Jump to content
Dogomania

Red Room


*Magda*

Recommended Posts

[quote name='dOgLoV']ooo to będzie do nas pasował :diabloti:[/QUOTE]

Tylko musi się rozruszać wśród "nowych" ;)

[quote name='Izabela124.']Ja będę w Opolu, więc i wy musicie być :)[/QUOTE]

Pojechałabym sama bez Bodka, ale z Theosiem 1000km nie dam rady sama jechać :( Więc muszę mieć jego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Ciebie też mogę odebrać z dworca, jakby co ;)[/QUOTE]

nie no niech Bodzian ma jakieś męskie towarzystwo :diabloti:

[quote name='Izabela124.']A ja prawka nie mam i sama bym nie pojechała :evil_lol:[/QUOTE]

tyż ni mam :roll:

a Sebek mi sie cały czas pyta " ej a czym Iza się zajmuje ?" hahahahaha a ja mu mówie , " nie wiem chyba sie uczy" hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.'][B]Ha ha a czemu on o to pyta?[/B] :D Polajkował na fb post Angi, gdzie ona twierdzi, ze ja ćpię ha ha[/QUOTE]

Może szuka kochanki :cool3:

[quote name='Angi']no tak, ale nie wiem czy wypali... ;) więc bardziej nastawiam się na samotną jazdę.[/QUOTE]

Aha ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Ha ha a czemu on o to pyta? :D Polajkował na fb post Angi, gdzie ona twierdzi, ze ja ćpię ha ha[/QUOTE]

a nie wiem własnie , dzisiaj pytał ile masz lat hehe moze sie w Tobie podkochuje :mad: nooo jak to przeczytał to opluł monitor :diabloti:

[quote name='magdabroy']Będzie miał Theodora :evil_lol:[/QUOTE]

wcale nie , ja będe miała Theodora ! :diabloti:

[quote name='Angi']no tak, ale nie wiem czy wypali... ;) więc bardziej nastawiam się na samotną jazdę.[/QUOTE]

tez sie boje takich samotnych wypraw ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']a nie wiem własnie , dzisiaj pytał ile masz lat hehe moze sie w Tobie podkochuje :mad: nooo jak to przeczytał to opluł monitor :diabloti:

[/QUOTE]Ha ha ha ha ha dobre :lol: Angi ma takie durne pomysły, by tak pisać o mnie :eviltong: Powiedz mu, że szukam pracy :eviltong: Nie uczę się już :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Ja chyba muszę go sprawdzać co on tam robi na tym fb :eviltong:[/QUOTE]Ha ha ha :D

[quote name='magdabroy']Chcesz być Sebka pokojówką?? :diabloti:[/QUOTE]On może być moim pokojówkiem (jest w ogóle coś takiego? ha ha ):diabloti:

[quote name='dOgLoV']To On Cię zatrudno jako swoją osobistą Kochanke :diabloti:[/QUOTE]A ile będzie mi płacił? :D Ale jak Ty o tym będziesz wiedziała to się nie liczy ha ha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...