Jump to content
Dogomania

Marcel/Mentos już w DS bardzo Wam dziękuję za pomoc!!!


mestudio

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mestudio']Rozmawiałam z panią weterynarz i ustaliłam, że jeśli ktoś by się uparł żeby wywieźć Nutkę i Marcela zanim Jola po nie przyjedzie to pieski zostaną natychmiast przywiezione do mnie. Także te 2 psiaki mamy zabezpieczone.[/QUOTE]
No i dziadzio z przetrąconym kręgosłupem, nawałamgo Pepe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Dziadunia Pepe zabieramy w piątek do hoteliku.
Biedny okruszek...:([/QUOTE]

ewu a czy jest ewentualnie możliwośc aby od razu zabrac z Nuteczką Marcelka ??? jednym transportem ? gdyby oczywiście miał jechac do nas .....
Dziewczyny na czym stoimy? ktoś szuka Marcelkowi miejsca gdzieś bliżej czy jedzie do nas jak Monti zostanie w DS ?

Link to comment
Share on other sites

Ja tak jak pisałam Marcelek może do nas przyjeżdżac w każdej chwili jeśli tylko Monti pojedzie do DS. Pani Anetka wydzwania i czeka. W żadnym wypadku się nie wycofuje a wręcz przeciwnie. Chciałabym również aby w końcu zapadły jakieś konkretne decyzje i czy DT ma się szykowac na przyjęcie psiaka.
Mestudio proszę powiedz mi kto jest w sumie osobą odpowiedzialną za Marcela ??? Wiem doskonale że wątek założyłaś grzecznościowo a swoich psiaków masz po kokardę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']ewu a czy jest ewentualnie możliwośc aby od razu zabrac z Nuteczką Marcelka ??? jednym transportem ? gdyby oczywiście miał jechac do nas .....
Dziewczyny na czym stoimy? ktoś szuka Marcelkowi miejsca gdzieś bliżej czy jedzie do nas jak Monti zostanie w DS ?[/QUOTE]
Nie ma problemu, dziewczyny go zabiorą do Krakowa a ja dowiozę z Krakowa do Sosnowca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Podobno wizyta pa dla Montiego ok. Czekam jeszcze na potwierdzenie na watku i wtedy trzeba będzie poprosić deklarowiczów Montiego i zapytać czy zechcą zamiast Montiego wesprzeć Marcelka.[/QUOTE]

bardzo się cieszę :) Było by wspaniale gdyby większośc osób się zgodziła bo Marcelek biedny jak mysz kościelna .......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Wspaniale, że ludzie zareagowali na apel o domek dla Montiego i będzie mógł opuścić Radysy.
Ja powolutku wezmę się za ogłoszenia Marcelka, w takim razie już na śląskie:)[/QUOTE]
pauluniu kochana a Marcele ma już ogłoszenia na mazowieckie od ciotki asiuniab. I co kochana na to:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Strasznie mnie drażni na FB pokazywanie informacji, które są już nieaktualne właściwie. Jakiś pies ma już wszystko zaklepane, obgadane, a na FB dalej szuka tego co już ma zamiast np funduszy i DS.Ale to tylko moje prywatne zdanie i nie chodzi akurat o Marcela tylko kilka innych psów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...