Jump to content
Dogomania

Gdzie można kupić rzeczy dla yorków?


kaorii

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja nie dokonałam pełnej aktywacij konta i nie mogę wziąść udziału w aukcij :( :-? ale napisałam do niego maila i czekam na odpowiedź. Jak się nie uda to najwyżej kupię na konto brata :fadein: <ale wolałabym na swoje>. A i jeszcze jedno Adiraja może wiesz czy można sobie też wybrać wielkość kokardki?

Link to comment
Share on other sites

Niestety aukcja się już zakończyła a ja nie kupiłam (zalicytowałam) tych kokardek :-? :( . Napisałam wczoraj do sprzedającego maila z zapytaniem czy nie mogłabym wziąś udziału w aukcij mimo że nie mam pełnej aktywacij konta i że oczywiścia zapłaciłabym przelewem, ale odpowiedzi nie uzyskałam :( :-? . Myślałam żeby kupić na konto brata 8), ale go nie było a ja nie znam hasła, a zanim wrócił aukcia dobiegła końca :evil:

Kurde a już myślałam że uda mi się zdobyć takie malutkie kokardki żeby zrobić Mikusiowi 2 różki na główce :lol: , jak mają maltańczyki za granicą :D, no ale trudno :roll:

pozdrawiam :D

i czekam Adirajo ma fotki Twojego Yorczka w nowych kokardkach :D

Link to comment
Share on other sites

Himeczko

Wydaje mi się , że to nie jest jednorazowa aukcja.Zainteresowanie było duże...

Często odwiedzam Allegro i jak tylko wypatrzę te kokardki , to dam Ci znać na priva :)

PS.Popatrz w sklepach z akcesoriami do włosów , może znajdziesz malutkie froteczki z kwiatuszkami czy innymi ozdóbkami dla dziewczynek - idealnie by pasowały do zrobienia takich dwóch kucyków.Kupuję takie dla Viki i jestem z nich bardzo zadowolona :)

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się , że to nie jest jednorazowa aukcja.Zainteresowanie było duże...

Często odwiedzam Allegro i jak tylko wypatrzę te kokardki , to dam Ci znać na priva :)

Byłoby super :D

PS.Popatrz w sklepach z akcesoriami do włosów , może znajdziesz malutkie froteczki z kwiatuszkami czy innymi ozdóbkami dla dziewczynek - idealnie by pasowały do zrobienia takich dwóch kucyków.Kupuję takie dla Viki i jestem z nich bardzo zadowolona :)

Ja również co jakiś czas chodzę po takich sklepach (z akcesoriami do włosów) i szukam czegoś co by nadawało się do zrobienia "fryzurki". Miki ma już pełno takich ozdóbek jak kolorowe froteczki, różyczki, kwiatuszki, itp., ale brakuje mu kokardek 8) , których niestety ale jeszcze w takich sklepach nie znalazłam :( . U mnie w mieście można kupić kokardki tylko w jednym zoologicznym, i są one jednego normalnego rozmiaru. A ja poszukuje takich malutkich, najlepiej czarnych. Coś takiego jak mają TE śliczne maltańczki :angel: (te 3 co mają po dwie kokardki na główce :D )

Może wiecie gdzie można takie kupić :D ?

Link to comment
Share on other sites

hehe :D

Po napisaniu tego wcześniejszego posta, sprawdzam pocztę, patrzę a tam odpowiedz :lol: :D

I Adirajo miałaś rację ta aukcia nie była jednorazowa, jutro, a najpóźniej w niedzielę będzie wystawiona nowa :D

Mam nadzieję że mi ten numer do aktywowania konta zdąży przyjść :lol: .

Link to comment
Share on other sites

A' propos kokardek z allegro, to ja też "w tym siedzę" to taki rodzinny "interes" :lol:.Moja suczka-Kika je nosi, są świetne, nie niszczą się, ładne są i długo się trzymają :lol: .W koncu domowej roboty :D .Mój tatko je wystawia na allegro, moja mamcia z anielską cierpliwością robi, a ja???A ja "zakładam" Kice i prezentuje ją rodzince, oraz wykonuję jej zdjątka :wink: .Jeśli chodzi o aukcję, to jestem totalnie ciemna i nie pytajcie mnie o nic, bo się nie znam i nie wiem jak to działa.To co moge wam powiedzieć to jak wyglądają, ewntualnie jakie są i za waszym pośrednictwem o coś popytać, albo poprosić mamcię, żeby zrobiła takie kolorki i takie wielkości, ale to niepewnie.A tutaj na forum jestem, bo mam coś w rodzaju nieuleczalnej chorby, która powoduje miłość do psów, a w szczególności Yorkow, a co za tym idzie rozmowy z ludzmi, ktorzy cierpia na te sama chorobe :D :D

P.S Pod koniec postu popsula mi sie klawiatura, z tad te bledy.

