Jump to content
Dogomania

Przygotowujemy się do wystaw - potrzebne rady :)


Marta !!!

Recommended Posts

:P o bokserach sie nie wypowiadam ale o obrozce Ugo moge :wink:

zaloze sie ze ta obroza jest z hurtowni Ewenement... a co za tym idzie bedzie mozliwe ze dostaniesz ja na jakiejs wystawie na stoisku Boscha

takie same w roznych kolorach tyle ze nie skorzane ale z wlokna tj z takiego jakby grubszego sznurka mozna kupic za grosze w Czechach na wystawach...moja znajoma kupila swojemu psu i w przeliczeniu na zlotowki kosztowala ona jakies 7-8 pln

A & malamuty..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marto-jeszcze nic nie ma, ale sie pojawi :) Bydgoszcz jest dopiero na poczatku maja :) Obsade bede znala wczesniej :)

Konto i adres masz w ktoryms z linkow ktore podalam.

Taka wlasnie obroze ma Coris na wystepy na ringu :D Tylko ze moja nie jest "zaciskowa" (nie mozna jej przeciagnac jak lancuszek), poniewaz byla robiona na zamowienie i gosc nie wzial pod uwage, ze wlasnie taka bym chciala (nie ma odpowiednich kolek po obu koncach)-miala byc jak pejcz, z metalowa linka w srodku i tyle, moja wina, ze nie dopowiedzialam :-?

Uwazam je za bardzo dobre, bo sa wytrzymale (nia ma jak dobrze wykonczona skora-nie do zerwania)a przy okazji nie wzynaja sie w gardlo i bardzo dobrze wygladaja na psie :)

Link to comment
Share on other sites

Hehehe-wstawilysmy to samo :D

Mam inne, na tym widac calosc (to Poznan i przy okazji kawalek mojego stroju roboczego na wystawy) CoriszPiotrusiowegoDomu.JPG

Calosc sie zlewa z psem i tak powinno byc-im mniej widoczna ringowka, tym lepiej :) Dodam tylko, ze fotka pochodzi ze strony hodowli SADANIRA i jest jej wlasnoscia.

Link to comment
Share on other sites

Mrowko-faktycznie, nie wyciera siersci, nie brudzi.Ja swoja zamowilam od jednego goscia, ktory pracowal w Dingo i robil na zamowienia takie rzeczy.Niestety nie mam z nim obecnie kontaktu (robil ja, zanim Coris zaczal wystawy i pozniej mi gosc doslownie przepadl) :( Ale wiem, ze mozna je dostac na duzych wystawach (byly na bank we Wroclawiu w tamtym roku).

Link to comment
Share on other sites

Oo widze jakas nowe zdjecie ;) Kasiu powklejaj jakies zdjecia Corisa bo juz dawno nie widzielismy go tutaj :( Dziekuje za odpowiedz. Poszukam na wystawie w Katowicach(wybieram sie popatrzec na bokserki i z tego co wiem nikt z naszych bokseromaniakow sie nie wybiera :( ) ahh jak ja bym chciala zeby Mejk mial taka budowe.. :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Ten twój komplecik anastazjo jest super !!!! Pasowałby nam idealnie.. ;)

Ale będe zadowolona jak chociaz obrózkę dostanę.. Popatrzę po sklepach u nas ale obawiam sie,ze raczej nie dostanę czegos takiego.. :(

No a na wystawie żadnej przed Bydgoszczą nie będę więc.. :(

A moze by tak napisać do Ewenementu (jesli tu nic nie znajdę)? Myslicie,ze to jest jakieś rozwiązanie?

Link to comment
Share on other sites

Mrowko :D Mysle, ze Mejk wyrosnie na pieknego pieska :D W katowicach tez chyba byly!

Marto :D Komplecik bardzo wygodny i szybki do wyczyszczenia :D Tylko latem przesiadamy sie na inny wystroj :lol:

Napisac do Ewenementu nie zaszkodzi-a noz wiedelc beda mieli...? A czy nie bedzie czegos takiego w Karusku?

