Jump to content
Dogomania

Marcel/Mentos już w DS bardzo Wam dziękuję za pomoc!!!


mestudio

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dogo07']Bidulinek :(. W takim razie najlepiej pewnie żeby trafił do domu gdzie są same kobiety albo kobiety w większości.[/QUOTE]

też tak myślę. Gdyby nawet była jakaś samotna osoba potrzebująca przyjaciela u swojego boku było by cudownie. No i oczywiście szukamy domu absolutnie bez innych zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Jeszcze jedna uwaga ....Marcelek - Mentosek bardzo bardzo boi się mężczyzn :( na widok Emila potrafi się załatwic pod siebie :( pewnie w przeszłości właśnie przez mężczyznę został skrzywdzony bo trudno mi to sobie inaczej wytłumaczyc.[/QUOTE]

Jakie to smutne :(

Link to comment
Share on other sites

:-(:-(:shake::shake:kokany niuniu o mateńko cos ty orzeszedl .....:-(:-( .............. sciskam ogromnie w te lapinki i buziole cudowna i serducho psie kochające:iloveyou::iloveyou:Marticzko a pisalas cioteczkom , ze Mentosiowe serdunko spi z p Aneta , na jej rece?:buzi::buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']:-(:-(:shake::shake:kokany niuniu o mateńko cos ty orzeszedl .....:-(:-( .............. sciskam ogromnie w te lapinki i buziole cudowna i serducho psie kochające:iloveyou::iloveyou:Marticzko a pisalas cioteczkom , ze Mentosiowe serdunko spi z p Aneta , na jej rece?:buzi::buzi:[/QUOTE]
Oj tak ;) Pani Anetka służy Mentosowi swoją ręką w nocy choc nie wiem jak długo to potrwa bo są dni kiedy ręki wręcz nie czuje ;)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Marcelek - Mentosek zdrowy jak ryba a dziś od rana męczy go uporczywy kaszel :( poleciłam Pani Anetce żeby mu podała flegamine w tabletkach ...zobaczymy czy pomoże. Jeśli nie chłopak będzie musiał odwiedzic znowu weta. Martwią mnie też jego uszy bo są okropnie brudne mimo ciągłego czyszczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']też tak myślę. Gdyby nawet była jakaś samotna osoba potrzebująca przyjaciela u swojego boku było by cudownie. No i oczywiście szukamy domu absolutnie bez innych zwierząt.[/QUOTE]

Pewnie biedaka nic dobrego od mężczyzn nie spotkało :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Wczoraj Marcelek - Mentosek zdrowy jak ryba a dziś od rana męczy go uporczywy kaszel :( poleciłam Pani Anetce żeby mu podała flegamine w tabletkach ...zobaczymy czy pomoże. Jeśli nie chłopak będzie musiał odwiedzic znowu weta. Martwią mnie też jego uszy bo są okropnie brudne mimo ciągłego czyszczenia.[/QUOTE]

Mam nadzieję, że to nic poważnego.
Ponieważ uzbierała się wystarczająca ilość pieniędzy zrobiłam przelew na 220zł za DT od 10.08 do 10.09:) Martiko jak jak pieniążki dotrą do Pani Anety to poproszę o potwierdzenie na wątku:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia O.']Mam nadzieję, że to nic poważnego.
Ponieważ uzbierała się wystarczająca ilość pieniędzy zrobiłam przelew na 220zł za DT od 10.08 do 10.09:) Martiko jak jak pieniążki dotrą do Pani Anety to poproszę o potwierdzenie na wątku:)[/QUOTE]

Marysiu kochana ślicznie dziękuję :) jak tylko dostanę syganał że pieniążki na miejscu zaraz zamelduję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...