Jump to content
Dogomania

Maksio zostaje u Hałabajówki.


Olena84

Recommended Posts

ekchem....trzy sprawy mam:

1. superaśne zdjecia..a Maksio z tą minką (zdjecie z miską w tle) mnei rozwalił i leże..no świetne ujecie..a na sotatnim tylko okiem łypie hihi..super ze do psów choc fajny...i Hałabajówki...

2. :crazyeye: Olenko tak czytam Twoje posty z ostatniego czasu na tym watku i MOIM bazarkowym i nie poznaję cioteczki....jestem zachwycona przemianą - wreszcie sie oddziczyłas..:diabloti:

to teraz kolej na MAksia - dawaj Maksiu, Olenie sie udało to Ty tez potrafisz ...:loveu::eviltong:

3. Kochana a z tym podziekowaniami za bazar to sie teraz nie wysilaj..wpadne do Twojego miasta next year to mi kawe postawisz --a wybieram sie wybieram...jak śniegi stopnieją.....

Link to comment
Share on other sites

Sprawa jest prosta - jeśli jest jeden wujek na 300 ciotek, to sie robi co moze żeby go przeciagnąć na swoja stronę mocy :diabloti:, nie wiem jak Ty ale ja z Maćkiem wczoraj wymieniłąm sie postami na pw - i co Ty na to???
Zapraszam na kawkę, choć z tego co pamietam my obie nie pijące;)
I w ogóle kto w Warszawie będzie zapraszam!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem kto to wymyślił, że Maks jest dzikusem :eviltong:...Ja na zdjęciach widzę słodkiego i skorego do zabawy malucha .A że ma może zdecydowany charakter.....:roll: ...no takie czasy...trzeba być przebojowym :cool3:;) aby inni nie "wylizali michy " .

Śliczne foty i kochany Maksio :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']Nie wiem kto to wymyślił, że Maks jest dzikusem :eviltong:...Ja na zdjęciach widzę słodkiego i skorego do zabawy malucha .A że ma może zdecydowany charakter.....:roll: ...no takie czasy...trzeba być przebojowym :cool3:;) aby inni nie "wylizali michy " .

Śliczne foty i kochany Maksio :loveu:[/QUOTE]Ja też tak uważam, to nie dzikus tylko młody, skory do zabawy łobuz.A że ma zdecydowany charakter i chce mieć swojego człowieka a na innych warczy to trudno, tak też bywa zwłaszcza u psów po przejściach.
Nie ma co straszyć dzikością Maksia, potrzebny dom z cierpliwymi ludźmi, z ogrodem i najlepiej psim towarzystwem.
Wiem, że to marzenia a po to tu jesteśmy, żeby i takie marzenie mogło się spełnić.
A na rozwiązanie bieżących problemów Maksia deklaruje 30zł miesięcznie i oby jak najkrócej były potrzebne, nie ze względu na moje finanse tylko ze względu na Maksia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Mam nadzieję że widać na fotkach że Maksio ma się dobrze u mnie. Pogoda nie sprzyja ładnym fotkom bo pochmurno i mroczno ale udało mi się zrobić kilka jak się bawił ze swoimi dziewczynami :)[/QUOTE]

Na fotkach widać, że szczęściara z Ciebie :eviltong: , bo masz kapitalne stadko rozbrykanych ogonów :loveu:.
Wszystkie zadbane,radosne i mają koncertowo w "poważaniu ;) " nasze ludzkie problemy :lol:.
W ogóle nie widać po nich, że są jeszcze na wydaniu :cool3: czyli brzydko mówiąc bezpańskie...bo serce od Ciebie dostały na pewno - pokazują to minkami:loveu: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Dwa dni nie miałam dostępu do internetu - czułam się jak na odwyku (do Maćka - już wiesz od czego jestem uzależniona :placz:)[/QUOTE]
Nie tylko Ty:(

[quote name='Olena84']minęło 20 minut i nikt sie nie zachwycił jeszcze?????[/QUOTE]
Spóźnione:
Ło matulu miłaa! Łojojoj! Łojajaaa!

[quote name='zozola77']2. :crazyeye: Olenko tak czytam Twoje posty z ostatniego czasu na tym watku i MOIM bazarkowym i nie poznaję cioteczki....jestem zachwycona przemianą - wreszcie sie oddziczyłas..:diabloti:[/QUOTE]
:roflt:

[quote name='Olena84']I w ogóle kto w Warszawie będzie zapraszam!!![/QUOTE]
Rok temu, latem, byłem kilka razy to nie zapraszałaś:obrazic:

[quote name='Hałabajówka']Mam nadzieję że widać na fotkach że Maksio ma się dobrze u mnie. Pogoda nie sprzyja ładnym fotkom bo pochmurno i mroczno ale udało mi się zrobić kilka jak się bawił ze swoimi dziewczynami :)[/QUOTE]
Świetne foty:)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi miło za takie słowa w moją stronę. Ta mała to Czikitka w marcu minie dwa lata jak koleżanka znalazła ją w lesie późnym wieczorem... strasznie się wszystkiego bała i na dodatek była w ciąży ale w początkowym stadium więc sterylka aborcyjna przebiegła bez komplikacji...ale nikt nigdy po nią nie zadzwonił... :roll: i ooooo a taka miła, mała, rozbrykana, kompaktowa suczka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolantina']
A na rozwiązanie bieżących problemów Maksia deklaruje 30zł miesięcznie i oby jak najkrócej były potrzebne, nie ze względu na moje finanse tylko ze względu na Maksia.[/QUOTE]

