Jump to content
Dogomania

maleństwo na łańcuchu już bezpieczne w DS


Elza22

Recommended Posts

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='irysek']pół roku już trwa zabieranie psiaka z łańcucha. albo ja ślepa albo wcięło fotki...

(szukam celu na bazarek dlatego zajrzałam)[/QUOTE]

nowe fotki są na stronie 18, posty 438, 439 jest dużo postów i wszystko się miesza;)

trwa to długo bo na początku praktycznie nikogo nie było na wątku, a Elza miała przeprowadzkę, nie miał kto rozsyłać itp.
wątek ożył w grudniu dzięki rozsyłaniu do wielu, wielu osób, niektóre pojawiły się tu i pomagają jak mogą, doradzają, angażują się
pomoc jak najbardziej potrzebna

Elza próbuje wyciągnąć pieska z łańcucha, czekamy cały czas na pozytywny efekt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']pół roku już trwa zabieranie psiaka z łańcucha. albo ja ślepa albo wcięło fotki...

(szukam celu na bazarek dlatego zajrzałam)[/QUOTE]


Ciocia, poki nie bedzie w hotelu to mysle, ze nie ma sensu na niego bazarkowac.. juz sporo dejkaracji jest,a sa psiaki bardziej potrzebujace.

Link to comment
Share on other sites

moj bazarek z piernikami juz sie skonczyl - 50% mialo byc na olkuskie psy ale chyba jednak bedzie na Vigo ktory siedzi w hoteliku a ma tylko 55zl stalych deklaracji . . bo do mordowni w Malopolsce juz wiekszosc z nas nie ma wstepu, nie ma jak pomóc psom-ja mam zamiar tam pojechać i zacząć dzialać ale wtedy sie zrobi kolejny bazarek . . .
drugie 50% jest na tego psa - czy tak ma być? a moze któras z Was chce, zeby pieniazki zostaly przeznaczone na innego psiaka bardziej w potrzebie?

Link to comment
Share on other sites

Też mi się wydaje, że będzie dobrze jak LIlu ustali termin do kiedy trzyma jeszcze zarezerwowane miejsce dla psa.

U końcu Lilu też ma swoje wydatki i na to miejsce moglaby jakiegoś psiaka przyjąć i mieć z tego dochód.
A z naszych dobrych chęci rachunków nie zapłaci. Musimy być poważni i nie przeciągać struny.

W lewo albo w prawo, jeśli w najbliższym czasie Elzie nie uda się wyciągnąć psa, no to ... nie wiem co będzie, wątek pewnie opustoszeje i cała zbiorowa praca żeby coś zdziałać na marne

nie można tego przeciągać w nieskończoność
co to w ogóle są za dziwni ludzie, niby nie chcą tego psa a go nie oddadzą żeby mu się lepiej żyło

Elza napisz proszę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...