Jump to content
Dogomania

maleństwo na łańcuchu już bezpieczne w DS


Elza22

Recommended Posts

[quote name='yucca']Tak sobie podczytuję wątek i patrząc na to wszystko niejako z boku proponowałabym inne rozwiązanie- może zabezpieczyć pieskowi tan dziurawy kojec i postawić nową budę i zostawić tam gdzie jest? Tym bardziej, że i tak raczej stamtąd nie wyjdzie, to może dobrze by było poprawić jego życie na miejscu. Czy rodzina karmi pieska? Albo któryś z sąsiadów?[/QUOTE]


no, moze moznaby podrzucic tej sasiadce karme dla niego, jesli go karmi?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gluchypies']Ciekawe, co u malucha... Pogoda dalej taka średnia... Oby ta sąsiadka choć trochę mu pomagała :([/QUOTE]


nie wiadomo co u niego, bo elza sie juz nie pojawia . . . . . .
wie ktoras cioteczka gdzie psiak przebywa? czy elza nikomu slowa o tym nie pisnela?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Chłopak wczoraj wyruszył w podróż do nowego domu:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:. Dzwoniła właśnie do mnie sąsiadka udało się malucha zabrać w legalny sposób dziecko dostało grę a Pani pieska na to bym nie wpadła;-) Chłopaczek zwiedził wszystkie kąty zaprzyjaźnił się z kotkiem. Załatwia się tylko na spacerku z czym przyzna mnie zaskoczył bo byłam pewna ,że będą z tym problemy po tak długim czasie spędzonym na łańcuchu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elza22']Chłopak wczoraj wyruszył w podróż do nowego domu:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:. Dzwoniła właśnie do mnie sąsiadka udało się malucha zabrać w legalny sposób dziecko dostało grę a Pani pieska na to bym nie wpadła;-) Chłopaczek zwiedził wszystkie kąty zaprzyjaźnił się z kotkiem. Załatwia się tylko na spacerku z czym przyzna mnie zaskoczył bo byłam pewna ,że będą z tym problemy po tak długim czasie spędzonym na łańcuchu.[/QUOTE]

Świetna wiadomość. Tylko nie rozumiem która pani dostała pieska?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Ale jakiej transakcji wymiennej?Oddali pieska z łańcucha i dostali kolejnego ?:crazyeye:[/QUOTE]

Nie no może chodzi o to, że dziecko dostało grę (dziecko osób, u których był piesek na łańcuchu), a pani dostała pieska (zabierająca go z łańcucha).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Nie no może chodzi o to, że dziecko dostało grę (dziecko osób, u których był piesek na łańcuchu), a pani dostała pieska (zabierająca go z łańcucha).[/QUOTE]Ja też tak zrozumiałam tę transakcję.
Pani to jest [B]nowa[/B] pani psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Już wszystko wyjaśniam. Pieska adoptowała siostra sąsiadki Pani Ania mieszka gdzieś nad morzem miejscowość wyleciała mi z głowy.Chłopak dostał na imię Aronek moim zdaniem średnio do niego pasuje. Aronek mieszka w bloku na spacerki wychodzi zaopatrzony w dwie smycze ponieważ Pani bardzo boi się że ucieknie. Maluch był dzisiaj u weta który ocenił jego wiek innaczej niż podawali właściciele ok. 13lat ale na szczęście jest w miarę dobrej kondycji.Pani Ania mówiła że Aronek zachowuje się tak jak by zawsze tam mieszkał i spał na kanapie;-) A teraz o całej akcji odebrania psa Pani Ania spotkała syna tych ludzi u których był pies na spokojnie z nim porozmawiała poźniej z jego rodzicami doszli do porozumienia do tej pory nie wiem jak to możliwe widocznie ta kobieta ma dar to trudnych ludzi.Pojechała do sklepu kupiła grę jaką chciał chłopczyk i się wymieniła na psa;-) Ironia losu tyle mnie to wszystko nerwów kosztowało i całą masę problemów a wystarczyło kupić gre...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']bardzo fajnie, ale 13 lat to juz starszawy chlopak, na zdjeciach wygladal duzo mlodziej.Tym bardziej dobrze, ze trafil w koncu do normalnego domu.
[B]Obawiam sie tylko, zeby na jego miejsce nie trafil kolejny psiak.[/B][/QUOTE]
ja też się bardzo cieszę i to samo sobie pomyślała, że inny psiak i tak zawiśnie na łańcuchu;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elza22']Już wszystko wyjaśniam. Pieska adoptowała siostra sąsiadki Pani Ania mieszka gdzieś nad morzem miejscowość wyleciała mi z głowy.Chłopak dostał na imię Aronek moim zdaniem średnio do niego pasuje. Aronek mieszka w bloku na spacerki wychodzi zaopatrzony w dwie smycze ponieważ Pani bardzo boi się że ucieknie. Maluch był dzisiaj u weta który ocenił jego wiek innaczej niż podawali właściciele ok. 13lat ale na szczęście jest w miarę dobrej kondycji.Pani Ania mówiła że Aronek zachowuje się tak jak by zawsze tam mieszkał i spał na kanapie;-) A teraz o całej akcji odebrania psa Pani Ania spotkała syna tych ludzi u których był pies na spokojnie z nim porozmawiała poźniej z jego rodzicami doszli do porozumienia do tej pory nie wiem jak to możliwe widocznie ta kobieta ma dar to trudnych ludzi.Pojechała do sklepu kupiła grę jaką chciał chłopczyk i się wymieniła na psa;-) Ironia losu tyle mnie to wszystko nerwów kosztowało i całą masę problemów a wystarczyło kupić gre...[/QUOTE]


aaaaaaaaaaaaaaa teraz to i ja rozumiem - powodzenia psiaku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...