Jump to content
Dogomania

Lunowa galeria psiego żywiołaka


Ludi

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy ;)
Wszystko się ładnie zrasta ;u; Szwy rozpuszczalne puszczają, ale ma też jeden zwykły, który niestety trzeba będzie wyciągnąć. Grunt, że energia wróciła i nic już nie boli :loveu:
Powoli, ale postępy są. Zabieram na spacer smakołyki, trzymam w prawej dłoni, a w lewej smycz. Ładnie reaguje na komendę "noga" i nawet sama z siebie chodzi tak, jak powinno to wyglądać ;) Ale niestety długość skupienia zależy od "dnia" - raz cały spacer pięknie idzie koło mnie i nawet nie szarpnie, a czasami muszę ją "ustawiać" dziesiątki razy, bo wszystko jest ciekawsze i fajniejsze...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dziękujemy za wszystkie Wasze wizyty :3
Trochę teraz przeżywamy trudny czas jako stado, mianowicie, zaczął się rok akademicki, co oznacza, że Luna zostaje codziennie w domu sama, w miejsce mojej wcześniejszej nieprzerwanej atencji. Radzi obie ślicznie, a w zamian za to staram się poświęcić jej więcej uwagi będąc już w domu. W dodatku, wiadomo - początek roku to zwykle nerwówka (każdy kto miał do czynienia z USOSem i uczelnianą administracją dobrze wie) i pies też wyłapuje emocje. Mam nadzieję, że szybko się w tym wszyscy ogarniemy.

Zdjęcia jeszcze z początku września, postaram się zrobić nowe w jesiennej scenerii.

[IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00453/vmfnjv7bitbm.jpg[/IMG]

[IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00453/12crjp8r1t6z.jpg[/IMG]

Ja widać, wchodzenie do wody jednak zostało uznane za fajne...

[IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00453/u6znqcdbnmnc.jpg[/IMG]

... jak i wchodzenie gdzie się tylko da.

[IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00453/0vcpevuj14qr.jpg[/IMG]

I z największym patyczkiem na świecie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludi']Dzięki ;) O tak, czym większy badyl tym większa duma z niesienia go.

Phase, też co semestr, to dwa dni czatowania? :D A jaki kierunek/uczelnia, jeśli można?[/QUOTE]

UWM, Administracja. :)
W sobotę jeszcze zapisy na WF miałam, swoje nerwy ćwiczyłam. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

phase, z opóźnieniem dziękujemy bardzo za życzenia i chociaż już po świętach, również życzymy wszystkiego dobrego :)
TySka, dzięki za odwiedziny i komplementy! Najzupełniej się zgadzam - wyrosła na ślicznego psiaka, chociaż jeszcze zdarzają jej się momenty szczenięcej niezdary ;)

Link to comment
Share on other sites

Ach, trochę się dzieje - mnie na dobre pożarły studia (niby mi mówili, że to wymagający kierunek, ale i tak doba mi się skurczyła o jakieś 25 godzin), a Luna niemal nabawiła się brata. Mianowicie, w trakcie spacerku podbiegł do nas przeogromny, niezdarny czarny szczeniak (maksymalnie z trzy miesiące, sądząc po proporcjach i ruchach, ale urośnie najpewniej przynajmniej do rozmiarów labka). Wyglądało, jakby był z dwójką gości z rowerami - kucam przy nim, na co gość rzuca "no to teraz jest twój"... i odjechali, zostawiając nas na totalnym pustkowiu.
Po pozbieraniu szczęki z ziemi, cóż robić, mały pod pachę (mały... ekhm.) i do domu. Niedziela, na drugi dzień święto, jedyny sklep jaki był otwarty to market gdzie jedynym dostępnym Juniorem było badziewne Peidigree, nieciekawie. No, ale smark się najadł, przespał, pobawił z zachwyconą Luną (w międzyczasie odkryliśmy nie za ciekawy wodniak na jego brzuszku) i z ogromnym, grupowym bólem serca odstawiliśmy go do czegoś w rodzaju pogotowia opiekuńczego dla bezdomnych zwierząt. Tam ma mieć kilka dni kwarantanny, weta i jeśli stamtąd nikt go nie weźmie, to pojedzie do schronu. Ale szeroka akcja wśród znajomych i znajomych znajomych ruszyła, liczymy, że ktoś go przygarnie.
Potwornie mi ten maluch siedzi w myślach D: Wszyscy domownicy pokochali go od razu, ale niestety, mamy niewiele ponad 30 m miejsca, czasu na tak małego szczeniaka wcale, fundusze też cienko... No poryw serca prawie wygrał, ale jednak w tym przypadku zdecydowaliśmy rozsądnie ._.

Link to comment
Share on other sites

Mam wielką nadzieję, jakoś w sobotę spróbuję się dowiedzieć, czy ktoś się nim zainteresował... ale jest naprawdę uroczy, taki misiowaty dzielny chłopak, myślę, że niejedna osoba się w nim zakocha :)

I jeszcze mały lunowy portret, zanim się wreszcie zbiorę, żeby wziąć na spacer aparat (czy tylko ja tak czekam na tę zimę?!)

[IMG]http://oi43.tinypic.com/i5ay5y.jpg[/IMG]

Edited by Ludi
zdjęcie
Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Sonia to się strasznie cieszyła jak spadł na jeden dzień[/QUOTE]
Właściwie, to Luna nie zna śniegu (widziała go cały jeden dzień, właśnie ten, kiedy Sonia się bawiła) i po prostu nie mogę się doczekać jej reakcji ;u;

[QUOTE]Przepraszam, że pytam, ale... co studiujesz? :smile:[/QUOTE]
Nie ma sprawy :3 Psychologię.

Link to comment
Share on other sites

A wybierasz się? :3 Nie, nie jest ani trochę okropnie - jest bardzo ciekawie (a podejrzewam, że czym dalej wlazł tym ciekawiej, kiedy zacznie się wybieranie ścieżek), mnie się szalenie podoba, tylko trzeba się nastawić na poświęcanie bardzo dużej ilości czasu na czytanie/naukę. Studiowanie w trybie "9/10" na przewagę imprez i obijania się raczej odpada ;) Przynajmniej na UWr tak to wygląda.
Ależ, nie zaśmiecasz - w końcu w galerii można sobie pogadać o czym bądź i z psem, i z właścicielem, a ja chętnie :3

Link to comment
Share on other sites

Tak, wybieram się i żeby było zabawniej to nad UW myślałam właśnie ;). Eee tam, do nauki nas już teraz przyzwyczajają, jestem w jedynej szkole w okolicy, w której tak cisną, więc kwestia dłuuuugiego siedzenia przed książkami mnie nie przeraża. Chyba :lol: Nie jestem typem imprezowiczki, więc pewnie jakoś przeżyję, tym bardziej, że te tematy mnie szalenie ciekawią, książki psychologiczne pochłaniam jak extra książkę fantasy ;). Przeraża mnie tylko jak pies wytrzyma sam długo na studiach, będzie psem w starszym wieku (7lat), ale jednak jest to mój najgłówniejszy problem, wątpliwość. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...