Jump to content
Dogomania

Marcel/Mentos już w DS bardzo Wam dziękuję za pomoc!!!


mestudio

Recommended Posts

[quote name='Marysia O.']Dobrze, że mały czuje się lepiej:)
Martiko, a może warto byłoby zrobić Mentoskowi jakieś "ogłoszeniowe" zdjęcia i zacząć Go ogłaszać?:)[/QUOTE]

Marysiu poproszę oczywiście Panią Anetkę aby zrobiła kilka zdjęc chłopakowi. Podjadę do nich na pewno w przyszłym tygodniu bo u mnie choróbsko w domu :( bardzo przepraszam ale jestem uziemiona :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martika@Aischa']Marysiu poproszę oczywiście Panią Anetkę aby zrobiła kilka zdjęc chłopakowi. Podjadę do nich na pewno w przyszłym tygodniu bo u mnie choróbsko w domu :( bardzo przepraszam ale jestem uziemiona :([/QUOTE]

Martiko to oczywiście nic pilnego, jak się uda zrobić to będę:) I życzę zdrowia:)

Link to comment
Share on other sites

Marysiu prześlij mi proszę jeszcze raz konto do wpłat. Niebawem zakończymy rozliczanie bazarku dla Marcelka więc się przeleje.
Teraz chciałabym przelac nadpłatę z zakończonego bazarku dla Puszka i Fredzika szczęściarzy którzy mają już DS :)
Fakt faktem nie dużo bo to tylko 7 zł ale zawsze coś :) bo jak to mówią grosz do grosza ....;)
A jak pieniążki dolecą proszę o potwierdzenie na tym bazarku :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244638-Rozliczamy-%29-wakacyjny-bazarek-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-%29-30-06-22-00[/url]
Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']kochane ja mam dla Marcelka 16 zł od cioci cancer43, już jakiś czas, i nie bijcie, ale jak tylko dotrę do konta to przeleję (dziś wieczorkiem);
a dla Królewicza ode mnie miziaki;[/QUOTE]

naszej kochanej cioci cancer ogromnie dziękujemy :loveu: Asiu są jakieś zapytania o Marcelka - Mentosa ??? Może nowe zdjęcia pomogą :roll: jak je tylko dostanę zaraz wstawię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...