Link to comment
Share on other sites

Marta mozesz napisac i zapytac o ta obroze. Nic nie stracisz a mozesz zyskac ;) No jak sie czegos dowiesz to napisz... U mnie w sklepach nigdzie nie ma bo juz sie rozgladalam za nia. Wiec pozostala mi wystawa albo jak bedzie mozna kupic w Ewenemencie to tam ;)

Link to comment
Share on other sites

Ani w karusku ani w molosach nie znalazlam :( Wiec musze poczekac.. A w jakich cenach mozna dostac taka obroze??

Kasiu dziekuje za twoje mysli hehe ;) Ahh marzy mi sie zeby mial taka klate i taka ladna figurke :D Z Mejka jak narazie chucherko czasami sie zastanawiam czy on w rodzinie mial charta :lol: Jest taki chudy ze wyglada jak bym godzila a on 3 razy jedzonko dostaje :-?

Link to comment
Share on other sites

Własnie miałam iść przejrzeć te stronki ale mnie uprzedziłas mrówko.. Szkoda,ze tam ich nie ma.. Zostaje mi rozejrzeć się po naszych sklepach zoologicznych-a nóz będą mieli.. Ciekawa jestem tylko jak to cenowo wyjdzie.. :( Bo obawiam sie,że to mozę być droga przyjemność.. :(

No nic.. Nie będę marudzić na zapas.. Najpierw się rozejrzę.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ale się napisałyście dziewczyny :D

Ja psiakowi muszę gdzieś wyszukać ładną obróżkę-taką jak ma Grafcio-podwójną.

Mieliśmy już takie cudo,ale nam podczas remontu mieszkani gwizdnęli robotnicy :evilbat: (po cholerę-nie wiem).

W pojedyńczej Picasso wygląda śmiesznie-trochę szyja mu urosła :evilbat: ,więc trzeba poprobować czegoś mocniejszego.

Mamy już łańcuch jak na krowe :wink: -bardzo nam pomóg na warszawskiej wystawie w ujarzmieniu bestii :wink: -chciałabym teraz coś ładnego :lol: :lol:

A za smyczą zaraz będę buszowała w necie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Ja odnosnie PKS i podrozy z psami. Dwa lata, wlasnie tak podrozowalam ze swoim psem. Jechalam z malego miasteczka polozonego niedaleko Kielc, az do Lodzi. :wink: Pies spedzil cala droge na siedzeniu, kierowca poprosil jedynie o zaswiadczenie szczepienia na wscieklizne (ktorego nota bene nie mialam 8) )

Link to comment
Share on other sites

Sylwio obróżka Grafiska jest trzy-rzedowa.. ;)

Moim zdaniem fajnie pasuje boksiom-a takiemu dorosłemu i mocnemu jak twój to juz wogóle (Graf czasem wydaje mi się do niej nieco za drobny)

Ja natomiast zaczynam szukać takiej jak ma Anastazja dla Corisa na wystawy.. Ugolino ma taką na zdjęciu..

Tak sie tym wszystkim przejęłam,ze śniły mi sie dziś w nocy jej poszukiwania.. Dacie wiarę? ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak sie tym wszystkim przejęłam,ze śniły mi sie dziś w nocy jej poszukiwania.. Dacie wiarę? ;)

Marta :o :o :lol: heehe i co znalazlas??

Taka obroze jak ma Grafcio to tez szukalam i nie moglam znalesc, chcialabym tez taka na zapienie skorzane ale wszedzie tylko byly kolczatki takie :( A Grafciowi ladnie jest w niej nie jest wcale za drobny ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiedzialam ze to on... Juz od razu cala rodzinke poinformowalam :D hehe i mowili ze to napewno nie on ze skad ja moge wiedziec.. ale ja wiedzialam swoje ;) Grafcio sliczny!!!!! :iloveyou: To bylo przed twoim domkiem nie?? Ah Wysciskaj go mocno!!

PS.Sa powtorki z faktow?? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Wracam do sprawy obroży.. Obiecałam napisać jak dowiem się czegoś nowego.. Tak więc.. Rozmawiałam dziś z pewnym panem prowadzacym sklep zoologiczny... Kupowałam karmę i przy okazji spytałam czy spotkał się z takimi własnie obrozami.. Powiedział,ze oczywiście,ze TAK. Ponoć mają je w hurtowni.. Mam nadzieję,ze dobrze się zrozumieliśmy i że to będzie faktycznei to o co mi chodzi.. Koszt ok 30 zł.

Mam sie odezwac za jakis czas czy już są.. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...