:placz:, bardzo dziękuje kochani, niedługo zostane bez deklaracji :evil_lol:, ale spokojnie Szarik dba bym mogła sie jeszcze pozadłużać :roll:

[quote name='Maciek777']
Rok temu, latem, byłem kilka razy to nie zapraszałaś:obrazic:[/QUOTE]

Chyba sie jeszcze nie znaliśmy;)

[quote name='Hałabajówka']Bardzo mi miło za takie słowa w moją stronę. [/QUOTE]

Wiem o co chodzi;), nikt do Ciebie nie ma żadnych zastrzeżeń!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Sprawa jest prosta - jeśli jest jeden wujek na 300 ciotek, to sie robi co moze żeby go przeciagnąć na swoja stronę mocy :diabloti:, nie wiem jak Ty ale ja z Maćkiem wczoraj wymieniłąm sie postami na pw - i co Ty na to???
Zapraszam na kawkę, choć z tego co pamietam my obie nie pijące;)
I w ogóle kto w Warszawie będzie zapraszam!!![/QUOTE]

no jak tak juz dobitnie pytasz co ja na to to Ci powiem, ze NIC - bo ja sie niebawem do Psanatorium wybieram o!!:diabloti:

to oczywiscie zarcik.. - dałby mi mój TZ ;) tak, ze mozesz go przeciągac na swoją strone i te no ..listy dogomaniackie wymieniac..ja nie jestem zainteresowana..a głupio pogadac czasem lubie ..to fakt..zreszta MAciek sam zaczał na moim bazarku..nie wiem czy pamietasz ..;)

owszem obie kawy nie pijace..ale to sei co innego napijemy..cos sie wybierze...:popcorn:

a wracajac do Maksa....czy była jakas próba, żeby ktos obcy wszedł do niego czy tez krecił sie koło niego jak Ciebie HAłabajówka nie było w poblizu?? bo jakby nie miał kogo bronic to moze inaczej by sie zachowywał..chyba ze było tu juz o tym cos pisane i przeoczyłam albo nei pamietam..to sorry

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Wiem że nie masz zastrzeżeń ale i tak czuję się średnio z tym że tak wolno to idzie.

Wchodzą do niego inny sami z początku uciekał a teraz szczeka i podbiega, potem się cofa i znowu podbiega.[/QUOTE]

Czyli też jest postęp, hmm, a może powinnaś go olać na jakis tydzień?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Czyli też jest postęp, hmm, a może powinnaś go olać na jakis tydzień?[/QUOTE]

moze to jest jakas mysl....warto rozwazyc...sprobowac... ?? ajak podbiega to tylko ze szczekaniem? czy próbuje złapac/??


moZna bez kawy mozna..jestem tego ŻYWYM przykładem..i Olena tez...ale fakt..chyba mało takich osób co jej nie piją..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Chyba sie jeszcze nie znaliśmy;)
[/QUOTE]
Musiał bym przeryć wszystkie watki, ale w kazdym razie do Romka trafiłem trochę później:roll:

[quote name='zozola77']no jak tak juz dobitnie pytasz co ja na to to Ci powiem, ze NIC - bo ja sie niebawem do Psanatorium wybieram o!!:diabloti:[/QUOTE]
Tu mnie trochę w pierwszej chwili przytkało:D

[quote name='zozola77']to oczywiscie zarcik.. - dałby mi mój TZ ;) tak, ze mozesz go przeciągac na swoją strone i te no ..listy dogomaniackie wymieniac..[/QUOTE]
Tam się psy odwiedza, a nie zdradza TZów!:evil_lol:

[quote name='zozola77'][B]ja nie jestem zainteresowana[/B]..a głupio pogadac czasem lubie ..to fakt..[/QUOTE]
Halo! Ja też to czytam!:crazyeye:

[quote name='zozola77']zreszta MAciek sam zaczał na moim bazarku..nie wiem czy pamietasz ..;)
[/QUOTE]
Ja?:crazyeye: Zastanawiałem się tylko nad szopka z piernika:roll:

[quote name='Hałabajówka']Wiem że nie masz zastrzeżeń ale i tak czuję się średnio z tym że tak wolno to idzie. [/QUOTE]
Zawsze idzie wolno, czyli normalnie:)

[quote name='zozola77']moZna bez kawy mozna..jestem tego ŻYWYM przykładem..i Olena tez...ale fakt..chyba mało takich osób co jej nie piją..[/QUOTE]
Ja kawę to od święta. Za to od ponad roku jestem na Bodymax'ie i sobie nie wyobrażam odstawić:D:roll: No chyba, że do pracy nie będę musiał chodzić i będę zawsze wyspany;)

[quote name='Olena84']Czyli też jest postęp, hmm, a może powinnaś go olać na jakis tydzień?[/QUOTE]
Właśnie. I w Twoje miejsce niech przychodzi ktoś inny. Ktoś odważny;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...