiety tylko jakiś tekst i dane do ogłoszeń dla Bleki by się przydały :)

Link to comment
Share on other sites

Kilka informacji o Bleki, które otrzymałam dziś z Fundacji Hałabajówka:

- waży ok 8-10kg
- stosunek do psów - zupełnie bezkonfliktowa jest zarówno do suczek, jak i do psów
- stosunku do kotów nie sprawdzono 
- na nic nie choruje. 
- nie umie chodzić na smyczy, boi się gwałtownych ruchów. 

Mamy także zgodę na wykorzystanie zdjęć Bleki zamieszczonych na stronie Fundacji Hałabajówka na fb (jesli byłaby taka potrzeba).

Link to comment
Share on other sites

Przydałyby się jeszcze informacje o wieku, nie wiem ile ona ma, ok. 2 lata? Jest pewnie też wysterylizowana, zaszczepiona, ale się upewniam. Czipa chyba nie ma, ale może się mylę. To zwykle też interesuje ludzi. O zachowaniu czystości w domu nie będę pisać bo nad tym trzeba by pewnie popracować, dla niej byłby chyba lepszy dom z ogrodem, niekoniecznie mieszkanie w bloku. Zdaje mi się, że sunia lubi przestrzeń. Jeszcze potrzebny mi nr do opiekuna, i na jakie woj. ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

Jej i mi tak ciężko ogarnąć te wątki jak jest ich dużo:D Cieszę się bardzo, że dzikuski od Hałabajówki tak świetnie się cywilizują:D Zaraz do niej napiszę o info do ogłoszeń dziewczyn i też zacznę ogłaszać:) a dodatkowo pamiętajcie kochani o Muszce która też została:D Link w moim podpisie:D

Link to comment
Share on other sites

Ciociu Xibalba - kolejne informacje o Bleki od Hałabajówki - Jest zaszczepiona. Sterylizacji nie robiliśmy, ale przed adopcją jak będzie chętny dom, będzie wysterylizowana. Tylko dom z ogródkiem.

 

Telefon chyba najlepiej najpierw do Fundacji bo tam są najświeższe informacje o suni - 608 014 011 (najlepsze godziny 9.00 - 16.00)  

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale jest je widzieć biegające na wolności, bezpieczne, zdrowe, najedzone... aczkolwiek to jaką krzywdę wyrządził im ten potwór wiedzą tylko one i niestety w oczkach nadal widać to, że krzywda była ogromna... Dziś odżywają, a jednak widzą w ludziach cień tamtego idioty...:( Blekusia taka do Daszki podobna jest!:D Szunrek i Łapka cudowne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...