Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE PSY ODDANE Wioli&Miłosz. UWAGA!SZUKAMY OSÓB KTÓE POWIERZYŁY JEJ ZWIERZĘTA!


Recommended Posts

[quote name='funia']Dziewczyny pamiętajcie ,ze ten wątek to dla niej kopalnia informacji i szczegółow ,,do popprawienia ,,przy ewentualnych działaniach .
Ja jej robiłam wizytę z handzią w Zamościu i co ?Wypadla świetnie tym bardziej ,ze robiłam ją na prośbe goldenów które wstępnie ją zakwalifikowalay .Ktos w Polsce nabierze się nie raz ...[/QUOTE]I to jest straszne!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolantina']Tak, tutaj możemy ponarzekać, pokląć,porozważać na jaki rodzaj dewiacji psychicznych ta osoba cierpi. I jeszcze coś możemy ...ale o tym cicho sza.
A cała reszta spraw musi toczyć się gdzie indziej. I już się toczy.[/QUOTE]

Tylko trzeba ją do tego zlokalizować... Wtedy .... jakiś czas nikogo nie zaadoptuje.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolantina']Tak, tutaj możemy ponarzekać, pokląć,porozważać na jaki rodzaj dewiacji psychicznych ta osoba cierpi. I jeszcze coś możemy ...ale o tym cicho sza.
A cała reszta spraw musi toczyć się gdzie indziej. [B]I już się toczy.[/B][/QUOTE]
Oby pomyślnie!

Zestawienie z postu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%C5%82osz-UWAGA%21SZUKAMY-OS%C3%93B-KT%C3%93E-POWIERZY%C5%81Y-JEJ-ZWIERZ%C4%98TA%21?p=22225216#post22225216"]#1455[/URL] może jej pomóc wymyślać nowe bajeczki...

Link to comment
Share on other sites

Szybka reakcja na info o zdjęciach w profilu mówi sama za siebie... Szkoda, że wczoraj tu nie weszłam i nie ściągnęłam ich. Na przyszłość, zdjęcia z fb da się zapisać u siebie otwierając zdjęcie > opcje > pobierz bodajże...

Link to comment
Share on other sites

policja szuka jej naprawdę czy tylko przez osoby z dogo jest ścigana? że taki potwór przebywał we Wrocławiu, aż mi się "włosy na plecach" jeżą!!!
Jakaś taka podobna z foty, jakbym ją już gdzieś widziała.

A co do jej znajomych na fb, to pisałabym do każdej z osób po kolei, ostrzegając - podsyłając ten wątek i to co na fb znalazłam (link). Niech czytają. [B]Dobrze byłoby też dotrzeć do jakiegoś dzień dobry tvn czy pytanie na śniadanie![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']policja szuka jej naprawdę czy tylko przez osoby z dogo jest ścigana? że taki potwór przebywał we Wrocławiu, aż mi się "włosy na plecach" jeżą!!!
Jakaś taka podobna z foty, jakbym ją już gdzieś widziała.

A co do jej znajomych na fb, to pisałabym do każdej z osób po kolei, ostrzegając - podsyłając ten wątek i to co na fb znalazłam (link). Niech czytają. [B]Dobrze byłoby też dotrzeć do jakiegoś dzień dobry tvn czy pytanie na śniadanie![/B][/QUOTE]
Wiesz ...całkiem dobry pomysł .Tylko nie została skazana za psy i nikt jej nic nie udowodnił więc watpie czy ktos zdecyduje się mówić czy ostrzegać w telewizji ...
Aczkolwiek dowodów jest sporo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']policja szuka jej naprawdę czy tylko przez osoby z dogo jest ścigana?
[/QUOTE]
[B]Była[/B] poszukiwana przez policję, już nie jest - pewnie odbębniła jakiś wyroczek z przeszłości i powróciła :roll:

Widzę, że ma w znajomych moją znajomą, konkretniej konto firmowe. W sumie nie powinnam się dziwić. Wrocław - miasto spotkań :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sybisia']Na fb działa jako "alta caraya". Jest tak bezczelna, że posługuje się nickiem z dogo (skompromitowanym). W opisie podaje "wolontariusz w firmie" i "wolontariat".[/QUOTE]
A mi się wydaje,że ma inne konto na fb-na starym w zasadzie nic nie pisze-a to do niej nie podobne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='4Łapki']Poprzednia sprawa (za którą była poszukiwana) nie dotyczyła zwierząt, tylko kradzieży.[/QUOTE]

To może warto zastanowić się nad złożeniem zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa, jeżeli są faktycznie ku temu podstawy? Nie wiem jaki jest materiał dowodowy, ale spróbować nie zaszkodzi. Prędzej to poskutkuje, niż ostrzeganie się na forum - informacje tak przekazywane nie dotrą do każdego zainteresowanego, w końcu dogomania, a nawet fb, to dość zamknięte grono osób.

Link to comment
Share on other sites

Teraz chyba nigdzie, bo skasowane. Jako Alta caraya miała dużo znajomych ludzi i organizacji z dogo.

[url]https://www.facebook.com/alta.caraya/media_set?set=a.157101564461743.1073741830.100004857008310&type=3[/url]

Edited by malagos
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...