Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE PSY ODDANE Wioli&Miłosz. UWAGA!SZUKAMY OSÓB KTÓE POWIERZYŁY JEJ ZWIERZĘTA!


Recommended Posts

[quote name='Marinka']Takie wątki powstają ku przestrodze.
Wciąż znajdują się naiwni, którzy uważają, że na dogomanii są sami miłośnicy zwierząt.
Do niedawna sama tak myślałam....ale skutecznie odebrałam lekcję i teraz ufam tylko tym, których znam od dawna i nie tylko wirtualnie....i do prawdy jest to niewielka garstka ....zaledwie 5 osób...:([/QUOTE]

Hmmm czyli ten wątek nie jest po to by ukarać okrutną osobę, lecz by przestrzegać innych że takowe osoby istnieją?
Wydaje mi się że w dzisiejszych czasach to samemu sobie nie można ufać, a co dopiero obcemu. Jak ktoś chce być złudnie naiwny to będzie i nawet takie wątki nie pomogą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maron86']Hmmm czyli ten wątek nie jest po to by ukarać okrutną osobę, lecz by przestrzegać innych że takowe osoby istnieją?
Wydaje mi się że w dzisiejszych czasach to samemu sobie nie można ufać, a co dopiero obcemu. Jak ktoś chce być złudnie naiwny to będzie i nawet takie wątki nie pomogą...[/QUOTE]

Pomogą. Ja przestałam ufać i udzielać sie na dogo. Chyba , że prosi ktoś kogo znam. Powinien być taki wątek, bo jak sie logowałam na forum ponad dwa lata temu , to myślałam , że wszyscy tu kochają psy. Teraz juz taka naiwna nie jestem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania shirley']Pomogą. Ja przestałam ufać i udzielać sie na dogo. Chyba , że prosi ktoś kogo znam. Powinien być taki wątek, bo jak sie logowałam na forum ponad dwa lata temu , to myślałam , że wszyscy tu kochają psy. Teraz juz taka naiwna nie jestem.[/QUOTE]
podpisuje sie pod tym .
Sadziłam według siebie a okazuje się ,ze niestety są tutaj ludzie nieuczciwi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania shirley']Pomogą. Ja przestałam ufać i udzielać sie na dogo. Chyba , że prosi ktoś kogo znam. Powinien być taki wątek, bo jak sie logowałam na forum ponad dwa lata temu , to myślałam , że wszyscy tu kochają psy. Teraz juz taka naiwna nie jestem.[/QUOTE]

W takim razie przepraszam jeśli uraziłam.
Mnie po prostu dziwi fakt że ludzie wyciągają psa ze schronu czy złych warunków - bo jest źle, jednak już nie sprawdzają gdzie ten pies trafi 'no bo przecież będzie lepiej'. O ile przy BDT można przymrużyć lekko oko na ilość psów, czy ilość uwagi poświęconej psom, szkolenie/uczenie tego psa - to wydaje mi się że w PDT już powinno się trochę wymagać.
Wydaje mi się również że powinny być wizyty tego umieszczonego psa co jakiś czas w tym DT (nie ważne czy PDT czy BDT) nawet i zapowiedziane, przecież nie doprowadzimy psa do ładu w 1 czy 2 doby. Do tego spisana umowa i warunki na jakich taki pies ma przebywać w DT.
Jednak to jest moje zdanie i nigdy nie zajmowałam się wyciąganiem psa ze schronu i umieszczaniem go w DT. To my raczej jesteśmy DT dla psów ze schronu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maron86']W takim razie przepraszam jeśli uraziłam.
[/QUOTE]

No, coś Ty???;)
A mysle, ze taki watek może być przydatny. Nowi są na ogół naiwni. Płaciłam na Toro i Retro u Czarodziejki.mWierzyłam w raj dla staruszków. Dopiero wątek Sako otworzył mi oczy.
Nie da sie sprawdzac wszystkiego. Czasem placi sie deklaracje na psa, ktory jest na drugim koncu Polski. Bo ktos ładnie prosi, bo pies chwta za serce....I trzeba myslec o tym , ze zadeklarowane 10 czy 20 zł moze byc gwoździem do trumny dla tego psa. Bo wyjdzie ze schroniska i trafi do "hoteliku" takiej "roksowej" panienki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania75']Przeczytałam dziś watek Retrusia - nie mogę uwierzyć ..... tyle wspaniałych ludzi chciało mu pomóc i tyle złych ludzi stanęło na drodze do jego lepszego życia .... [/QUOTE]A ile osób pytało o niego i warunki w jakich przebywa...ale odpowiedź : nie interesuj się i nie powinno Cię to obchodzić jest na porządku dziennym...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maron86']Hmmm czyli ten wątek nie jest po to by ukarać okrutną osobę, lecz by przestrzegać innych że takowe osoby istnieją?
Wydaje mi się że w dzisiejszych czasach to samemu sobie nie można ufać, a co dopiero obcemu. Jak ktoś chce być złudnie naiwny to będzie i nawet takie wątki nie pomogą...[/QUOTE]

Mówisz ukarać....hmmm w tym kraju nawet mordercy dzieci chodzą bezkarni...

Szkoda słów :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Może wcale nie dla pieniędzy to robiła (w końcu prowadziła też BDT), ale dla podłechtania własnego ego. W końcu tyle osób się nią zachwycało, doceniało... Klienci pewnie rzadko to robią ;) :)[/QUOTE]

i te zmartwychwstania
nie każdy ma możliwość na takie cuda

juz ją wypuscili?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Nie zapominajcie że My wszyscy tworzymy dogo.[/QUOTE]

Tak. I tak, jak wszędzie jest to tylko społeczność internetowa. Gdzie są normalni ludzie ale trafiają się też świry. Jak w życiu.
Tylko, że wirtualnie trudno wyczaić kto jest kim. Ja się dałam nabrać w realu i nawet nie chcę się zastanawiać ile razy w necie.
W efekcie z góry "zakładam podstęp". Się ma miętkie serce to trza mieć twardą d....

Link to comment
Share on other sites

Daleko szukać nie trzeba ;)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230114-Trufelko-gdzie-jeste%C5%9B-znowu-zagin%C4%99%C5%82a[/url]!

Suczka podobno zaginęła drugi raz.... na plakatach data 10.11.2013, ogłoszenia w necie o zaginięciu dodane 15.11 , 18.11 - te najwcześniejsze. Dziewczyna i jej mąż, dogomaniacy, ona inspektor TOZ-u, piszą wszem i wobec, że sucz zaginęła 19.11., a właściwie to data zaginięcia nie jest ważna. Pytania z FB i niektóre komentarze są usuwane. Kółko wzajemnej adoracji oskarża zadających pytania, że są źli... bo zadają pytania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella']Daleko szukać nie trzeba ;)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230114-Trufelko-gdzie-jesteś-znowu-zaginęła[/URL]!

Suczka podobno zaginęła drugi raz.... na plakatach data 10.11.2013, ogłoszenia w necie o zaginięciu dodane 15.11 , 18.11 - te najwcześniejsze. Dziewczyna i jej mąż, dogomaniacy, ona inspektor TOZ-u, piszą wszem i wobec, że sucz zaginęła 19.11., a właściwie to data zaginięcia nie jest ważna. Pytania z FB i niektóre komentarze są usuwane. Kółko wzajemnej adoracji oskarża zadających pytania, że są źli... bo zadają pytania.[/QUOTE]

W ostatnio dodawanych pgłoszeniach jest tylko napisane "zaginęła kila dni temu" ....to wczorajsze ... [url]http://ktoz.eadopcje.org/zaginiony/16[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...