Jump to content
Dogomania

Marcel/Mentos już w DS bardzo Wam dziękuję za pomoc!!!


mestudio

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marysia O.']Zapraszam na bazarek, z którego część dochodu pójdzie na Mentosa:)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246271-Super-ciuszki!-Duże-rozmiary-Również-dla-TZtów!-Na-Baloniarki-i-Mentosa-do-31-08[/URL][/QUOTE]

Lecę na bazarek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Justynko, ponieważ Grysiowi udało się jak sie udało to chciałam te 100,18 które przekazałaś dla niego po Fredziku, przelać teraz dla Marcelka. Mam nadzieję, że sie zgadzasz? Jeśli tak to poprosze o konto :)[/QUOTE]

O rany Joluś pięknie Ci dziękuję :loveu: Marysia O księgowa naszego Marcelka na pewno prześle numerek konta do wpłat :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia O.']Wysłane:loveu:
Martiko czy karma dotarła? Sprawdzałam status przesyłki i wynika z niego, że tak ale wolę się upewnić:)[/QUOTE]

Marysiu kochana tak tak Pani Anetka dziś mnie poinformowała że karma na miejscu :) Mentosek wcina aż mu się uszy trzęsą ;) gratisami podzielił się z pozostałymi ogonami ;) Rachuneczek poproszę aby wstawiła nasza Belcia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']dostałam lakonicznego maila w sprawie Marcelka: "czy ogłoszenie jest aktualne" więc, zgodnie odpowiedziałam, że tak;
fakt, że adres mailowy to imię i nazwisko, więc mam nadzieję, że to rodzi nadzieję, a nie jakieś pindziu.lundziu@fm :)[/QUOTE]

Ludzie często tak piszą/dzwonią, bo ogłoszenia okazują się nieaktualne. Ja też swoich ogłoszeń nie ściągam, bo to straaaaasznie długo trwa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']dostałam lakonicznego maila w sprawie Marcelka: "czy ogłoszenie jest aktualne" więc, zgodnie odpowiedziałam, że tak;
fakt, że adres mailowy to imię i nazwisko, więc mam nadzieję, że to rodzi nadzieję, a nie jakieś pindziu.lundziu@fm :)[/QUOTE]

super :) w takim razie zaciskam po cichutku kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...