Link to comment
Share on other sites

Wiatm, ja również używam kokardek domowej roboty, tyle że nie z aukcji, kupuję kolorową tasiemkę, do tego frotkę i sama robię różne ozdóbki. Ale muszę przyznać, że zakładam jej suni tylko na wyjątkowe okazje, bo wszystko szybklo ląduję w jej pycholku, a taka wymemłana kokardka do nieczego sie już nie nadaje. :)

Link to comment
Share on other sites

Wiatm, ja również używam kokardek domowej roboty, tyle że nie z aukcji, kupuję kolorową tasiemkę, do tego frotkę i sama robię różne ozdóbki

Skorzystałam z Twojego pomysłu :wink: (chociaż już dawno o tym myślałam :fadein: ) i spróbowałam sama zrobić kokardke :D .

A oto efekty:

_244514_n.jpg

i jak wam się podoba :roll: :wink:

Ale kokardki z allegro i tak kupuję 8)

Link to comment
Share on other sites

Himeczko gratuluję. Kokardka jest śliczna a piesio wygląda w niej przeuroczo :D

Chyba wybiorę się do pasmanterii i też kupię tasiemki :) Tylko ciekawe, co mi z tego wyjdzie :lol:

No ale ... potrzeba matką wynalazku :wink:

Pozdrawiam

Gośka

Link to comment
Share on other sites

Odebrałam już swoje kokardki z Allegro i muszę powiedzieć , że są piękne i bardzo estetycznie wykonane :) Szczerze - dużo ładniejsze niż te , które dotąd widziałam.Wszystkie na froteczkach , kolorki idealnie dobrane :)

Jedyny problem to , to że są nieco za duże... ale to moja wina - mogłam poprosić o zrobienie mniejszych. Cóż - poczekają aż Vikcia podrośnie i będą ładnie wyglądać na jej makówce... :wink: :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Hej :hand: Trochę odświeżę ten kokardkowy temat temat :gent: :lol:

Chciałam Wam pokazać kilka fotek Mikiego w kokardkach... i nie tylko :D

P7260184pom.jpg

_280475_n.jpg

W kwiatuszku :wink:

P6190074pom.jpg

A tu w kucykach :D

P7250218pom.jpg

Te pierwsze dwie kokardki to jedne z moich ulubionych, które zrobiłam sama :fadein:

a ta jest chyba moją ulubioną :D

Ola poznajesz?? :wink:

P7250210pom.jpg

pozdrawiam :D

Link to comment
Share on other sites

Ola poznajesz?? :wink:

Ależ oczywiście, że poznaję! :D Mikuś jest uroczym przedstawicielem swej rasy :) Bardzo mi się podoba!Podoba mi się również kokardka z pierwszej fotki (oglądałam już tę ozdóbkę wykonaną przez Ciebie na fotkach związanych z Akcją Pomocy! :) ) :D

A skoro Himka zaprezentowała nam śliczne kokardki Mikusia(i jego samego :D ), to i ja gorsza nie będę :lol: :wink: ...

_305460_n.jpg

_305462_n.jpg

Dwie kitki :wink:

_305466_n.jpg

_305471_n.jpg

_305472_n.jpg

_305478_n.jpg

_305496_n.jpg

:D :D :D

Amix wspominała na forum o tym, że w Szczecinie otworzony został salon (?) York Centrum, czy któraś z Was orientuje się gdzie szczecinskie YC się znajduje?Bardzo, bardzo zależy mi na dotarciu do tego salonu (Czas na przycięcie uszu Kiki i być może na nową fryzurkę, czy chociażby podstrzyżyny,a w Szczecinie bedę kolejne trzy tygodnie), pisałam do Amix na pw, ale niestety nie otrzymałam odpowiedzi :-? :( Może Wy pomożecie?? :) Jeśli żadna z Was o salonie w Szczecinie nie słyszała bedziemy wytęrzać wzrok :wink: :)

Link to comment
Share on other sites

Ola niestety ale niewidzę Twoich fot :( , próbowałam nawet skopiować adres do paska ale też nie ma :(

A tak chciałabym je zobaczyć :fadein:

Póki co ja wkleję jeszcze jedno zdjęcie (dzisiejsze :D ).

Oto moja "dziewczynka" :wink:

P8010215pom.jpg

:D

Link to comment
Share on other sites

Himka,

Urocze zdjatka Mikiego. W bialej siersci, blekit kokardek wyglada bardzo slodko :-) A w szegolnosci wtedy, gdy kokardki sa dwie :-)

Bardzo ladne zdjecia i sliczny pies :-)

Nie zaniedbuj nas, tylko wstawiaj fotki i opowiesci o swoim "bialasku" :D

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...