Jump to content
Dogomania

Marcel/Mentos już w DS bardzo Wam dziękuję za pomoc!!!


mestudio

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marysia O.']Dziękuję Ziutko:loveu:
Martiko, przydałby się tylko jakiś aktualny tekst do ogłoszeń. Co Ty na to?;)[/QUOTE]

Marysiu ja niestety noga zupełna w tych sprawach :oops: Napiszę kilka słów i może któraś ciocia coś z tego sklei ;)

Mentos to ok. 2 letni mały psiak ( waga 14 kg) Łagodny do ludzi. Innych psów raczej nie toleruje ( z kotami jak najbardziej żyje w zgodzie i harmonii ) Pragnie kontaktu z człowiekiem. Bardzo szybko się uczy. Jest posłuszny. Mentos to psiak o wielkim sercu. Będzie na pewno wiernym i oddanym przyjacielem. Zna podstawowe komendy.

Mentos szuka nowej rodziny, nowego domu i swojego człowieka na dobre i na złe.

Edited by Martika@Aischa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Marysiu ja niestety noga zupełna w tych sprawach :oops: Napiszę kilka słów i może któraś ciocia coś z tego sklei ;)

Mentos to ok. 2 letni mały psiak ( waga 14 kg) Łagodny do ludzi. Innych psów raczej nie toleruje ( z kotami jak najbardziej żyje w zgodzie i harmonii ) Pragnie kontaktu z człowiekiem. Bardzo szybko się uczy. Jest posłuszny. Mentos to psiak o wielkim sercu. Będzie na pewno wiernym i oddanym przyjacielem. Zna podstawowe komendy.

Mentos szuka nowej rodziny, nowego domu i swojego człowieka na dobre i na złe.[/QUOTE]

No taki mały to on nie jest, raczej niewielki średniak :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia O.']Fajny z niego kanapowiec:D
Słuchajcie, czy któraś z osób obecnych na wątku deklarowała zrobienie ogłoszeń czy poszukać jakiegoś bazarku ogłoszeniowego?:)[/QUOTE]

I ja się zgłaszałam, ale widzę, że tym razem Ziutka mnie wyprzedziła ;)

Link to comment
Share on other sites

W ten sposób przetworzyłam tekst napisany przez Martikę. Poproszę o akceptację;)

[B]Mentos jest młodym (ok. 2lata), średniej wielkości (ok. 14kg), uroczym psiakiem. Jakiś czas temu trafił do przepełnionego przytuliska dla psów. Dzięki pomocy wolontariuszy został jednak zabrany do domu tymczasowego gdzie czeka na kochający dom. Mentos jest bardzo łagodnym, spragnionym kontaktu z człowiekiem psiakiem. Zna podstawowe komendy, jest posłuszny i bardzo szybko się uczy. W domu tymczasowym przebywa z psami jednak najlepiej by było gdyby został psim jedynakiem ponieważ prowokuje konflikty wśród psów. Z kotami żyje w całkowitej zgodzie. Psiak jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany.
Mentos to pies o wielkim sercu. Będzie wiernym i oddanym przyjacielem.

Mentos szuka nowej rodziny, nowego domu i swojego człowieka na dobre i na złe.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Moim zdaniem tekst jak najbardziej ok ;)

Wklejam obiecany banerek od ciociu fochu :)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245953-Marcel-z-przytuliska-już-w-DT-prosimy-o-pomoc"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/4021/q7ej.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

ślicznie dziękujemy za banerek :lol: zaraz się poczęstuję ;)

Link to comment
Share on other sites

no, nareszcie....uff.....szukam kogos kto ma konto PayPala i wie jak przesylac pieniazki, bo u mnie robi sie coraz trudniej z dotychczasowa przesylka :([quote name='Marysia O.']Doszło 200zł dla Mentosa od wieso, pięknie dziękujemy:Rose:

Wysłałam już dane do ogłoszeń psiaka do cioci Ziutki:)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Zaraz przeleję pieniązki z Marcelkowego bazarku :)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246055-DZIŚ-KONIEC-)-Ciuszki-biżuteria-torebki-Wielka-letnia-wyprzedaż-)-13-08-22-00[/URL]
105 zł 90 gr ;)
Jak pieniążki dolecą bardzo proszę o potwierdzenie również na bazarku :)
Dziękuję :)[/QUOTE]
Pieniądze dotarły, ślicznie dziękuję:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Martunia to mam nadzieję,że przyniesiesz same dobre wieści :)[/QUOTE]
Mentosek warczy na Dolusia ale nie atakuje ...podwarkuje i patrzy na Panią Anetkę czy czasem nie zaświeciła mu zielonego światła ;) Mimo swojego ADHD jest naprawdę bardzo posłuszny. Pięknie chodzi na smyczy. Zdarzają się jeszcze drobne wpadki z zachowaniem czystości ale Pani Anetka cały czas nad tym pracuje. Mentosek po prostu nie ma czasu załatwic się na dworze mimo godzinnego spaceru bo interesuje go wszystko poza sprawami oczywistymi ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...